Kdysi dávno na leknínovém listu (17.6. - 23.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Kdysi dávno na leknínovém listu ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Akce začíná 17.6. od 14:00 hod. a končí 23.6. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    V průběhu akce si můžete ve Farmářském obchodě zakoupit chovný koš “Žabí sbor” pro lepší šlechtění:
    [​IMG]
    • 3x žabí rybníček
    • 2x žabí rybníček I: Žlutý
    • 1x žabí rybníček II: Oranžový
    • 25x žába
    • 3x šípová žába
    • pomocník Chovatel na 100 hodin
    • pomocník pro chov na 100 hodin
    • 50x parfém
    • 100x superkrmivo
    Cena v české lokaci: 129 Kč
    Cena ve slovenské lokaci: 7,49 €
    Lze koupit opakovaně

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou a to jen pokud bude balíček po tuto dobu stále v prodeji.)


    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže
    [​IMG]

    Prostřednictvím zeleného tlačítka Dodat dodáváme požadované zboží do jednotlivých úkolů. Jednotlivé úkoly plníme postupně. Upozornění: pokud do některé části dodáte zvířata ve vyšší protihodnotě, než kolik je požadováno, přebývající protihodnota bude ztracena, nezapočítává se do dalších částí! V případě, že budete chtít dodat do úkolu o 5 % a více nad zbývající protihodnotu k dokončení úkolu, objeví se upozornění, že přebývající protihodnota bude ztracena. Pokud budete dodávat o méně než 5 % nad požadovanou protihodnotu, upozornění se neobjeví.
    [​IMG]

    Do všech úkolů můžete dodávat nejen šlechtěnce všech stupňů, ale i základní zvířata - protihodnoty žab.

    Po splnění prvních sedmi úkolů získáme hlavní odměnu a můžeme pokračovat v dalších deseti úkolech, nicméně požadovaná protihodnota žab roste exponenciálně a je jen na zvážení každého hráče, kam až bude pokračovat. Kliknutím na ikonu modrého dárku si můžeme zobrazit příslušné odměny v jednotlivých úkolech.

    Úkol​
    Dodej​
    Odměna​
    Level​
    1.​
    žáby v protihodnotě 25002500 BZ, 1500 kr., 5x superkrmivo, 12x parfém, nálepka
    22​
    2.​
    žáby v protihodnotě 65006500 BZ, 10x žába, 5x krmivo pro žáby, 1x žabí rybníček I: Žlutý, 2x hvězdička
    22​
    3.​
    žáby v protihodnotě 1200012000 BZ, 1x bedna s nářadím XL, 1x továrna na žebříky, 3x hvězdička, Rosnička
    22​
    4.​
    žáby v protihodnotě 2500025000 BZ, 20x superkrmivo, 30x krmivo pro žáby, 4x hvězdička, Žabí styl
    22​
    5.​
    žáby v protihodnotě 7000070000 BZ, 60x parfém, 3x kupón na pomocníky (3 hod.), 1x žabí rybníček II: Oranžový, 5x hvězdička
    22​
    6.​
    žáby v protihodnotě 9000090000 BZ, 50x superkrmivo, 6x továrna na žebříky I: Žlutá, 6x hvězdička, Skákací puzzle
    22​
    7.​
    žáby v protihodnotě 130000130000 BZ, 1x žabí rybníček III: Červený, 1x továrna na žebříky II: Oranžová, 7x hvězdička, řada na magickém stonku
    22​
    8.​
    žáby v protihodnotě 20002000 BZ, 750 kr., 5x superkrmivo, 10x parfém, 1x hvězdička
    22​
    9.​
    žáby v protihodnotě 40004000 BZ, 1500 kr., 7x Zuzino superhnojivo, 10x superhnojivo, 1x hvězdička
    22​
    10.​
    žáby v protihodnotě 80008000 BZ, 3000 kr., 10x krmivo pro žáby, 1x hvězdička, Rosnička
    22​
    11.​
    žáby v protihodnotě 1600016000 BZ, 6000 kr., 1x továrna na žebříky, 1x hvězdička, 1x Žabí styl
    22​
    12.​
    žáby v protihodnotě 3200032000 BZ, 12000 kr., 1x žabí rybníček II: Oranžový, 2x hvězdička, Skákací puzzle
    22​
    13.​
    žáby v protihodnotě 6400064000 BZ, 24000 kr., 2x podivuhodný výběh “Labuť”, 2x podivuhodný strom “Ural”, 3x hvězdička
    22​
    14.​
    žáby v protihodnotě 128000120000 BZ, 48000 kr., 10x krmivo pro čápa, 1x čapí hnízdo, 4x hvězdička
    22​
    15.​
    žáby v protihodnotě 256000250000 BZ, 96000 kr., 10x krmivo pro motýly, 1x motýlí dům, 5x hvězdička
    22​
    16.​
    žáby v protihodnotě 512000510000 BZ, 190000 kr., 1x kupón na pomocníky (24 hod.), 1x továrna na žebříky II: Oranžová, 6x hvězdička
    22​
    17.​
    žáby v protihodnotě 10000001000000 BZ, 370000 kr., 1x žabí rybníček III: Červený, 1x továrna na žebříky III: Červená, 7x hvězdička
    22​
    Nálepka
    [​IMG]

