Kdysi dávno na leknínovém listu (17.6. - 23.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    U nás na trhu není ani z PVC, natož skleněná :cry: Taky chci růžovkůůů :cry:
    Narvala jsem žábama barák až po půdu, tak snad něco slušného vypadne ;)
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    monsaf To jsi snad specialne na slechtitelskem trhu, ne? U nas neni sklenena, PVC, ani susena prejeta -.-
     
  3. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Taky na AZ trhu jsem po dobu pití kafe jak duševně méněcenná překlikávala karate pandu - přehled (abych aktualizovala ty žáby, co jsou hned za ní) a kde nic, tu nic - a to bych brala úplně cokoliv, nejen ty skleněnky.
    Mám jen 200 SK, jenže taky jen jedny chabé nervy, takže nevím, jak dál - ani to nenašlechtím, ani nevyklikám na trhu.
    Hodím 50 pater do toho veřejného domu a v 6 se uvidí, co vyleze. (No samo že žáby zpět a šípové, na dalších 10 let mám štěstí vybráno tím jedním mravenečníkem z TS)
    Už tak nějak tuším, že dopadnu, jak s myšma - tam jsem koupila myšketýry za mega a za 32 mega byla růžovka - teď by to mohlo být lepší, otázka je, za kolik se mi podaří ty křehký žáby ulovit. Snad to nebude dražší, už u těch myší, tam jsem plakala hořké slzy...

    Ejhle - chci dát nějaké žáby do tulidomku a nejde mi víc, jak jedna - to potřebuju kombajn - teda chovatele, nebo co? Ručně jenom po jednom?
     
    Naposledy upraveno: 17/6/16
  4. babi49

    babi49 Pilný autor

    Zdravím všechny, je zajímavé , kolik lisí se nachází ve stejné pozici -káva-PC a pevné nervy?
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    monsaf Diky za radu! Jedna sklenena z trhu je doma (druha visi na strome :D), treti jsem capla na trhu prave ted.

    flexka Jednou se to stesti unavit musi ;) Jasne, ze rucne po jedne - to snad ani nikdy jinak nebylo :)
     
    Naposledy upraveno: 17/6/16
    spuntka, Trepifajksl a monsaf tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    monsaf: ... taky gratuluji ... to je vážně mazec :p
     
  7. flexka

    flexka Hrabě fóra

    matlafous123 - no jasně, ale zrovna bude někdo jiný poblíž, na koho sedne, když je u mě, tak jedině plné sil :sleepy:
    Asi jsem to blbě napsala, dám 4 základní žáby a pak tam je pole s jedničkou a vpravo a vlevo plus a mínus. No a tam jsem dala třeba 50 a měla jsem 50 stejných šlechtění na 1 klik - a teď to je šedé a nejde, asi to bude tím, že nemám zaplacené pomocníky.

    Ha - právě jedna skleněnka prosvištěla okolo, ale sedí na mém trhu někdo s rychlejší rukou, nebo internetem, nebo obojím...
     
    dana9494, aljanu a Trepifajksl tohle ocenili.
  8. lase2

    lase2 Magnát fóra

    poprosím o neukamenování, ale zeptat se musím. Jakpak je to s kombajnem a tulidomkem ? Nastrkala jsem je tam dnes okolo 12:30, BB je od 18:00, vzhledem k runě šlechtím jen 5 hodin /což mi samosebou nedošlo, počítala jsem se 6ti/, takže teď budu mít "vyšlechtěno" už v 17:30. Mám koupený kombajn, takže mám raději vypnout farmu abych si domek omylem nesklidila dřív, nebo se klasický kombajn tulidomku netýká a musí se to odklikávat v něm ? Děsím se toho že bych narvaný domeček po střechu žabičkami sklidila o 30 minut dřív...
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Holky - farmářky - tak tohle mi vážně nedělejte ... takové lákadla :D. U mě jsou mixy jako letět za vlakem, který tam už dávno nestojí .... já opice paličatá to zkusila a mám další jen genetickou :D [​IMG] .. no komu není rady, ten musí čekat na BB xD :p ...
    lase2: ... klidně sklízej pole, tulidomek na tebe počká:) .. šlechtěnce sklidíš jen v něm.
     
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    díky, myslela jsem si to, ale jistota je jistota ;)
     
    ell1956, aljanu a evainfo tohle ocenili.
  11. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Prosím chtěla bych se zeptat ,jestli někdo z Vás již počítal kolik a kterých druhů žab bude do úkolů potřeba.
    Jsem to zkoušela ale asi nejsem antitalent na počty.
    Děkuji.
     
    ell1956 a aljanu tohle ocenili.
  12. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    karbar ahoj,já to spočítala , ale se šlechtěncema opravdu podle hodnoty, myslím jako i ty vysoké , jasně že by to šlo i jinak nakombinovat, hodím sem jen počty jakých šlechtěnců, pokud bys chtěla přesně jaké do kterých úkolů, písni mi na farmu, ráda napíšu.
    obyč.žába 36, šípová 17, akvam.12, létající 15, zebrová 7, vznešený 3 , skleněná 1, snad jsem se v počtech nesekla:)
     
  13. pralinka10

    pralinka10 Pisálek fóra

    akce muze bejt pekna jen ty hvezdicky jsou desive:(
     
  14. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Úmyslně jsem chtěla přijít o růžovou včelku aby se zadařilo u žabiček a zase to nevyšlo, naopak se zůročilo:D:cry::cry::cry:

    [​IMG]
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    velice dobře se žabky prodávají:music:
     
  16. Darona34

    Darona34 Rádoby autor

    Ahoj,prosím kde najdu protihodnoty šlechtěných žab? Děkuji za odpověď
     
    puntík50 tohle ocenil(a).
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    darona34: najdeš je uvedená v těchto tématech:
     
    puntík50, ell1956 a aljanu tohle ocenili.
  18. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak a na trhu už nejni ani žabka.
     
    Trepifajksl, ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    modro.ocko22: .. mě to taky láká, ale za šlechtěné bude víc :D
     
  20. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mám jen 116 žabek, to zázrak neudělám, šest rybníků na ploše, ve dvaceti tulinech se muckaj žabky, odkliknu až při BB a uvidím, krmení taky žádná sláva, no sluníčko taky nesvítí každý den:oops:;):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.