Kdysi dávno na leknínovém listu (17.6. - 23.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Ahoj farmáři,
    za mě je splněno. Stonek je v nebíčku a zbytek odměn mě nijak nezvedá ze židle. Ale ceny za žáby na trhu jsou astronomické...Přiznám se, že jsem neodolala a pár žabek prodala. Neuvěřitelné... během pár sekund jsem za 28 žab dostala milión a protože chuť rostla tak jsem prodala co šlo. Světe div se, během 5 minut přes 2 miliony krejcárku, tomu se říká byznys. Jenom škoda, že mi to nejde tak rychle i v reálném životě.
    Jinak chválím RT!!! Akce pohodová, odměny skvělé. Za mě palec nahoru. Toto se vám fakt povedlo.
    Přeji všem farmářům ať se jim daří a kvak, kvak, kvak.....žabákům, žabám a žabičkám nazdar.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já mít tolik skleněnek, jdu z fleku hrát kuličky. Tak mi tak napadá, je jaro a nikdo je nehraje. Ti potomci hravého českého národa už to neumí? Z fleku bych dal rodičům pořádný příděl na pozadí... Co je to, proboha, vlastně učí?
    Abych nebyl daleko od žab, mi přistál jeden princ a jeden pán a zbytek je ten žabí plebs... Skleněnky za 5 melounů tedy nekoupím... |A fakt bych rád věděl, co dělali farmáři celý měsíc, když teď kupují ty žáby za dvacetkrát tak vysokou cenu? To bych snad ty potvůrky vlastnoručně někde nachytal. Měl jsem jich kolo 120, frknul jsem jich 40 do jakéhosi úkolu a pak jsem od Orákula zjistil, která bije. V ten moment šlo mých 8 chlévů ven a začalo makat. Akci jsem začal s 500 kousky. Úkoly splněny až k čápům - děkuji, mám vlastní a nemusel jsem na ně plácat SK...
    Poslední dobou jsou dekorky do zelena, zítra začíná léto, tak by mohly být teď žluté či oranžové.
     
  3. merry_bett

    merry_bett Pisálek fóra

    Hezký večer, spím či bdím...je vůbec BB ? To co se umě děje na farmičce bych nazvala jedním slovem...katastrofa...šlechtím již od včera, ale ty moje žabky mají asi koule na nožičkách a neskočí a neskočí, stonek jsem si sice udělala , ale jinak bída s nouzí.Komu hopsají tak gratulace.
     
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj, u mě se také při šlechtění nepřeskakuje jako by ani nebyl BB. Tak jsem v pohodě dodělala akci k čápům a skončila šlechtit. Také mě napadlo, že by během šlechtící akce mohly kouzelné stromy dávat superkrmivo což :D
     
  5. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak já skončila u úkolu se stonkem - už je funkční.
    Dál nejdu, protože mi nevypadne víc než zebrová žába.A to tam můžu dávat mixi nebo obyč je to jedno.To samé platí i u jiných zvířat.
     
    tykadlo a pavla15 tohle ocenili.
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak tahle akce se fakt povedla :D. Sice jsem nakonec musel pořídit balíček 65 SK, aby bylo komplet hotovo, ale hlavně, že je všech 17 úkolů splněno a všechny žáby a šlechtěnci na 0 :D. Vyšlo to opravdu přesně na kus ;). Teď mám skoro všude žáby, ať doplním stodolu. Škoda, že jsem nepřipravil více žab, na trhu se prodávají za strašné částky :(.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. paeij

    paeij Rádoby autor

    Tak hlásím všech 17 úkolů splněno. Zítra budu prodávat, ať se přiblížím a trochu pohnu k dalšímu stomilionu na kontě.
     
    hrobinh, kiki2305 a evainfo tohle ocenili.
  8. KOLENO1970

    KOLENO1970 Rádoby autor

    Dobré ráno všem.Splněno k čápům.Stačilo mě na to 180 žab,a ještě jsem jich asi 50 prodal.Super akcička-zisk okolo 3mega,to se mě ještě nepodařilo.
     
  9. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak i ja hlasim splneny vsechny ukoly
     
  10. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj farmáři tak akce celá splněna ,docela to bylo pohodové,všem přeji dokončení akce a hezkou neděli
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... pěknou neděli všem :) ... na trhu žádná změna u prodeje žabiček, tak jsem se rozhodla pokračovat v úkole. Jsem zůstala stát u 15-tého ... přeskoky žádné, tak uvidím, co ještě stihnu :p ..
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dobré ránko hotovo komplet a zisk 6 mega ted jdu doufat v labut z tajemna:p

    PS ještě bych šlechtil ale došli parfémy[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/6/16
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tak hele, vážení, kde to vázne? Mrskněte přece nějaké ropuchy na trh.
    Vždyť zeje prázdnotou. Takhle ten úkol nikdy nedám.
    xD
     
  14. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    na trhu AN uz zaplneno zabkami
     
    Naposledy upraveno: 19/6/16
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak to na AZ pořád jenom skleněné - no a já nakoupila včera 8 za 4 mega jednu a ony mi obě přeskočily na poslední, tak mám růžovou výrobnu, to se mi ještě nestalo, hned jsem dnes koupila dalších 8 a mám i růžový rybníček.
    Naštěstí prodávám obyč žáby, tak to není taková katastrofa, ale jinak se mi opotilo čelo - 64 000 000 jsem ještě teda nikdy neutratila :oops:
    Z toho se bude farma ještě dlooooooouho vzpamatovávat, hlavně aby nebyly teď krejcarové výdaje, už jenom příjmy!
     
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    flexka- no tak to pred tebou smekam,takova suma na me farme jeste nikdy nebyla, ja nechavam jen mini rezervu 2 000 000 a jinak prachy tocim a kupuju do ukolu v druzstvu, kterych mam jeste porad nejak moc
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    martina19751, flexka se nám ale nesvěřila, jak dlouho tu sumu sušila kontě ;). Já taky krejcary točím - je to oběživo, tak ať obíhá, úroky z úspor RT nedává .... a je možné, že nám za stejnou časovou jednotku projde účtem víc než 64 mega. Akorát vypadáme, že neumíme šetřit xD

    Ale nějakou potvoru s korunkou na růžové chlívy kupovat nebudu...ani není kde 8)
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    já nevypadám, že ne, já prostě neumím šetřit. A počítat už vůec ne. Momentálně na kontě 120 kr a tři žabičky zelený.
     
  19. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Mikeši,kdybys chtěl, skočím ti do zahrady, určitě bych tam nějakou našla. Jinak úkol jsem splnila jen do 13, čápy i motýly mám a navíc poslední úkoly jsou už náročné na šlechtěnce, tak jsem raději prodala obyčejné žáby, stále je o ně zájem na trhu.
     
    Trepifajksl, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -pechfógl- nechceš poslat květinový trakař, ať si trochu to konto spravíš? xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.