Kdysi dávno na leknínovém listu (17.6. - 23.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dobra hypnozaba :)
    Ja si dal plny kolo zakladnich a pak proslechtil pvni stupen... rikam ze dodam a koukam, ze staci zakladni... no tak ted jen chovam co to da a uz 5 levelu je tam, ani SK nazmar :)
    Klidne chvili na ten stonek pockam, i na ty barevny nadstavby - do konce akce je casu dost...
    Jen kdyz kouknu na trh, tak se mi to sakra nechce davat, ona je zakladni zaba drazsi nez slechtenci :)
     
  2. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    tak všechno hotovo xD Přeji všem ostatním co to ještě nemají hodně štěstí do konce xD
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Včerá jsem dal šlechtit 2x 131 základních,s toho udělal všech deset úkolů a nakoupil 2 skleněné.Dnes jsem zjistil,že žába stojí přes čtyřicet tisíc,tak sem zbytek nabídl po 37T. Za výdělek nakoupil další 3 skleněná a jednu vzal za 50*.
    Suma sumárum : Za cca 1400 žab + cca 550 SK mám celý úkol, 3/4 růžového žabince a neutratil jsem ani krejcar.
    Na to,že u mě přeskoky vždy stojí za starou belu,docela dobrý.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Akce hotova (palec nahoru), zuzovy zabinec na divosce a ja padam na slunicko. Hezke preskoky a krasny den vsem!

    [​IMG]
     
  5. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    matlafous123 - velká gratulace. Já bych ho taky táák moc chtěla, ale u mě přeskoky nehrozí :(
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .. hezké ráno u rybníčku :) ... se mi ukázalo druhé princátko, ale poctivě šlechtěné :p .. no co se dá dělat.

    [​IMG]
    Na trhu se prodávat nedá a tak to točím v tulidomku stále dokola :D ... ale rybníček je krásně růžový [​IMG] a mám z toho velkou radost xD :p ... dál už samá genetika, mi snad na trh zbude jediná žabka :D ...
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    evainfo - i tobě musím pogratulovat rybníček je fakt moc krásný, ale bohužel já asi nebudu mít to štěstí. Možná příště se poštěstí, i když tomu moc nevěřím
     
    Naposledy upraveno: 18/6/16
  8. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    vysoke šľachtence sa mi vyhýbajú, ale napriek tomu žabky doskákali svoje kolečká, mám hotovo. Nech sa darí
     
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Stonek je aktivní a děkuji za to farmářce Tygřice1970.Moc mi pomohla tvá rada.
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte moji zlatí farmári.Ružové kvákalky sú už medzi ostatnými ružovýmixDxD.Musel som včera ešte odchytiť jednu sklenenú ale mal som aj trocha obavy aby mi tie sklenené neskočili na tú poslednú lebo by ma asi paclo,ale ako je u mňa zvykom padala iba genetika a padlo princátko.Misia splnená tak som to už zabalil.Uvidím ako s tými šľachtencami naložím čo mi zostali.
     
  11. dario1017

    dario1017 Zelenáč fóra

    Už mám splněno, super akce. :D
    Můj nejlepší výsledek při šlechtění:
    [​IMG]
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak, další sklizeň kuňek (128 ks) mě stačila na poslední Skleněnou. Mám žůžový rybníček,tím padla.
     
  13. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tak som včera vytiahla von všetky žaby z inventára, dnes dokončila stonku a tým pádom končím... plus zvyšné žabky prihodili zatiaľ nejaký ten miliónik na grajciarové konto :inlove:;) veľa úspechov a najmä preskokov prajem ;)
     
  14. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak díky trochu zaplněného trhu skleněných žabiček jsem si mohla postavit růžový rybníček :D
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    michalka59: to je supr, že se ti to podařilo :p a jak říkáš, se na trhu točí jenom skleněné žabky ... copak jsme ve sklárnách? xD
    No cena jde dolů a já to stihla udat ještě za necelých šest :D a dokoupila druhou "čarodějku" ... tak další růžovej chlíveček, co jsem neměla :inlove: .... já snad začnu mít růžovou ráda :D ...
     
    Naposledy upraveno: 18/6/16
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Hezký den všem žabákům a žabičkám, tak jsem úspěšně udělala stonek a také dostala červený rybníček(je nádherný), výroba žebříků také je, ale musí počkat, téměř došly žabičky, nevadí, spokojenost je převeliká, ať se Vám všem daří, to čeho chcete dosáhnout.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    michalka59 U me taky zadne obr preskoky, ale dala jsem vcera na radu monsaf (jeste jednou diky), udelala si kafe a cihala na trhu na sklenene zabky (vyplatilo se). Nakoupila jsem neco po 2,4 a 1,8 mil. a zbytek doslechtila. Jinak dekuju a jak tak ctu, tak se ti povedla zuzova zabicarna nakonec taky, takze veeeelika gratulace! I vsem ostatnim, co jim uz ruzovka strasi na louce ;)
     
  18. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Hezký den, tak já jsem zkusila šlechtit těch mých nemnoho žab, na které se mi podařilo včas nakoupit ještě cenově dostupná vejce do krmiva. Řádek řádkuje, mám už navíc i dekorky, to jsem vůbec nečekala, ale když ti šlechtěnci zdá se dopadají, tak bych ten úkol s tajemnicemi ráda dotáhla, uvidíme.
    Dost mě překvapilo, že cena žab na trhu jde nadále nahoru. Ráno 37, nyní o 10 tisíc víc, takže když mi před chvilkou vypadly dvě obyč. žáby coby výsledek šlechtění z jednoho slotu, tak jsem se na ně nafrkla a strčila je na trh - prodáno okamžitě, ani jsem je tam nezahlédla, za 45 tisíc, to je frkot tedy :D. Účastním se nyní svého druhého BB a dokud jsem o tom jen četla, tak jsem si myslela, že ty výsledky bývají lepší. Veliké procento posazených čtveřic dá čistou genetiku, tj. 2 šípové žáby ze základu. Druhý nejčastější mám 1 šípová+ 2 základní žáby, následuje kombinace 1 šípová+1 akvamarínová žába. Z cca 60 pokusů mám krom uvedeného 2x přeskok na létající žábu a 1x na zebrovou, takže nějaký sen vidět naživo vlastního vyššího šlechtěnce (myšleno nyní coby zázrak v rámci BB, překvapení formou přeskoku ze základních žab) asi příliš splnitelný není. Zase nová užitečná zkušenost.

    Jinak ale chci za akci poděkovat, turbomlýn byl nabídnut, aniž by předchozí hodiny byly domleté, nároky na SK nejsou přehnané, aspoň se mi to coby málo zkušené hráčce zdá proti minulé akci, akce splněná brzy a to mi velmi vyhovuje, protože v těchto dnech mám času málo, takže se mi akce výrazně trefila do života. :)
     
  19. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    matlafous123 - moc děkuji. Taky jsem číhala na trhu a na konec se růžový rybníček povedl. Všem držím palečky, ať máte takovou radost jako já
     
  20. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    Aj ja mám hotovo.Síce sa mi ružové žabky nepodarili postaviť,nejako to nepadalo.Ale zato mám konečne ružové ťavy a psy.
    Prajem super šľachtenie :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.