Karnevalová královna (3.2. - 9.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Krásný den všem ;)
    Tohle byla snad ta NEJ akce za celou dobu co farmařím... a to už je fakt dost dlouho....
    Snad to RT nezabrzdí a půjde touto cestou dál:p
    Nestihla jsem 25 košíků využít, ale i tak jsem se posunula o několik levelů na baha, několik mega BZ se taky upsalo a to ostatní ani nepočítaje... při mé práci jsem ráda, že jsem to zmákla :):):)
     
  2. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    ahoj, akce byla fakt skvela :)
    bohuzel jsem musela do prace a nevyuzila jsem 80 kosu.
    je to fakt skoda, protoze odmeny hezky naskakovaly.
     
    blondmary a bursuk59 tohle ocenili.
  3. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    V chrámu už mám díky akci všechno aktivní a stejně mi ještě 207 ZB na kontě zbývá, tak alespoň je připravená rezerva na "co kdyby".

    Do další akce máme den volna, tak se vrhnu na skleník a trochu zamakám na těch smolných karafiátech, snad se k té lásce k SH konečně dopracuju.

    Jen škoda, že zatím (snad někdy) nezopakovali možnost pořízení kaštanového řádku, rozhodně bych tedy Floreny nešetřil.
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já se akce neúčastnila (přesto ovšem jsem měla první dva úkoly jen tak mimochodem splněné :p), ale podle nadšených příspěvků zde mě to začíná trochu děsit. V jiné nyní již neexistující hře nám těsně před koncem "povolili kohoutky". Doufám, že toto neznamená první předzvěst konce :eek:;)
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hezke dopoledne vsem! Puvodne jsem chtela reagovat na nektere prispevky uz vcera vecer, ale muz me nastesti odtahl k vinu a pecene zelenine, takze dneska uz v klidu a pouze statisticky k akci ;)
    Pestovala jsem na ctyrech plochach (divokou s ruzovkami a ostatni tajemnou haveti nebouram nikdy), tzn. akcni mi trva o neco dele. Na noc na farme slechteny spenat s vodou a obyc. hnojem (bez SH) na 1x2 polickach, obcas prolozeny pres den slechtenymi ruzemi na 2x2 s vodou a obyc. hnojem (bez SH) k minimalizaci prostoju. Na Baha i pres noc akcni. Legenda 28/30, 3 JC pouze na hlavni (nemigruji). Kose jsem nepocitala, nicmene: Ve ctvrtek 4. 2. jsem poskocila do 88 lvl a ten jsem diky akci kompletne preskocila do 89 lvl v utery 9.2. tzn. od kralovny neco mezi 14-15 mil. BZ. Na Baha jsem poskocila o 19 (resp. bez par BBZ o 20 lvl) z 228. do 247. lvl. Banany jsem nepocitala, ale zacinala jsem u 42, ted je jich na konte 424. SK 1315, SH 5018. Krejcary jsem nepocitala, takze hrubym odhadem neco kolem +9 mil., lizatka a ostatni odmeny jsem taky nehlidala. Podtrzeno, secteno byl to naprosty masakr a nemuzu, nez dat nahoru vsechny palce a jeste si nejake pujcit! Moje diky tudiz putuje k RT, skvelym sousedum (oni vedi), kteri me neunavne zasobuji darky a memu muzi, ktery odolaval nastraham zaludne rozhazovacne kralovny (potomecka to nastesti minulo, neb se oddava na prazdninovem tabore jinym radovankam). :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    pravda akce super,za to dík,ale zase jako vždy mi zkazili náladu s TS A TSa,vše do lišty a potěší vás z 10 ks stájí 3x oranžoví pštrosi,žáby,ježci atd.už by mohli přehodit veksl....:(
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já byla nabručená na začátku akce, a proto se musím omluvit jak RT, tak všem, kterým jsem mohla trochu zkazit náladu :)
    Trvalo mi na poněkud dlouho nasbírat padátka (což bylo možná způsobeno tím, že někteří byli hotoví a já na začátku, to pak má člověk silný pocit, že zaostává :), ale pak to teda byl nářez!
    Taky se kloním k podezření, cože nás ta štědrost bude v budoucnu stát... ale je taky možné, že si chtěli trochu polechtat ego, a nechat se pochválit, což chápu. No, v každém případě díky !
    Jo, a musela jsem vyměnit asi 4x zvěř, než jsem přišla na to, z čeho mi to padá - u mně obyč. oslíci, želvy, červení netopýrci, pštrosi obyč i oranžoví, na baha oranžoví velbloudi a všechny pandy. Stejně si myslím, že jednou z 20 čápů nepadlo skoro nic a příště by padlo více, ale nemám na to nervy (ano, trpělivost není má silná stránka:), to raději všechno vyhážu a zkusím další.
    A u královny jsem taky hrála "přes čáru", asi 20 minut, zkusila jsem to a asi to vyšlo, než došly košíky.
    PS: Nováčci - neházejte flintu do žita, tohle byla sice vyjímečná akce, ale příště to bude zase o něco lepší, uvidíte, a kdoví co nás ještě čeká :)
     
    babako tohle ocenil(a).
  8. babako

    babako Expert fóra

    Akce naprosto a bez debat super , ale bojim,bojim co přijde potom..
     
