Karnevalová královna (3.2. - 9.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    akce super...
     
  2. skirim111

    skirim111 Zelenáč fóra

    Zatím nejlepší akce co hraju.:D
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný večer, ale je zde nějak divoko :D ... akce vážně supr a určitě se dala se zvládnout, i když jsem v sobotu byla pryč a neděli spíše dospávala ;) ... mě opičí královna vážně nezklamala :p a tak jsem si koupila toho jejího mazlíka, ať je nás víc xD. Košíků bylo více než dost a ještě dnes ráno před prací, jsem seděla a plnila koše jak blázen, jen aby žádný nezůstal. Snad i další akce budou k naší spokojenosti ;).
     
  4. hanča.71

    hanča.71 Pisálek fóra

    Nejlepší akce za dlouhou dobu co hraji.. Košík byl úžasný. Velká spokojenost. Jen mě mrzí, že jsem musela odjet a nevyužila jsem 156 košíků.
    Jinak chválím!!!
     
  5. jančajani

    jančajani Rádoby autor

    papulice napsala:"to je fáma že se dalo chytat až do 16.00!!!u mne na farmě ve 14.02 akce zmizela,takže se uklidněte,"
    tak já například jsem sbírala do 15.02, než jsem nachytala poslední košík, ani potom hra nezmizela, až jsem se odhlásila, pochopitelně.
     
  6. valenta4

    valenta4 Pisálek fóra

    Přidávám se k chválě,ale stejně mne to je divný. Proč nebyli hvězdičky? A možná je to i škoda na druhou stranu,,nejdřív se člověk tady dře,na všechno maká poctivě dlouhou dobu než našetří banány a najednou jich dostane u jedné akce 260 jako já,,to je divný. nebo se zruší,Korálový ostrov je minulostí a co dál. Ted mám 533 zlatých banánů,všechny runy aktivovány,,co s nima budu dělat? No,uvidíme co bude za změnu. At se všem daří. Ahoj
     
  7. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    valenta4 zdravím...no já bych si hlavu s banány nelámala,že jich mám moc;)ono se totiž muže stát,že ani 1000 nebude stačitxDnevíme jaké má RT plány a to,že je máme tak lehce,má určitě své duvody...jsem o tom přesvědčenáxD
     
  8. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Akci musím pochválit. I já se doplazila až ke královně a ona mě odměnila královsky. Zatím nejlepší akce co hraji. Moc to nepadalo, ale dalo se to zvládnout. Tolik SK, SH, ZUZU, BZ, BBZ, KR a BANÁNU jsem nečekala. Kdyby padal ještě kupon, floren a lístky, tak jsme snad ve farmářském ráji a bojím se, že farmerama končí :p. Ještě jednou DÍKY.
     
  9. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak musím napsat že akce suprová sice jsem trochu nestihla vše asi kolem 50 košíků jsem bohužel nedodělala, musela jsem na odpolední... :pNejlepší akce co byla opravdu.Velice chválím odměny vše úplně bezvadné o banánech to ani nemluvím konečně se mi podařilo o dost hnout s chrámem takže vau 1* :inlove:Janča
     
  10. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    tato akce byla ta nejlepší co jsem za celou svou herní kariéru hrál.jen tak dál a budu vás oslavovat každý den.získal jsem 124ZB,825SH,682SK,3100000krejcarů,6550000BBZ,7880000BZ,:p:p:p:p:p:p:pzuzu krmivo a utra jsem ani nepočítal...:p:p:p:inlove::inlove::inlove:.ještě takového Valentýna a já se zblázním.:):):):):);)
     
  11. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ahoj ,chválím RT,pozdní Vánoce.alespon pro mě,,,,,též dohromady 300 košu asi +-,ien jsem po zhruba po pulce hry zjistila,že kulhám s papírkama a jesti se vůbec doplazim ke kralovně,toz vanocka,bila nevinnosr a sh a vypaltilo se,,,,,diiiiiiiiiiky s postupama na baha a z košů okolo 160 banankůů,no a to uz se vyplatíííí,no a ne?;):D
    -
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce byla super,hodně banánů,BZ a BBZ
     
  13. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    I já se přidávám k těm co se akce líbila. Jen jsem měla problém, mám starší Pc a když jsem sbírala do košíků , udělala jsem tak 4 a musela jsem z toho vyjet, protože se mi to seklo. Jinak akce opravdu super.
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Krásné ráno farmáři...

    šebejda

    "Zdroj" je slabé slovo, mám na to jako každý prostoru co hrdlo ráčí.
    :D
    Je ho dostatek pro všechny kdo mají přístup na internet.
    Ale pokud tedy toužíš jen a extra o takovouto tvorbu, přesnou adresu Ti rád zprostředkuji.
    Stačí když napíšeš na SKYPE
    Můj nick je Jonsdorf007

    Žrala žabka žrala mouchy
    teď jí svědí v krku chloupky.


    [​IMG]


    mamča50
    Pěkná básnička... Gratuluji!

    [​IMG]

    Jen doufám že si ji RT nechá přeložit.
    Aby příští akce nebyla dietní a
    měla taky něco do sebe.
    :D

    Všem přeji veselé vstávání...
     
    Naposledy upraveno: 10/2/16
  15. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré dopoledne.

    Musím přiznat, že tato akce byla skvělá. Pěkně jsem se "zahojila" nad sbírkou všeho, co královna rozhazovala a to mi ještě spoustu toho popadalo.
    Docela by se mi líbilo a přiznám se, že bych si na to i zvykla, kdyby královna takové dary - sběr košíků byl jeden den v měsíci. Třeba bychom dostaly každého 1 v měsíci 10 košíků a co chytneš, bude tvoje. Jé, to by bylo krásný, ale je to nereálný. To jsem to ale naivní, co? xD;)
    No a nyní co bude dál? Copak se na nás chystá, protože takové dary si myslím nebudou jenom tak. Necháme se překvapit.
    Pěkný den a hezkou hru.
    Madulka_cz
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce byla dobrá,ale rozhodně ne nejlepší! V podstatě jsme získali dost věcí každodenního použití,které dříve či později každý rozfofruje a pak už nám nezůstane vůbec nic! Pak stejně dojde zase k tomu,že hráči budou muset nakupovat opět SK,SH, UH a Zuzanu za reál.
    Z dlouhodobého hlediska, mám rád spíše akce,kde jsou hodnotné odmněny,které nám už zůstanou napořád! :eek:
    ......................................................................[​IMG].........................................................................
     
  17. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Já jsem nadšená, díky banánům mám všechny bylinky a ted už jen pět stromů, krejcary naskočily, taky ostatního hodně, co víc si přát, i adrenalin byl bo jsem si myslela, že se ke královně nedohrabu.......prostě náááádherná akce;););):):):)
     
  18. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    - není to fáma ---- já jsem klikala s košíky až do nějakých půl třetí , vše se mi připsalo
     
    tydýtková, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  19. lenuska76

    lenuska76 Pisálek fóra

    Akci jsem si užila, něco nasbírala - dobrý to bylo. Jen ty papírky padaly pomalu.
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    myš59 klikala do půl páté,ale asi fakt jen proto,že se doplazila ke královně za 10minut dvě,díky tomu,že si koupila balík proužků za reálné, jinak kupuje jen kombajn,ale toto se asi rentovalo:);)
     
    davidson00 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.