Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Aj mne šantia všetky mačacie výbehy vonku z lišty - až Tri xD, takže premnoženie ešte nehrozí a aspoň bude jedno zvieratko dochované v slušnom počte, veru sa nebojím, že by si micky nenašli uplatnenie - správna "kočka" je vždy žiadaná :p;).
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak u mě to mňoukalo už i dřív,takže jsem chlívky nedávala.Mám vyndaný králíky a pár bobříků.Na pondělí se těším.Taková akce se mi líbí.Sice jsem většinou chytala bbz a bz a krejcary a SH a SK,ale ty se hodí vždycky.
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jó, teď tedy vyvstává otázka, co že se to vlastně bude šlechtit, že o_O. Kočky, sloni nebo bobříci. Tož su napjatá jak kšandy:oops: xD
    A co budu dělat s tím mlíkem, vždyť se mi to srazí :eek:
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Do akce půjdu jako do každé jiné a doufám, že jí v tom základu - řádek + dekorky stihnu. Je naplánována dovolená, jen nějak ten termín odjezdu se nestanovil přesně, jen někdy příští týden ....

    A TOP 1000 s kočkama. Novinka, dobré zpestření, určitě by si to zasloužilo i pochvalu, ale obávám se, že to bude u mnohých v jiných herních lokalitách o nákupu košíků a klubek vlny. Tak by mě zajímalo, jestli Top1000 je nový trik ze strany RT jak zvýšit prodej košů nebo v tomto případě klubek vlny [​IMG]
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak pekne tie myšky hádžte aj tým mojím bielym gulôčkam.Ja sa na akciu teším mačičky môžu byť aj s mojím naozajstným kocúrom Murkom možno sa aj takej farby medzi nimi nájde a niečim dobrým ma obdarujexDxD.Na top-ku môžem zabudnúť takých majstrov sa najde dosť čo do toho pôjdu.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli jsem to dobře pochopil,tak si mám vzít v práci dovolenou a být na farmě nonstop?!? RT asi předpokládá,že si v téhle akci vymlátíme všechno nasyslené SH!:music:Přehodnotil bych obtížnost ze střední na brutální!:p
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: nn právě naopak..... vzít si šichty navíc aby si měl dost krupice a mohl nakoupit košíky s klubíčkama + něco připěstovat a jen namlít ,-) Teda pokud se bavíme o TOP. Jinak akce jako taková na 100 krmení je v klídku.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jo bavíme se o TOP! Varun by se měl klepnout do čela a udělat něco s hnojem,protože po pár hodinách bude na trhu mrtvo!!:p
    Jinak na košíky z vysoka "tramtaradá":p!
     
  9. zuzimiki

    zuzimiki Zelenáč fóra

    Díky akci s kočičkama, která ještě nezačala, jsem se alespoň pořádně nasmála:))))...po přečtení víše napsaného:) Díky
     
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    A to já volno v práci mám...v pondělí přijdu z noční, než to začne, tak se vyspím a pak jako můžu pěstovat a kočkovat se klidně v jednom kuse 14 dní. Tolik ani ta akce netrvá xD A Varunovo čelo bych nechala plavat, kdo ví kde je klukovi konec 8)
    Škoda že není nějaký bonus pro lidi, co vlastní kočku, konečně bych se mohla hlásit jak v první třídě. Vlastním sice tu svou pouze ze čtvrtiny, ale ostatní majitelky mi prominou :p
     
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Akce vypadá skvěle. ALE!!!... Začnu chválit, až akce začne skutečně v danou hodinu. Poběží a při mém snažení o její dokončení mne při plném nasazení nebude nutit kupovat košíky. Jdu do toho a těším se a TOP 1000 rovnou neřeším. To je mimo mé schopnosti a možnosti. Přeji všem pohodovou akcičku:)
     
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Na co brutus? Já budu rád když namlátím ten stonek a to mi k topce staší, SH tentorkát ni kapku jen na rozpěstování. Je to kdo z koho, pan Varun si myslí že na nás vyzrál a určo na některý ano a my si myslíme že mu dáme najevo nevoli tím tím že pojedem jen na co máme možnosti. Stonek na kočku, hmm to za chvilku fakt už z toho nebe bude padat kde co....a a to od pejra pěkně táhne. No a hnůj mám ještě nahamouněnej. Co dám to dám. snad je stonek jistej, jen to sekaní hry me už tak vysekalo že za 14 dni bude nová hračka. Není jí na tohle škoda? Asi jo, ale je to i nástroj celkem solidní obživy a bohužel tenhle neslučitelný se životem s novým Winem tak se uvidí.
     
    petaM2001, Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Twinulko, teda žádat bonus pro majitele mňoukátek mě fakt nenapadlo, já hloupá :D příště zkusím něco vyžebrat.
    Trochu zamrzí, že nálepku budou mít jen vyvolení. To si příště taky připíšu do bonznotýsku.

    Příjemnou hru danda
     
  14. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    supeeeer :DxD
    teším sa na akciu:DxD....♥
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Proč by sis měl brát dovolenou? Udělej v práci nějaký prima malér, dostaneš §53 a dovolenou si ušetříš do dalšího zaměstnání.
    Na pracáku dostaneš zálohu, za kterou koupíš košíky, nakrmíš kočky a vyhraješ TOPku. Jak jednoduché .... ;)
     
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, akce vypadá super. Králíčky i netopýry jsem zvládla celé. Snad dám i kočičky, stonek stojí za to.
     
  17. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Bezva :) už se těším na akcičku :D na to jak na mě bude muž házet pohledy že sedím u farmy už tolik ne xDxDxD
     
  18. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Do akce jdu na 100% (v mém případě to znamená včetně vytrhání mýtiny, což mi vždycky rve i srdce), líbí se mi, kočičky má ráda. A taky proto, že tu další akci nestihnu, protože frčíme na dovolenou, takže tohle bude pořádné farmaření před dlouhou dovolenou.
     
  19. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ja budem mať muža doma len prvé dva dni akcie, tak to nejako zvládneme obaja xD, on počítače tak celkovo "nemusí" ;).

    Najviac ho štve, že keď on niečo zasadí, tak musí počkať týždne až mesiace, kým z toho niečo vyrastie a ja keď oberám paradajky za tri hodinky od posadenia, tak závidí xD. Že z tých mojich sa nenajeme a z jeho áno, to je v tej chvíli nejako na vedľajšej koľaji xDxD.

    Tiež som sa rozhodla vyprázdniť na akciu všetky dostupné plochy okrem Baha, tých pár políčok ma tam nespasí a čo tam rastie, to teraz fakt potrebujem, takže 3 veľké pestovacie plochy by mohli stačiť, či???
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    At pocitam jak pocitam, tak mi to vychazi na 33 hodin+rozpestovani, takze bych akci mel mit v pohode... padatka jsou vzdycky otazka, no ale nemelo by to byt problem... jen nechapu tu hodinu zacatku a konce, to zas bude kravalu od lidi co neumi cist, ze je obrali o 3 hodiny...
    O nejakou TOP se snazit nebudu, nemam tolik casu a hlavne si nervy vypotrebuju v praci, takze sem tam se podivam jak se rozcilujou ostatni :)
    Nebude specialni vlakno pro TOP?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.