Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ....tak ze sazeniček třešeň xxl a bezinka xl :D - druhou půlku čokolády si nechám na chlívky, budou za dvě a půl hodiny....
     
  2. Margziam

    Margziam Stará škola

    Chudinko.. máš aspoň hořkou?? a trochu vody na zapití v tom horku?? :eek:
    Ještě běžejí akce.. tak to asi proto jsou takové špatné "výhry" z TS a TCH.. I když - XXL a XL Ty máš přece ráda, ne??
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Margziam mám superhořkou...tu 90%, tu já nejradši a s příchutí wasabi:p. Třešeň je fajn (proto jen půlka čokolády)....ale ta xl bezinka už tak ne, mám zaplevelenou celou farmu.
    Já ty TS a TCH z výher nějak neřeším a těším se na žlutý kurník xD
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Medvídky v kilové piksle dostávám pravidelně od rodiny jako detektor svého psychického stavu, podle toho, jak rychle mizejí zvažuji odbornou pomoc. Jednou jsem je zvládla za dva dny. Ale jsou trošku hnusný, mají bílá mashrmallowská bříška. A ty piksly miluju, jsou velice praktické.
    Momentálně došly, jedu na malých baleníčkách....
    No nic, jdu se mrknout do lišty, co mi tam zbylo k odtajnění.
     
  5. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Jo jo jo, medvídci. Už mám zase na tom fóru chaos i když kočičí zmizel.
    Kiwi, ježek, kohout, žáby, holub, Bobr C++, 2x lokvát, slivoň, moruše XXL a XL stromy
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Žlutý kurník jsem si vytočila včera na KŠ, mohu ti ho uschovat ;)
    Ještě, že to kočkování už skončilo, teda. Pomalu dávám farmu do normálu. Teď se ještě těším na tajemky, až uzrajou :p
    Určo padne oskeruše a želvy :D
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v, pche....to já si dneska vytočila na KŠ žlutou výrobnu vajec, heč xD .... to víš, mám premium účet xD
     
  8. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Píšou, že o víkendu se trochu ochladí, předpokládám, že tím myslí tak 30 stupňů. No a pak zase horko, srpen teplotně nadnormální.
     
    Hrnkajda, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já jsem s dárečky od koček spokojená,pohrála jsem se celkem s 244 kočičkama a ty mě daly 375000 BZ,590000 BBZ,325000 KR,30 SH,92 h pomocníky,7 TS,11 Tch a jinak od všeho trochu.Co mě nedaly-bednu XXL a zlaté banány.Z TS většinou XXL stromky a jedna oskeruše,ta potěšila,neměla jsem.Chlívky dám až na noc.Na tajemničky se mě celkem dařilo,ale jen na počet ne na obsah,na druhé farmě jsem měla 8 TS(většina XXL) a 5 TCH a na třetí 11 TS(většina XXL) a 12 TCH.Takže zatím naprostá spokojenost,ještě by se hodily želvičky na farmách a byla bych spokojená úplně.;):)
     
  10. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Zdravím, tak jsem zúčtovala
    290 000 KREJCARŮ, 475 000 BBZ, 230 000 BZ, 65 H KOMB, 3X NÁŘADÍ XXL, 6x PINKIE, 3X MJS, 3X VALENT. KVĚTINÁČ, 9X ZUZI, 2X ZUZI STROM, 17 SH, 3X SK, 9 STROM RÝN A 9X DRAK ( ČEKÁM, ALE UŽ MÁM ŽELVY JUPÍÍÍÍÍ) Jinak nechápu, jak mohl někdo dodat 2489, to mi hlava nebere, co jsem počítala tak i ze vším co znám, by mi chybělo tak 40000 rostin. a ani nemluvím o vypadávátkách. Jinak super!!! Více takových akcí.
     
