Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, tentokrát se domníváme, že speciální vlákno pro TOP1000 je zbytečné, jelikož to nebude o výpomoci a samozřejmě, pokud budete chtít konzultovat výsledky, tak to můžete samozřejmě zde nebo ve všeobecných debatních tématech jako debata o všem možném či závisláci.
    Kdyby tu měla smysl spolupráce pro Topku, tak určitě by se vlákno hodilo, to samozřejmě chápu.

    Příjemnou hru a hodně štěstí danda :)
     
  2. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, nevím, jestli to tady už někdo psal (není mi dnes dobře, tak nemůžu pročítat všechny ty příspěvky a ještě si to pamatovat), ale
    ty kočičky na obrázku, co máme pěstovat, nejsou vrbové proutky, ale jívové ratolesti.. Vrba je strom, který vypadá úplně jinak..
    A z vrbových proutků se pletou žíly na mrskut na velikonoce, pokud vím..
    Jíva je keř, který roste na více místech, má větvičky pevné, ne ohebné jako vrba, a na těch větvičkách rostou kočičky, které se používají kousek před velikonocemi.. Na Květnou neděli.. U nás..
    Taky se jim říká "mňoukající roští".. :)
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj JMJH,
    já ti nevím, ale u nás se ve škole učilo, že je několik druhů vrb, jedním z nich je i vrba jíva.
     
  4. Kropinka

    Kropinka Pisálek fóra

    Tenhle typ akce mám ráda, navíc napěstované plodiny se vyplatí víc, než při jiných, kdy dostaneme pár BZ a kr:D. Takže se už moc těším. Škoda, že se nezačne už o víkendu.
    ;)
     
  5. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Po čase opět pohodová akcička. Z těch prvních mám ponaučení, že vyskakovátka v pohodě padaly. Takže v klidu si zaskočím i do zaměstnání na dvanáctku (bohužel ne pivo). Kdo neví co s kočkama, tak ať si udělá ledviňák, na zimu se hodí.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    100x a možná něco navíc, to kočičky nakrmím, ale do TOPky taky nendu. Koše zásadně nekupuji, to jsem udělala jednou, když bych akci jinak nestíhala, ale bez koše zvládám z přehledem, tak na co dávat korunky, když je využiji na něco potřebnějšího. Dekorka z TOPky sice by byla fajn, ale za chvilku jsem ve 100. levelu a už nebude kam spěchat, tak mi na BZ a BBZ nebude záležet. Tak kdyby přidávala +2 na políčko, to by bylo něco, tak to bych se asi v TOPce přetrhla
    xD
    nebo kdyby byl floreňák, jako v jiné soutěži, ale pro 1000 hráčů, do toho bych také šla;) takovou soutěž udělejte milé RT a pak se vám za koše a ostatní potřebné do hry posype.

    V pondělí jedu na výlet na zříceninu hradu Landštejn, určitě se brzy vrátíme, abych mohla i brzy rozpěstovat, ale je na to téměř týden, tak se to dá zvládat s přehledem

    :music:
     
  7. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj JMJH, dovolím si mírně rozšířit jinak velmi správnou Nezmarčinu odpověď:
    Vrba (Salix) je obsáhlý rod dřevin z čeledi vrbovitých. Jsou to opadavé stromy či keře (v závislosti na druhu, stanovišti a podmínkách)
    V ČR roste přes 20 druhů.
    Jíva se spolu s např. šedou či ušatou řadí do podrodu Vetrix, vrba borůvkovitá či bylinná do podrodu Chamaetia, naopak např. křehká či bílá vrba patří do podrodu Salix.
    Kočičky jak ty říkáš jsou jsou opravdu zpravidla větvičky jívy s polorozvitými květními pupeny a nazývají se vzpřímená jehněda, ovšem podobně kvete spousta dalších druhů vrb.
    Myslím tedy, že podle obrázku lze jen velmi těžko určit jednotlivý druh či dokonce poddruh dané vrby. ;)

    Na hru se moc těším a určitě se pokusím dojít si pro stonek. :inlove:
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, já si dovolím to uzavřít - v anglické mutaci hry je použit termín osier a podle tvůrců hry budeme sázet vrbové proutí, proto se po dohadování s překladatelem vybral tento překlad. Leda že bys tam chtěla sázet původní "Vrby basketbalistky" já tedy fakt né.
    Ráda bych vás všechny požádala, vkládat text není problém, ale nevkládejte odkazy na stránky, které nejsou v povolených pro toto fórum. Vím, že to myslíte dobře, ale vždy si text zkontrolujte, že odkaz neobsahuje. Díky za pochopení.

