Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce vypadá docela dobře,řádek je slušný už se těším
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    No těpic ..... tak tohle asi prohraju o_O:cry:
     
  3. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    no horu sh nemam, kosiky kupovt nebudu a turbomlyn nemam taky takze topka je pro me v nedohlednu. Co se tyka kocici akce tak je dulezite aby padala vypadavatka. jinak se mi akce libi :)
     
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    bbowling - a víš proč? Protože nejsi majitel kočky. Teda pár si jich měl, ale ty dvounohé se do akce nepočítají :p
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bbowling,

    už když jsem to četl poprvé, tak jsem si na tebe vzpomněl, máš pravdu, tohle nedáš. Nejsou tam jablka tak prostě nemáš šanci :D
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    pajda361 - jablka nebudou v tomto případě ten hlavní problém. Základní akci dám v pohodě, ale na TOPku "není čas" :p. Hlavně víš jak? Co kdyby přišel finančák ..... ;)
    Twin - pár ....?? :p:p
     
  7. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Akce bude super tento tip už tu byl a moc mě zaujal:inlove:, ale trochu mě mrzí, že nezískám nálepku, protože do TOPky se nedostanu:cry:
     
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    skalarko-přesně to jsem měla namysli. Proč kočka ve stonku-šlechtění mě taky napadlo.
    A topka je o SH jako urychlovadla akčního.Čím více akčního napěstováno,tím více vábniček,klubka se dají taky koupit-jednoduchá rovnice jak vytáhnout prašule ze šrajtofle. A popravdě jako odměna v Topce tajemničky? A dostanu bobry :p a nebo kočky-to by bylo terno. A nálepka? Tak zbývá jen ta dekorka. A hlavně já hraju pro zábavu,pracující jsem,co napěstuju to kočkám podaruju.
    Je bezva,že po těhle kočkách se nemusí věčně uklízet,protože právě jsem toho našeho kocoura moura vykartáčovala a jdu si namluvit luxavátor.
     
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Vypadá to na super pohodovou akcičku:D
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ani nevím kdy bylo turbo,takže vycházím z předpokladu,že oba mlýny namelou max. 1692 ks lákadel (bez runy). To ovšem předpokládá hodinu co hodinu se přihlašovat (141x) a sbírat kočky. Zmagořit mohu i příjemnějším způsobem.Děkuji.Ta stovka bude tak akorát.
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojek všem, tak předpokládám, že nemusíme mít všechno ne? Já se též nikam nepohrnu, ale akce se mi jinak líbí, stejná mechanika jako už tu byla použita a akorát to tentokrát nebude o nasyslených zásobách :) šanci mají všichni stejnou, bude jen záležet na megalopěstitelských zkušenostech.
    Všem prima hru a ať vám kočičí mazlíčci donesou prima dárky.
    danda
     
  12. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý večer, tento typ akcí přímo zbožňuji-netopýři a velikonoce byly super. Jen mne u této akce zarazilo toto: jen 5x vrbové proutí na rozpěstování(nebývalo 10?) a druhá věc, stonek jako druhá odměna-takže pokud nechci zase šedivý stonek, tak to musím dodělat 100 hraček - tak to už tak na pohodu jako předchozí 2 akce není. No útoky na peněženku se množí :(. Všem přeji hezký sluníčkový podvečer:)
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer :) tak na tuto akci se moc těším, zvířátka mě provázela celý život a od mala jsem měla vážně všechno možné :p ..
    dekorky moc hezké, i ta v TOP 1000, jen mě asi mine :sleepy:, protože je to o financování a to je teď už každou akci. Tak budu pěstovat, co to půjde a získat stonek i s dekoracemi, bude pro mě odměnou :p. Už jsem se z košíků a jiných vyléčila po "rybolovu" :D ... si stačí vzpomenout xD :D
     
    Naposledy upraveno: 31/7/15
  14. slootr

    slootr Baron fóra

    Jojo, tohle bude v klidu. Teda tak v klidu, jak si to každý udělá. Přesně jak píše Danda. Jen mi neni jasná ta kočka ze stonku. To jako ta normální kočka, co se líhne v chlívku? To ten chlívek bude na nic :( Ale zase to je bez krmiva. Takže krmivo bude na nic. Dělá se z kravskýho mlíka. Takže kravský mlíko se nebude prodávat... Někdy mám pocit, že RT se moc nezamýšlí nad efektem motýlích křídel, prostě něco udělá, ale ty následky... No nic, budeme muset vydělávat na něčem jiném. Už takhle zahořela MJS a potažmo i cibule.
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Monča*** - já si té kočky ze stonku vůbec nevšimla. Prolítla jsem to zběžně, hlavně co se bude dodávat. No až díky tobě jsem zaregistrovala najen to BZ a BBZ :D. No a pak už nastal ten tok myšlenek...xD (aspoň, že něco nastalo, bo vím, že "toto" aspoň trochu funguje xD)
     
    Naposledy upraveno: 31/7/15
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Bude trochu zábavy. Napěstovat proutí to bude úplně bez problémů. Hlavní budou vypadávátka. Košíky kupovat nebudu, uvidíme kolik se bude nakupovat - musím uznat, že RT se z jejich pohledu akce povedla a mohou předpokládat slušný zisk. Pokud se tak stane, tak je pravděpodobné, že akce se bude opakovat. Jinak já do toho zkusím jít, požádám i o zasílání vypadávátek jako dárků, což normálně nedělám, protože akci stihnu včas. Je dobré, že na akci se nedá prodělat když nebudu v topce tak budu mít více dárků a třeba budou i banány.
     
  17. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Super, těším se. Líbili se mi velikonoční zajíčci i netopýři, bude to fajn akce. Na TOPku ani nepomýšlím, ale každý dárek ze hry potěší.:)

    Mimochodem, jsem sama, kdo když zjistil (před týdnem), že bude Kočičí chaos, nasadil na plochu všechny výběhy pro kočky? Točím týden kočky pořád dokola, ve stodole mi to mňouká a co teď s tím? xDxD
     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahoj -wiolan- ... buď v klidu, nejsi sama, kdo je nacpal na plochu i když v Oraculu
    už se dalo poznat, že jich třeba nebude. Ale co, on jejich čas přijde, neboj, ještě je
    využijeme . xD
     
  19. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    zbožňuji tenhle typ akciček :p. Nenáročná, vhodná pro každý level. Už aby bylo pondělí :). S chutí do toho a hodně úspěchů v dárcích ;)
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Wiolan, nejsi sama, též jsem před chvílí uklidila 13 výběhů a raději dala vyvenčit ušáky ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.