Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, co se děje v hodinách? Jakto, že když akce už skončila, mám tam "Kočičí chaos - TOP 1000" - 167:30 h ???
    Kde se o tom píše???

    Jinak mám:
    Pokrok 47 koček
    79 klubíček
    a zbylé kočičky, co nešly umlet (bylo jich málo na 1 vábničku), jsou zaseté...
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Margziam, je to v OFI oznámení, vztahuje se to jen k TOPce, která bude tak dlouhý čas k nahlédnutí ;)
     
  3. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Hezké nedělní odpoledne. Tak jsem zvládla navíc 121 kočiček obdarovat a získala jsem 155000 BZ (celkem 305000), 165000 BBZ (celkem 355000 bbz) postup 4 levlíky na Baha a tím pádem 20 zl. banánů, 160 000 kr (celkem 265 000 kr), dále ze všech 221 jsem z každé odměny dostala minimálně jednu, tudíž i 2 zlaté banánky. A krom 11 superkrmiv, 186 hod. pomocníků, 7 Pinkie Pie, 12 valent. květináčů, jsem získala 8x tajemnou sazenici a 8x tajemný chlívek. Takže za chvíli jak sklidím pole je tam šoupnu a budu doufat aspoň v jednu želvičku, neboť nemám žádnou, a jednu oskeruši - tu už jednu mám.
    Všem kteří ještě neodtajnili přeji ať najdou co si přejí a co jim chybí.
    Jinak akce byla super a moc se mi líbila. Díky.

    Už teď se těším na další - Recyklomat. Tuto jsem ještě nezažila, neboť Farmu hraji teprve rok a kousek, takže jsem moc zvědavá, jaká bude.
    Mějte se všichni moc hezky a pa u další akce.
    PS: Všem, kteří se umístili v topce, moc velká gratulace.
     
  4. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    Není doreta na něco jiného ? Ale jinak pěkný mixík :D Ještě panáka něčeho tvrdšího pro lepší vstřebatelnost :D A zítra na neurologii s karpálním tunelem , jelikož tímhle výkonem jsi ho ucpal :D

    Jinak banán se u mne nekonal,ale 17 draků a 21 stromů a dost pomocníků. No alespoň BBZ , takže jsem skočila o LVL a do dalšího už jen asi 20 tis BBZ.

    Všem kdo se umístil gratuluji. A pro příště i já vím, že kuk na forum se vyplatí, než jsem pochopila, že nemám mít na farmě želvy ,ale Johny :sleepy: stálo mě to jeden koš za 200 FL. Ale pak jsem pochopila vo co GO :D S poho+SH+ řemesla a stěhování a šlo to pak už dobře.
     
  5. LenduleL

    LenduleL Zelenáč fóra

    Tímto chci poděkovat všem co mi pilně posílali klubíčka a drželi palečky. Skóre 411 jsem zatím na 936. místě.
    http://prntscr.com/82li3d
    Padlo na to 5000 SH a 1000 ZH. Konečně jsem zvládla svoji první TOPku. Gratulace všem, kteří se umístili i těm, kteří neztráceli naději a makali do poslední chvíle.
     
  6. Margziam

    Margziam Stará škola

    evoku - děkuju moc, byla jsem se tam podívat, trochu musela hledat (v prvním Oficiálním oznámení jsem to neviděla, až ve třetím - Akce).
    A tam je ikonka 96 hodin a já tam mám napsáno 167 hodin.. Tak jestli to prodloužili..??
    A KDE můžeme vidět ty, kteří jsou v té TOP 1000, když kočky na náměstí už nejsou?
    V té tabuli s novinkami je jenom TOP 10 nejlepších farmářů.. :eek:o_O:sleepy:

    A taky děkuju všem, kteří mi posílali klubíčka.. a omlouvám se jim, že jsem nezvládala každý den jim poslat taky.. myslím.. :oops::sleepy::sleepy::sleepy:
     
    sopti tohle ocenil(a).
  7. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Klikni právě na tu ikonku...
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Margziam, tabuľku Topky si môžme pozrieť cez časomieru
    [​IMG]

    Momentálne však máme nahlásený problém >tu<, že u niekoho je vidieť a u niekoho nie.
     
    mirae a Margziam tohle ocenili.
  9. Margziam

    Margziam Stará škola

    Díky moc, Riuško a Ty z Venuše :)- ahoj :)
    Už jsem se tam dostala, mám to vidět - v My internet browser - možná jestli to záleží na prohlížeči?
    Nebo na obnovení stránky po skončení akce? Zkoušela jsem to obnovení stránky, jestli nezmizí ta ikonka v těch hodinách, nebo se jí nezmění čas. A nezměnilo se to. Jenom mi zmizely kočky na náměstí. Předtím jsem se byla kokukat na ty v TOPce právě od těch koček na náměstí - když jsem klikla na ten pohár dole..