    Danda
     
    Naposledy upraveno: 1/8/15
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    jsem ajťák, tak mám rád věci jasné. Píše se, že vítězi se stane 1000 hráčů s nejvíce nakrmenými kočkami. Co se stane pokud na 1000. místě bude více hráčů? Dostanou cenu všichni se stejným počtem jako 1000. hráč nebo bude rozhodovat čas kdy hráči dosáhli poslední kočky. Pokud bude známa odpověď bylo by vhodné doplnit na 1.stranu této diskuze
     
    petaM2001, burds a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, odměnu v TOP1000 dostanou všichni hráči, kteří se umístí na 1000. místě, i kdyby jich mělo být i třeba 2000.

    Příjemnou hru danda
     
  11. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar,
    Tož po odmlce, kdy u PC věčně sedí dcera, která má svou novou farmu, je z ní úplně uchvácená, zase posílám pár písmenek.
    Akce se mi moc líbí. Mám ráda akce tohoto typu. Jen budu muset berušce vysvětlit, že to asi nesplní, protože jí nepojedou vyskakovátka. Ale že jí to hodně moc pomůže v postupu do dalších levlů.
    Myslím, že pro začínající farmáře jsou všechny odměny úplně skvělé. Jinak Tě Fofolomyško musím pochválit. Hezky si vedeš, ještěže máš prázdniny, viď? Bahamku jsi si otevřela, no co víc dodat.....
     
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    danda: Nemáš přístup k reg. emilům? Že by jsme rozeslali hromadně, ať všichni nakrmí jen 101 koček a dostane odměnu za TOP každý kdo splní akci a zúčastní se TOPky tou jednou kočkou navíc ,-D Samozřejmě nereálné, ale byla by to sranda, kdyby se všichni hráči dokázali domluvit ,-)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Casey27 to je dobrý nápad, ještě by to chtělo za odměnu ten floreňák xD
     
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak to tedy ne. Nechci s tebou být v jednom řádku ..... :p Nakrmím 102 koček a budu si lebedit na 999 fleku.
    danda - snad jsi nemyslela tím "ťululumem" mě???? Není to napadení hráče?? :p;)xDxD
     
    Naposledy upraveno: 1/8/15
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tak i tato myšlenka mě napadla a pak mi zcela jasně došlo, jak je nereálná, že se vždy najde jedno "ťululum", které bude chtít mít místečko pro sebe :D

    Jsme holt naivní optimisti

    danda :)

    PS: ee, nemyslela, páč si nemyslím, že bys byl ťululum :D navíc bych si musela napařit kartu a to sem dosud nezjistila, jak můžu provést :p
     
    Naposledy upraveno: 1/8/15
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jako celá akce je vymyšlena poměrně dobře, ta TOPka má taky hlavu i patu. Buď vyhraje ten, kdo do toho narve celý sporožiro nebo ten, kdo u toho bude sedět od rána do rána a ještě přes oběd. Každopádně utřou ti, kteří skupují už rok javorovku .... :p Ale třeba
    Dožínky nakonec taky budou, kdo ví ....

    Jediný, co mi tady hlava nebere, je kontrola účtů, zda někdo nepodvádí. To mi v tomhle případě přijde trochu přes čáru. RT si snad myslí, že tam někdo narve skrz mechaniku CD-romu celou kočku /pro slováky - mačku/ i s koťátky /pro slováky - s mačkátky/ nebo že snad u toho bude někdo chroupat Whiskas .... to je fakt divný. o_O
    pajda - ta sedla panečku ;):) Takže dandí .... dobrou xD
     
    Naposledy upraveno: 1/8/15
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    .... a tak tu máme jednu kartičku pro Dandu.

    [​IMG]
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tak je to opatření proti nějakému sklízícímu automatu a nebo proti programu, přes který by mohl nasypat do hry vábničky a nebo nelegální podpoře z vlastních účtů. To už ale funguje od loňské topky.
    Né, svojí kočičku tam fakt pod tlakem rvát nebudu :D a protože mám banána, tak s váma už nesmím mluvit :D
    danda
     
  19. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    bbowling - tvoj preklad koťátok ma skoro sklátil zo stoličky, či už zámerne alebo v rýchlosti písania to tak vyšlo, je v podstate jedno, ale pre mňa si víťazom roka v najsrandovnejšom príspevku tohto fóra a máš moju obrovskú vďaku - jedno zasmiatie od srdca za deň je vraj pre človeka dôležité a keď si spomeniem na tento preklad, tak mám najmenej v tomto smere mesiac "v suchu" xDxDxD.
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bbowling: áááá koukám, že tu máme lingvistu ,-) Já tě klidně napadnu i s řádkem/ neřádkem a mezi řádky .... to mně bylo jasný, že by se našlo 1000 však víš, co by nakrmili 102 a víc koček ,-)

    danda: mluvit nemusíš..... stačí psát ,-) Šup šup už ať to sviští po všech lokacích, že se plní pouze na 101 ,-D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.