    Hrnkajda, Monča*** a pajaable tohle ocenili.
  11. LenduleL

    LenduleL Zelenáč fóra

    odtajnila jsem TS - no padlo pár XXL stromků, bohužel žádná novinka...TCH - opět bída, ani jedna želva (kterou stále nemám), ale ani kiwi nebo ptakopysk...za to se žábami a bobry se roztrhnul pytel.... :(
     
  12. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak u mě z TCH 2x kohout, žlutý krávy, oranžový kurník, 2 x krtek, bobři zlatí...z TS po hromadě meruněk xl a xxl padl jeřáb oskeruše:inlove:;)

    jo a byl tam 2 x kawhai...
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže se musím pochlubit se svými pěstebními úspěchy odměněnými dárečky od čičinek (celkem 281 podarovaných mňoukalek).
    1) TOP1000 v nedohlednu, ale to jsem čekal.
    2) Velký příspěvek BZ (45x5000Bz + 19x10000Bz = 415000 Bz) k mému včerejšímu malému kroku pro lidstvo, ale velkému kroku pro farmáře (můj první trojciferný level na Farmeramě).
    3) Rovněž velký postup na Baha (53x5000BBz + 26x10000BBz = 525000 BBz).
    4) Krejcary se taky hodí (27x5000 + 6x10000 = 195000 Kr).
    5) Dále celkem 27 SH, 6 ZH, 9 UH, 10 SK, 3xXXL bedna, pomocníci (9x1h, 7x3h, 6x12h, 2x48h, celkem 198h -> asi příště vynechám nákup pomocníků na měsíc), z řemeslných produktů (11xMJS, 12xPinky Pie, 10xValentýnský kv.)
    6) Zlaté banány u mě patří do říše pohádek, ale to jsem rovněž očekával).
    a na závěr
    7) 7x Drak - část zvěře zřejmě stižená žlutou zimnicí (pštrosi I, výrobna prach. peří I, žl. výrobna mléka!), část se kvůli tomu za ty žluťásky styděla (krůtník III červený) a čistotný mýval šplouchl vodu na kokrhajícího kohouta, aby společně přivítali ptakopyska!
    8 ) Stromky mi také vyrostly - ze 7 podivuhodných stromků na mě jukly - bez XXL, buk XL, meruňka XXL, mandlovník XXL, lokvát!, slivoň trnitá! a kamenná pinie XXL!!!).
    Takže celkově velká spokojenost, zvláště po včerejším skoku vpřed...
     
    Naposledy upraveno: 10/8/15
  14. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Ahojky všem, tak hurá, hurá z topky jsem nevypadla a skončila jsem na krásném 927. místě :D
    Právě jsem odtajnila 31 stromů a 18 chlévů:
    TS chlévů: želvičku, ptakopyska, 3x kivi, červené prasátka, 3x mýval, čáp, 2x žabu, ježek, myš, potom 3x žluté a sámo bobr ++
    TS stromy: 2x XXL kamenná pinie, 2x XXL broskev, 4x XXL meruňka, 2x XXL mandle, 2x XXL buk, XXL javor cukrový, XXL hruška, XXL kdoule, XXL švestka, lokvát a zbytek XL stromy
    Takže velká spokojenost.
    Stejně tak s dalšími cenami od kočiček:

    795 000 BBZ
    595 000 BZ
    585 000 KR
    36 ks kupónů na kombajn
    21 ksPinkie Pie
    20 ksValentýnský květináč
    18 ksMJS
    jo a málem bych zapomněla 0 ZB :D

    Kočičí soutěž se mi velice líbila, ale moc doufám, že mi dají v prosinci Topku na vyplenění zásob. :)

    Velká gratulace všem vítězům !
     