    A když jsem procházela všech tisíc (asi včera, nebo už nevím kdy - na etapy), koho známého tam uvidím, tak mezi jinými jsem tam viděla několik podobných nicků.. tak jsem zvědavá, jestli tam zůstanou... jestli nebudou pročištěny...
    Ale těch 405 koček minimum dnes, to je teda něco. Když jsem to procházela předtím, bylo tam asi 270... nebo tak nějak..
    a 2.489 maximum dnes.. to je teda něco... fantazie.. :)
    Gratuluju všem, co se umístili.. přeju jim to.. :)
     
    Naposledy upraveno: 9/8/15
    pajaable a sopti tohle ocenili.
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Můžeš vyzkoušet.... klidně ti toho pošlu igelitku výměnou např za ... amoxicilin, clarithromycin, doxycyklin, minocyklin, plaquenil..... a bude nám oboum fajn ,-D Uděláme si takový soukromý OD ,-)

    pesfanny: Myslím že ani doktoři neví co je na co... tohle je jen takový vzorek oblíbených léčiv, který jsou dle nich univerzál na všechno, když neví (a nebo nechcou vědět) jak léčit ,-D Ještě bych tady tak 20 dalších titulů našel :-D Jinak toho panáka na zjemnění chuti používám zásadně Ron Zacapa ,-D
     
  11. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Ahoj,velká gratulka topkařům,akce zdárně dokončená,největší radost mám z kombajnů,z tajemných padli tři bobři++,kivi,ze stromů oskeruše a slivoň,jinak odpad,nějaké mrkvovky,květináče,pinkie,pár krmiv a hnojiv,nejvíc body a krejcary.
     
    Margziam, Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny a specielně Topkařům srdečné gratulace, že to dali. Nebylo to vůbec jednoduché a byly to určitě velké nervy. Máte můj obdiv a teď už se konečně můžete vyspat :D

    danda :)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem to psychicky nevydržel a za stavu 407 koček,jsem dokoupil 50 klubek za 85 FL!:eek: Ve finále se ukázalo,že zbytečně!
    Teď budu s napětím očekávat co nato řekne "svatá inkvizice"!o_O
     
    Naposledy upraveno: 9/8/15
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 vyber si nějakou mňam lentilku z motorkářovy igelitky a bude ti to šumafuk.....mimochodem, pánové (myslím teď všechny tři mušketýry) - pokud si zamlsáte z té igelitky, docela ráda bych vás pak viděla xD , to pak musí být pochoutka i pro felčara xD.

    Já za cca hodinu odkryju 2 sazenice a už mám nachystanou čokoládu - další bezinku bez antidepresiva bych už nezvládla ....
     
  15. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Kaolín11 ty jsi si nenamíchal ten práškový koktejl, podle casey27.


    Tak já taky holduju těm gumákům a jelikož je vyrábí u nás ve městě, tak mám nervy ze železa xD. Prodávají po kilech a to se někdy hodí :p. A tak ješte budu tři hodinky čekat a pak se ukáže co mi nadělí tajemné stáje a stromy.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/15
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Jako antidepresivum používám gumové medvídky, zatím se osvědčily, ale těch pytlíků :D v odpadkáči
    Práškům sem nikdy neholdovala, protože si myslím, že ... co bolí, to sílí :D
    Odkrývat sazenice a stáje leda s pytlíkem gumídků.
    danda
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, v Makru mají gumídky v kilovém balení , je to v mnoha směrech praktičtější xD
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Vidíš to, to je daleko :D a v tom vedru tam nedoběhnu, ale až pojede posel okolo, nechám si tam koupit celou kilovku
    nebo nabízí se někdo dobrovolně, že mi koupí kilovku v Makru? :inlove:
    dík danda :p
     
  19. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdarec.

    No, "Kouzelná igelitka" pana motorkáře obsahuje mnohé dobroty. Zajímalo by mne, co kombinace těchto ulehčovadel života udělá s člověkem, bylo by to zcela jistě zajímavé sledování, takže dejte vědět, ať můžu spáchat studii.

    Gumídky na těch ujíždí naše babí, doporučili jí to v lázních na klouby, je to lepší než kombinování různých rádoby léčiv.

    Já ujíždím také na jedné pěkné nezdravosti - sýrové tyčinky. Mohla bych je na kila. Jak je otevřu jsem jak slepice - zobu a zobu dokud jsou a když dojdou přemlouvám se, že už další neotevřu.

    Pro pesfanny - nezaměňovat Doretu s dorotou.

    Gratulace všem topkařům.
     
  20. Margziam

    Margziam Stará škola

    Teda kluci ("3 mušketýři")
    - ty drogy z igelitky bych nebrala ani bez toho igelitu.. brrrrr.. Pokud prášky nemusím, tak neberu. Bo mám zkušenosti více s těmi vedlejšími škodlivými účinky, než s opravdovým léčením... A to jsem brala akorát ty, co mi napsal doktor. Nebo později bez doktora to samý v léíkárně na ty samý problémy (rýma, kašel...) Ale jinak raději na nachlazení beru med, cibuli, česnek... a horký čaj.. pokud nespím a nezapomenu...

    hrnkajda
    - gumídci pomáhají na klouby? Taky bych potřebovala nějaký přírodní lék na klouby. Ale teď v těch vedrech mám hlavní problém s dýcháním, takže jsem raději doma a vleže... Ještě že už ta akce skončila a můžu ležet víc...
    A Makro ani nevím, kde tady je - po cestě do nejbližšího kostela a zpět není... a tam, kde je, se už nedostanu..

    Dneska je mi blbě ze všeho, co jím... i z rajčat a kuřete... Teď jsem si dala pár antiperlí - snad pomůžou na zlepšení...

    Sazenice a stáje - ani nevím, kolik jich mám.. nějaké padaly.. ale moc jich nebude.. ještě počkají - až bude trochu chladněji..
    Nevíte, děcka, kdy to bude??
     
    Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.