    Rosnička
    [​IMG]
    co 8:00 hod. 400 BZ, velikost 1x1

    Žabí styl
    [​IMG]
    co 8:00 hod. 950 BZ, velikost 1x2

    Skákací puzzle
    [​IMG]
    co 8:00 hod. 2000 BZ, velikost 2x2

    řada na magickém stonku
    [​IMG]
    kouzelná moc: jednorázový bonus 45x váš level BZ, 9000 kr., další aktivace: 10:00 hod.

    Do Družstva budou také přidány dva nové stálé úkoly - ve hře od 23.6. 14:00 hod.:
    (časově neomezené)

    Na Stromu moudrosti nám jako vždy přibyly dvě nové runy související se šlechtěním žab.

    Runy

    [​IMG][​IMG]
    Vše o šlechtění obecně a nových žabách se dozvíte ve FAQ:

    Přejeme hodně radosti a zábavy s vylepšenými žábami.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/6/16
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Zebrik? :music: Ja se tesila na zabi stehynka :D Ale odmeny i grafiku zab chvalim ;)
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Moc žab nemám, tak jsem pomalu skupoval na trhu.
    No uvidíme kam z tím malým množstvím co mám dojdu.

    Bude mi stačit když se dostanu k výrobě žebřů.
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) žabiček mi v rybnících kváká něco kolem tisícovky, tak uvidíme na co mi budou stačit, chtělo by to určitě tu výrobnu žebříků, ať mám rozpracovaný další úkol v družstvu xD
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak žabí akce se mi líbí, dokonce červené rybníčky a oranžové žebříky a když k tomu bude i BB, tak se už moc těším. Motýlí dům a čapí hnízdo se také hodí. Budu muset ale koupit SK, toho mám málo na šlechtění. Doufám že bude na něj akce. Pěkný den a zítra na to jdem!!!;););)
     
  6. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Tady ty úkoly většinou neplním, jelikož SK nekupuji a jedu jen z toho co nasyslím z úkolů. Ale tady udělám výjimku a pojedu určitě do 3 úkolu a uvidím jak to bude padat při Baby boom a dodělám to do 6. úkolu - mít továrnu na žebříky aniž bych musel použít nářadí a čekat na vypadnutí nejspíše nového nářadí je pro mě lákavé.
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Akce vypadá super , odměny také moc pěkné. Žabiček mám docela dost jen to SK mám málo. No uvidíme kam až se dostanu ;)
     
  8. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Tak jsem to zběžně přečetla a už se těším na nové žabky. Co se týká téhle akce, tak tu udělám určitě do 7 úkolu. Pak promyslím, jestli dodělám ještě stonek, ale jak se znám do toho ještě určitě půjdu:D Ale pak jsou ty odměny pro mě naprosto zbytečné. Motýly a čápy mám a dávat milion žab v protihodnotě a dostat červenou žábárnu (jedna už je v 7 úkolu) a červenou výrobnu je nemotivující. Myslím, že už se jí vyplatí vyšlechtit normálně samostatně. Ahoj, a ať se daří všem žabí akcička.
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak maximálně úkol 8 - dále se to pro mě nevyplatí. Žab mám 600 (něco padne na šlechtění), krmiva něco přes 600.Žebříky budou docela výživný. Nevím k čemu mi bude 6x žlutá výrobna žebříků, když nebudu mít základ. Na začátek mi budou stačit 3 výrobny žebříků (půjdou otočit 3x za den a to je 27 žab. Nevím kolik udělat oranžových rybníčků - na postavení jsou třeba prkna, zase to šetří krmivo - asi spíše budu šetřit prkna. Z rybníčků dám 20 žab - tak uvidím jak dlouho vydržím. Cena na trhu jak žab, tak krmiva tak žebříků bude strašná.
    Uvidím jak to bude padat při předpokládaném BB, taky jsem zvědavý na trh co se podaří ulovit za šlechtěnce - ideál by byl splněný 8. úkol u žab.
    Přeji hezkou hru
     
