Kdysi dávno na leknínovém listu (17.6. - 23.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. merry_bett

    merry_bett Pisálek fóra

    Hezké odpoledne, tak u nás zabouřilo a štěstí se asi unavilo, světe div se....po celém víkendovém šlechtění mi z obyč zabiček vyskočilo to žabí princátko,na druhou jsem měla taky štěstí,levně koupila na trhu,takže růžový chlívek je doma:inlove::inlove::D
     
  2. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak žabí akce zdárně dokončena, zakoupila jsem ještě SK, tak jedu dál do družstva různá zvířata, chybí toho u všech dost :)
     
  3. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    U nás taky zabouřilo, spadlo pár kapiček a s posledních žabiček se ještě něco urodila
    [​IMG]
    ...ale to je opravdu vše, žáby došly, SK a parfémy taky ;) takže zase příště :)
     
  4. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Ahoj,tak žabky sú 2krát otočené a pochvala za akciu.Veľmi sa mi páčila.Všetkým peknú hru prajem.
     
  5. 1jezedák

    1jezedák Rádoby autor

    Pár šlechtění a parosnička je doma, asi se stal zázrak.
     
  6. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Zdravím všechny:D:D úkol splěn jen do 16. To mi stačilo, chtěla jsem hlavně řádek do nebe.;)

    Jinak po včerejším fiasku:p:p:pjsem se stíží dobelhala pro růžové žebříky. Ale konto je prázdné a

    a stodola taky. Tohle šlechtění rozhodně caaajk nebylo :D:D:D:D


    [​IMG]
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tak jsem to taky dodělala celé. Když jsem viděla pěkný obrázek od komeťáka, moc se mi tam libil ten milion BZ. A to jsem původně došla k tajemnicím s tím, že to stačí. Ještě nejsou na ploše, všude mám jenom žáby. Je neuvěřitelné, jak se pořád dobře prodávají.
    [​IMG]
     
  8. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak hotovo žáby jsem prodal za 100 mega a za 120 nakoupil šlechtěnce + prokrmil 1100SK a mělo by mě to vyjít na celý dlouhodobý úkol v družstvu nyní už jen žebříky
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    tak i já obíhám 3 kolo.Dost jsem prodala.Za mě veliká spokojenost:music:
    M.
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Ano akce byla super.Tedy mě se líbila.I graficky.
     
  11. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahojky, tak růžovka chlíveček nebyla až tak těžká, ale žilou mi teklo krejcarové konto až při stavění výrobny, jednu parosničku jsem měla , ale ta druhá ne a ne spadnout, skleněnky na risk to byl provar na trhu a potom vše pošlo , potom jsem teda dala do domečku 4 skleněnky bez risku abych měla 4tého prince a ??....byla tam potvůrka malá, takže chlíveček i výrobna v růžovém provedení jsou doma, já mám radost, ale přišla jsem minimálně o 80 mega, ale manžel řekl prachy se musí točit máš jich dost tak to kup xD, akce se mi líbila obzvlášť ty BZ v úkolu. Teď doplnit zpátky krejcárky a těšit se na další akcičku :inlove:. Tak hezký zbytek neděle :music:
     
  12. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    ahoj, tak já pracuju na posledním úkolu, ale musím se pochlubit, co mi vypadlo ze šlechtění, poprvé a asi taky naposledy xD

    [​IMG]
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak mě žabky jedny zelené pomohly doskočit do dalšího levelu o pár dní dřív... Díky vám, milé rosničky! :D
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD tak tomu říkám kšeft - prodat obyčejné žabky po 35 000 krejcarů a nakoupit šípové žabky po 32 000 krejcarů
     
  15. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Kdysi dávno na leknínovém listu--Akcička hotová celá,byla super a mohla by se zase nějaká podobmá opakovat,ráda jsem si na žabky zakoupila 4000suprk.a vyplatilo se:) i na další dodělání ukolu,ted by se mohla opakovat,, královna,, a mohla by rozdávat hvězdičky,tech je taky pořád málo:) :D na otevření ,,velkolepýho zvěřince,,:)jinak přeji,krásný večer a všem co ještě svou akci nedodělali,přejí dodělání :)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem chtel maximum zab do ukolu ale na 7 uz nezbylo, tak jsem trochu slechtil ale stejne - nechce se mi tam davat slechtence, jenze 130 tisic proste v zabach nemam...
    Ted budu cekat kolik jeste z tech 14 chlivku vyleze zabicek, ale uziraj mi je Zebriky - jo nakoupit je za tu nizkou cenu, to by bylo...
    Jak je vubec mozny, ze nejsou za 1000 a pak najednou skoci na 10 000, kdo a hlavne kdy je tam nahazi? :)
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím tassi, to chtělo v určitý moment nakoupit za lacino šípové žáby a prodat obyč žabky na trhu. Úkol by si snadno dokončil a pár melounů na kontě by tě obohatilo.
    No nevadí, už se stalo.

    danda
     
  18. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ja som bola pracovne vyťažená..tak som ani nešlachtila...:eek:
    a žabiek mi chýba habadej:D
    prajem vám krásny deň;)
     
    bukotesko, monsaf a maribeja tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] ... hezké pondělní ráno :) ... sem to tedy taky dokončila [​IMG] to přece nejde nechat rozdělaný úkol, by mě to asi mrzelo :p .. sem si musela pomoci na trhu, ale něco i prodala. Všem pěkný den ;)
     
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Když jsem získala v odměnách výrobny žebříků, hned jsem je dala na plochu. No a druhý den jsem si řekla - tedy Májo, jsi normální? To abys je pak prodávala za min. 100 tisíc! - a šly zas do lišty a žabky na trh. Včera jsem neodolala, tu získanou červenou zase dala na mýtinu, je krásná.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.