Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Pajzelík...souhlasím plně s kaolín11 a pokud nevěříš,že jsem nic nekoupila a taky ostatní co to píšou,není nic jednoduššího,než aby admin prověřil účet.Já pořád tvrdím,že jsem nic nekoupila !!!
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pajzelík: Ahoj, mysli si co chceš.... ty víš asi vše nejlíp a asi znáš všechny možnosti ,-) To že nehraješ dostatečně dlouho, aby si měl na farmě potřebné věci a že tvé logické myšlení není schopno pobrat jak je to možné ještě neznamená, že někdo mystifikuje ,-) Slušně řečeno s prstem v nose se dá denně nakrmit 100 a více koček. Speciálně pro tebe ještě jednou ,-D Jel jsem 5 otoček akční na poho polích (167ks) denně s vodou, hnojem a SH + snězena MJS, vánočka, nevinnost. Stěhoval jsem 12 želváků na podporu klubek. Denní čistý zisk byl 11690ks akční a cca 630-650 klubek i s dárky od sousedů. Kolik z toho nakrmíš koček? Jestli je to moc složitý výpočet, tak ti napovím.... 105 a to je za den ,-D Dál si to snad spočítáš sám. Spotřeboval jsem cca 5000 SH, které jsem měl z obr stromů... takže také bez reál peněz. Jasně bez toho SH a želváků by to nešlo, ale o tom to je... příprava. Jak se u nás říká: Z hovínka bič neupleteš, když upleteš tak nezapráskáš a když zapráskáš tak jedině sebe. Je ti to jasné, nebo se tu mám i vykakat? ,-D Nikdo z hráčů nemá potřebu si vymýšlet a opravdu to šlo i bez dokupu.
     
  3. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Ahoj, podařilo se mi nakrmit 121 koček navíc. Z dárečků jsem získala želvu, ptakopyska a červené koně. Dalších pět jsem vysadila, uvidím co se vyklube. Získala jsem spousty bodů, BBZ tak i BZ. Dortíky, květináče... S akci jsem byla opravdu spokojena. :):)
     
  4. veterinář1964

    veterinář1964 Pisálek fóra

    Ahoj, držím palce všem "Topkařům", prima akce - mnoho bodů, 10xMJS, TS 8x - vše do lišty, ale ze tří sazeniček dvě oskeruše mě nadchly, lepší než zlaté banány - ty si odpracuji.
     
  5. silviec

    silviec Mistr fóra

    Ted jsem sklidila 4 policka ostruzin co jsem dala po nejakem chlivku a z nich vypadlo klublo a hrebik))), kez by to tak bylo porad, ale ono se to scita , a plochy se prekryvaji, takze kolik z které plochy padne nemá moc co spekulovat, jinak není proc pochybovat o pravdivosti tvrzeni topkaru, ze kosiky nekupuji,znam je , a vim , ze nejake nepravdy jsou jim cizi a nemaji je zapotrebi))
    Lyzarka- obdiv manzelovi za takovou toleranci, i když ten muj by udelal to stejne))), oni vedi , kolik jsme tomu jiz venovali casu))), a tak mají pro nas silence pochopeni, a preji ti krasnou dovolenou.
     
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, tak to vypadá, že skončím asi 10 koček pod topkou, co na to říct? Zklamání? Bojoval jsem celý týden ale jeden den bez pc byl bohužel klíčový. Jedno si z této akce odnesu " již nikdy více "xD. Odpoledne dám na plochu všechny tajemnosti ( 16 chlévů + 14 stromků ) a třeba mě to zlepší náladu;). Všem co topku dáte, blahopřeji. Přeji prima den.


    Edit: momentálně jsem jednu kočku pod ( 376 )xD
     
    Naposledy upraveno: 9/8/15
  7. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak pro mě akce právě skončila. Za chvíli odcházím do práce, takže už kočky nenakrmím.
    Tady je celková statistika. Nakrmila jsem 198 koček.
    Na poslední chvíli mi Varun poslal ještě jeden tajemný strom a dva tajemné výběhy. Dala jsem je na plochu a večer uvidím, jestli náhodou nedostanu tu oskeruši. Zlaté banány se mi zase vyhnuly, ale zase tak moc mi to nevadí, protože BBZ mě posunuly o dva levely.
    Všem, kteří finišují, přeji hodně štěstí.

    34× 5000 BZ
    22× 10000 BZ
    40× 5000 BBZ
    9× 10000 BBZ
    15× 5000 krejcarů
    6× 10000 krejcarů
    4× 2 SH
    0× 5 SH
    4× 2 Zuzino SH
    5× 1 Zuzino UH
    7× 1 SK
    0× 3 SK
    1× bedna s nářadím XXL
    6× pomocníci - kupón na 1 hod.
    3× pomocníci - kupón na 3 hod.
    3× pomocníci - kupón na 12 hod.
    3× pomocníci - kupón na 48 hod.
    6× MJS
    8× Pinkie Pie
    9× valentýnský květináč
    6× podivuhodný strom RÝN (černý bez XXL, meruňka XL, katalpa XL, slivoň trnitá, švestka XXL + jeden na ploše)
    7× podivuhodný výběh DRAK (2× bobr classik++, 2× holubník, myš + dva na ploše )
    0× 2 zlaté banány
     