  15. Anamorka37

    Anamorka37 Zelenáč fóra

    ahojky tak já jsem spokojená,občas jsem k tomu v noci vstala ,sebrala , zas šla spát xDD.
    Nakrmila jsem i tak 203 kočiček což jsem ani nedoufala. Jsem ráda za všechny dárečky, co mi přinesly.
    • 5000 BZ - 26 x
    • 10000 BZ - 20 x
    • 5000 BBZ - 28 x
    • 10000 BBZ - 24 x
    • 5000 kr. - 13 x
    • 10000 kr. - 7 x
    • 2x superhnojivo - 8 x
    • 5x superhnojivo - 2 x
    • 2x Zuzino superhnojivo - 1 x
    • 1x Zuzino ultrahnojivo - 3 x
    • 1x superkrmivo - 5 x
    • 3x superkrmivo - 1 x
    • 1x bedna s nářadím XXL - 2 x
    • 1x pomocníci - kupón na 1 hod. - 8 x
    • 1x pomocníci - kupón na 3 hod. - 5 x
    • 1x pomocníci - kupón na 12 hod. - 4 x
    • 1x pomocníci - kupón na 48 hod. - 3 x
    • 1x mrkvovo-jablečná směs - 8 x
    • 1x Pinkie Pie koláč - 8 x
    • 1x valentýnský květináč - 10 x
    • 1x podivuhodný strom "Rýn" - 8 x
    • 1x podivuhodný výběh "Drak" - 10 x
    • 2x zlatý banán - žádný nepadl :)
     
  16. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojda, 3x TS a mám myš, želvu a kiwi - super. Stromů mám 10kousků 2x xxl meruňka, 2x xxl buk, 3x xxl bez, 1x xxl šiška a 2x kowhai, ty mě potěšily, jinak šup do lišty. Moc jsem si přála oskeruši. Za mě spokojenost ;).
     
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.
    Skalarko-tak držím palce
    Taky písnu co jsem získala:235000 BBz,370000Bz,175000Kr,kupony celkem na 108h,6x pinkie koláč,4x valent.květináč,12x SH,6x SK,6x zuzi,3x ultrazuzi,11x MJS
    4x rýn-2x meruně xxl,jabloň xxl,javor cukr xxl
    5x drak-oranž.králík,ježek,červ.kozy,samozřejmě bobři c++ a želvy.
    Když se to takhle sečte, je to docela přínos pro farmu.Jen mě štvalo,když byla odměna po 1 kuse něčeho. Banán žádný,moje kočky ho prý nerady.Já ale jo,ale nedaly si prostě říct.

    Jo a gumídky taky miluju.Ale musí to být ty kvalitní,ty opravdu obsahují želatinu.Měli by být měkké a takové hezky žvýkací.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/15
  18. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Margziam - gumoví medvídci obsahují hodně želatiny a jsou na klouby lepší než ty různé přípravky s želatinou a to naprosto vážně.
    Co se týká dýchání, tak to Ti můžu poradit snad jen vlhký vzduch, klid a pomáhá sed v mírném předklonu.

    Tak ze stájí mi vypadli bobříci c++ - kdyby ne, byla bych opravdu zklamaná. Jedny želvy, jedna žlutá výrobna vajec a pozor oranžová koňská stáj.
    Ze stromů vypadl Lokvát a citron XXL.
     
  19. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Erčo101 gratuluji,že jsi se udržela v TOP:)A samozřejmě gratuluji taky všem TOPkařům,je to paráda,že je nás tam tolik:)
    Já jsem z odměnami spokojená a to díky 2 želvičkám,které jsem neměla a v té záplavě žlutých chlívků,výroben,bobrů xxl,čápů,myší,odkryla opravdu jako posledné.Jak jsem ty stáje odkrývala,zamrzal mě úsměv na rtech,pač jsem si říkala ,no jo holka jedna,zase jsi dostala kulové jako vždy a ne želvičky,a bum a byli tam.Takže super a spokojenost veliká.Ze stromů tam byl 2 kowhai,2 lokváty a spousta jiných xxl a xl,ale tam mě to bylo jedno,vše už mám:)
    A kolik jsem čeho získala nevím,psala jsem si to jen do 1.stovky,pak mě to přestalo bavit,ale bylo tam vše,včetně 3x2 zlaté banány.Ale nejvíce mě vytáčela tá 1 fusekle,tu bych vždy byla s chutí Varunovi natáhla přes hlavuxD
    RT by se nad tou odměnou mělo zamyslet a vyřadit ji z odměn,můj názor;)
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ....tak žlutý kurník zase nikde....z TCH oranžová bižuterie, želva a nejdůležitější je holubník, těch jsem měla jen 21 kousků xD
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.