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, nevyzerá to zle, celú akciu určite robiť nebudem. Sedmičku by som mohla zvládnuť, továreň by bola doma a nebo by tiež nebolo zlé. SK mám 559, bude babyboom. Nech sa Vám darí vyšľachtiť krásne žabičky.
     
  11. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ahojte je to pěkné a hlavně ty protihodnoty jestli do toho pujdu tak mi ve stodole nezustane ani myš
     
    helca16113, aljanu a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym..ojjj aka pekna grafika..chvalim...tak akcia super..slachtenie je to moje TOP na farme..a tesim sa..odmeny tiez su fajn...a konecne pocelotyzdennom maratone si vylozim nohy a budem slachtit o 106..pocitam,,ze u mna platby budu len tak behat po SKxD
    nech sa vsetkym dari a len tie najvacsie preskoky,,nie v hlave ale slachtence...fajn hruxD
     
  13. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak uz se tesim :¤) ty protihodnoty mi neprijdou tak silene, vzhledem k tomu, kolik "protihodnoty" by bylo treba na postaveni cervene zebrikarny :¤))) zkusim to dat cele - i kvuli tem hvezdickam, kdyz se ted budou hodit.

    Jen me trochu zklamalo, ze neni nove naradi :¤( setrim bedny, kde se da (ukoly v druzstvu, z akci, naradi z nebe a domecku) a tesila jsem se, ze je konecne vyuziju a ze z toho napadaji prkna... ted mam dilema, zda je pouzivat nebo nadale setrit :¤)

    jo diky za zlute vyrobny, budou se hodit do vlacku, minule mely docela dobrou protihodnotu a vubec to nebylo cloveku lito, ze se jich zbavil :¤)
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  14. pistule

    pistule Aktivní autor

    Akce vypadá pěkně, dobré odměny, i řádek zajímavý, je jasné, co se bude chovat v novém zvěřinci. Alespoň se člověk nebude muset zaobírat časem "zrání". Jen by to chtělo nasbírat ještě nějakou hvězdičku, mám jich málo. Přeju všem výhodný přeskoky ve šlechtění.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jako obvykle při šlechtění nového zvířete si jedu pro růžovou dílnu a chlév. To co napadá navíc, tak uvidím, zda budu dávat do úkolů, nebo raději šetřit do stálých úkolů. Nějak mi vadí, že nejde vyzobat jen to, co bych brala, ale po cestě si musím vzít i 6 žlutých výroben, které mi budou asi k čemu? Nu uvidíme, až začne BB, dřív nezačínám.
    ;)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jasne, 7 ukol staci... oranzova je taky barva pro staj a vyrobnu, stonek kompletni, vse navic uz je vyhazovani SK... vsak ono se casem z TS dostane i lepsi barva...
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jak nemám šlechtící akce ráda, tuhle určitě zkusím - nevím, jak vám, ale mně ty dekorky připadají prostě kouzelné :)
    Žabiček mám menší počinek, nějakých 180 a něco ještě bude z rybníčků, které mám na ploše. Počkám ale samozřejmě na BB, těch pár hodin už mě nezabije ;)

    pavca67: A hodláš ty myšky nacpat do zelených kabátků? xDxD
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Do akce půjdu,SK mám asi 1160,žab čeká ve stodole zatím 700.Něco málo skusím vyšlechtit(jen aby se neřeklo) počkám na BB a uvidím až jak to bude přeskakovat.
    FA98,BAHA304
     
    Xenie6161, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    kiki: Ale narvat je do tulidomku můžeš a máš už v poledne, abys hned večer mohla BB sklízet.
    matlafous:Když slyším o žabkách, vždycky si vzpomenu na kreslenej vtip od Kantorka, nemohu ho teď najít, jak z žabí restaurace vyjíždějí zadním vchodem invalidní vozíčky plné žabiček bez stehýnek....
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.