  9. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Zkoušel se už někdo dopočítat, za kolik Kr a BZ byly vlastně vyměněny sladkosti "navíc"? Já ať počítám, jak počítám, tak se dopočítat nemohu. Bylo připočteno stejně krejcarů jako BZ, i když v ofiku je protihodnota Kr. a BZ jiná? Ne, že by na tom tedy záleželo, páč na akci se vydělal i tak ranec všeho, jen by mě to zajímalo, jestli RT hodil do placu nějaké náhodné číslo pro směnu? :)
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    EliM77: Už mám vymazanej zápis ve spodní liště, ale mám pocit že to bylo protihodnota za cukrovinky * 2BZ, 2KR.

    EDIT: Ano v OFI je to jinak, ale vzhledem k problémům s ukládáním cukrovinek do stodoly se RT už v průběhu akce rozhodl rovnou sčítat BPH a nakonec to ohodnotil tak jak jsem napsal po 2 BZ a 2 KR. Jasně pokud si to zpočítáš, tak je to úplně jinde něž bylo původně napsáno, ale asi bych to neřešil s ohledem na ceny od královny.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
    kometak96 tohle ocenil(a).
  11. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Nemůžu se vynadívat [​IMG]
     
  12. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Casey27 mi to tak taky vyšlo, ale v ofi je to trošku jinak, ne? :D
     
  13. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Tak za mě byla akce super. Jen mě mrzí, že jsem nazačala dřív. Začátek jsem úplně vypustila a až když jsem četla co královna dává, jsem teprve začala. Nepoužívám žádná vylepšovátka, neb žádná nemám kromě mrkvového džemu a šlo to. Kvůli proužkům jsem koupila koš. Ráno v úterý jsem si přivstala do práce a dala se do sbírání. To byla paráda na baha jsem postoupila o 19 lvl, dostala 205 ZB a na farmě to byl skoro celý lvl 84. Zůstalo mi ještě 46 košíků což mě mrzí, ale do rachoty se musí. Škoda, že ty akce končí ve 14:00, protože z práce se tak brzy nedostanu. Ale i tak dávám RT 1* .
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem pred novou akci stihl hodit vsechny TS a ujde to - sice zadny z tech co bych nemel, ale XXL se vzdycky hodi a barevny chlivky se taky nekdy muzou vyuzit :
    - hvezdnyXXL, rohovnikXXL, pitahayaXXL, delonixXXL, baobab, garcinia 2*, mandarinkaXXL, budhaXL, moringaXXL
    - vlci doupe, vcelin cerveny, bobr oranzovy 2*, kivi, zaba, jezek, cap, lednacek

    Spokojenost, ale doufam ze daji pokoj, ruka chce odpocinout :)
     
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak z tajemniček mě potěšily spíš stromky,chlívky samé oranžády.
    Jelikož jsem vzdobila vozy na poslední chvíli,volné pokusy jsem chytala až skoro do půlnoci.Pěkně mě bolela sedýnka.Ale docela jsem si nasyslila,hlavně ZB a SK jsem se snažila chytat.Hlavně mě to po chvilce dost přestalo bavit,ale neměla jsem jindy čas a tak jsem chytala a chytala a chytala....
     
  16. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    Stále marně přemýšlím, jestli byly odměny v téhle minihře omyl nebo záměr... Nestěžuji si, to vůbec. Právě naopak- jednou za čas by se to mohlo opakovat. Jen by se tam mohly objevovat i hvězdičky. Vím, že jich má spousta farmářů nadbytek, ale to banánů také.

    Díky královně jsem postoupila na Baha z 294. do 297. levelu a celkem z 353 košíků jsem bohatší o:
    263 ZB, 824 SK, 2480 SH, 792 ZSH, 1 020 ZUH, 19 815 140 BBZ, 12 098 250 BZ a 5 560 350 kr

    Nejlepší výsledky u jednotlivých položek:
    4 ZB, 10 SK, 25 SH, 8 ZSH, 12 ZUH, 118 000 BBZ, 57 000 BZ, 31 350 kr

    I přes čas strávený u minihry patří RT velká pochvala [​IMG]



     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
    Janké861 a tomokoco tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.