  8. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Mám nakrmeno 402 koček,zatím 737. místo. V příspěvku č.503 jsem tipovala na Topku nakrmených 380 koček.
    Tak jsem zvědavá jak to dopadne.Superhnojivo asi 3 tisíce použito - plus asi 1100superka za Picasového koně(úkol polévka) , kterého jsem koupila díky tomu, že jsem prodala dolarovou kachnu.Od středy jsem vstávala i v noci a taky dokoupila 300 vypadávátek což nikdy nedělám!Tentokrát jsem musela kvůli udržení.:oops:
    Ale měla sem málo superhnojiva na tutuo akci :-( Takže rychle nasadit obr stromy a jedeme dál!
    Všem děkuji za podporu a klubíčka a držím palce ať to vyjde ;)
     
  9. Slnieck0

    Slnieck0 Perspektivní autor

    Ahojte,
    tak nakoniec 223 nakŕmenych mačiek. Ja som s akciou spokojná-vďaka, odmeny mi padali fajn, stromčeky som posadila, tak uvidím poobede, čo z nich bude.
    Budúci týždeň mám voľno,takže relax, šport, zabava:[​IMG] , [​IMG] , [​IMG] ....a čakám na ufónov:).
    TOPkári do toho-nech sa vám vo finiši darí!!!

    Majte krásny deň priatelia!;)
     
  10. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    • Prosím, ak to nie je nutné, používaj len povolený český a slovenský jazyk, ďakujem
    upa na pohodu jsem nakrmil 213 koček, odměny ucházející, ich bin zufrieden ;)
     
    skalara.v, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    200 pidipolíček máty mi dalo 14 klubek :D (Takhle krásně to nepadalo snad ani z akčí o_O)
    Tak ještě namelu dvě návnady a jdu dokrmit zbytky. Papa
     
    Naposledy upraveno: 9/8/15
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak poslední 4 dárky a je nakrmeno 200 koček

    10000 bz-5000 bz-10000 kr-5000 bz

    a tímto jsem si potvrdil že i když jsem akci udělal defakto dvakrát tak mé náhodné číslo je nastavené na bodu mrazu takže recyklomat mě nechá klidným nerad bych další všedý řádek v nebi;)
     
  13. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Držela jsem ti palce a fandila ti, i nějaké to klubko poslala, ale to na kočky asi nemělo vliv. Nic si z toho nedělej, je to jen hra, i když chápu, že částečně to naštve, člověk do toho jde s nadšením a úsilím a nakonec i když jde jen o kreslené ceny, tak to trochu mrzí. Možná je to i jeden z důvodů, proč jsem do téhle topky nešla. Pokud bude na podzim dožínková topka, tak si spravíš chuť ;)

    k.tynce asi došly zlotý a nebo ji tenista napsal, ať neblbne, že za první místo není nic spešl a že být třetí je taky pěkný xD Divila jsem se nad 2000 a další nárůst o 427 už je zcela mimo mé chápání o_O
     
  14. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    Z posledního krmení čtyř koček vzešel dračí výběh, ponožka a dvakrát 5000 krejcarů. Výběh jsem hned za drahý peníz odtajnila, a je z něj žlutá výrobna vajec - a to je slavnostní zakončení celé kočičí akce xD , která se mi ovšem moc líbila. :)

    Pro pořádek:
    Nakrmeno 75 koček navíc. Dva zlaté banány jsem taky dostala, před pár dny.
     
  15. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    To jde také mimo chápání. I jak toho lze už asi i docílit. To museli jet s koši, SH, Zuzanou a budíky. :D paka

    Já doufám, že se v TOP udržím, ještě melu a vychází mi mlýn těsně před konec. Snad to ty kočky stačí vše sežrat a nespadne mi farma, což dělá každou chvilku.

    JZD mám od rána vypnuté, tak to vypadá , že koučing u motorkáře zabalil a šel raději k vodě.
     
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Takže akci hodnotím jako povedenou.
    Podarovala jsem jen 100+112koček

    A dostala: 180 000BBZ, 360 000 BZ, 245 000KR

    dokonce se mi poprvé kdy to je na náhodě ukázali 2 zlaté banány.
    Strom mi to dalo jeden, vyrostla z něj k mému udívu okruše, takže radost

    Chlévů 6: zatím mám jen jeden odkrytý, oranžový oslíci
    3SK-2x
    Bedýnka XXL-2x
    kupón 3h-8x
    vrtulky-2x
    Mrkvovka-4x
    kupón 12h- 6x
    ponožky-6x
    SH-6x
    kupon 1h-7x
    pinie-8x
    květináč-7x
     
  17. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ahojky,tak klubka mi naskákala až dnes ráno 120ks nejvíc od čtvrtka,kdy už sázím jen dlouhodobky.To už je trochu pozdě,.... ze čtyř TS 3x myš a bobro_O.... a jinak až na pár vyjímek porát dokola 5000 BBZ/BZ a krejcarů.ZB jsem ještě neviděla v žádné akci a u kluka také né a zase nás čeká akce o náhodě :oops:....pěkný den...
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak poslední 218. kočenka mi dala konečně tu 10. ponožku. Už jsem měla strach, že nedorazí. Ale chybí mi ještě dva páry, abych měla na celý týden, tak půjdu na párty, tam je zaručeně dostanu :D
    (tak jsem dvakrát zatočila a dostala svatební kytici a 5 ponožek xD - tak mám i jednu navíc :p. Já su tak šťastná :inlove:)
     
  19. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěknou neděli všem, poslední stá kočka nad plán dokrmena. Akce byla moc pěkná, dárečky vcelku dobré. Získané tajemnice nasazeny, uvidíme co mě překvapí. Topkařům blahopřeji k jejich umístění. :)
     
  20. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Tak lidi za pár minut poslední mletí a končím na 430 kočičácích.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.