Karnevalová královna (3.2. - 9.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. laumars

    laumars Aktivní autor

    Twin - A teraz si ako na tom ? xD
     
  2. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak to si nedělejte srandu, že šlo chytat ještě kol 16hod xD jak je rok dlouhý, jsem se zrovna vrátila dříve od lékaře.. no s akcí jsem se rozloučila ráno, tak o nic nejde, ale mohlo by se to teda stávat výjimečně i u jiných akcí a ne šmitec ve 14.00

    Jinak jsem se trochu lekla při sklizni na baha, když lítaly z polí čepičky s banánama, 3dny a bude to dobrý snad :-D
     
  3. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    ahojte :) podarilo sa mi dostať k chytaniu až dnes v práci :) ale mala som 108 košíkov a podarilo sami to vychytať celé a aj 4-5 ráz navyše :) a na Baha ma to posunulo o 4 levely :D :D cez víkend hodím príspevok aj do denníčku :)
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Královna k nám štědrá byla,
    hra se pěkně vydařila,
    spokojenost velká byla,
    odměna nás neminula !!!

    Děkujeme a více takových akcí! ;););)
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já jsem si dnes ráno přivstala, umlela poslední mathe a šla ke královně, nakonec se mi těch 85Fl co jsem do toho vrazila vyplatilo, nachytala dost BBZ, ZB, SK, SH, BZ, takže jsem velice spokojená.
     
  6. Verca.hur

    Verca.hur Pisálek fóra

    Super akce ! Jedna z nejlepších ( 95lvl, 271 - Baharama) co jsem plnila :). Díky
     
    evainfo, Janina0971 a blondmary tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Byla to hruza - ten cas se zdal kratky, ale stovky kosiku teda uz je nekolik hodin hry!
    Nakonec teda dva levely Baha a 265 bananu, to byl hlavni cil... o SK ani dalsich darcich jsem si evidenci nevedl, skoda ze to nedelali primo ve hre - takovy specialni typ "ostatni" ve stodole co by se prevedl az po akci (tedy "akcni BZ" na BZ, "akcni BBZ" na BBZ a podobne), takhle je to fakt nemozny spocitat...

    Takze ted dlouho klid, aby se ruce srovnaly do puvodni polohy :)
     
  8. Gigi_Bobo

    Gigi_Bobo Zelenáč fóra

    Tak mi pověz Twinulko. Nasadil jsem na nejmenší pole to nejlepší, co mám. Jsem level 84, takže karafiáty. Všechny tři plochy plné a ráno jsem aktivoval pomocníky plus mám pohár hotový, což je 15% šance navíc. A mě z každé plochy vypadlo jen asi o 10-15 papírků více, než běžně z akčních rostlin. Jestli tohle není totánlě nevyladěnej systém, tak to jsem potom blázen.
     
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No hlavně mě překvapily ty ZB jak padalyo_O [​IMG] šest z jedné mini hry je fakt mazec:p
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  10. slivovicka

    slivovicka Zelenáč fóra

    Uz se menily sladkosti? Mam v inventari jen 4 cokolady a jinak nic. Kam se podel ten zbytek?
     
  11. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

  12. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    ahojky všem - já jsem tentokrát zainvestovala 79Kč, a vyplatilo se, měla jsem totiž napadaných téměř 300košíků, a pak jsem jen klikala a klikala, ze začátku jsem si i zapisovala co všechno mi napadalo, jen banánů zlatých si 170kousků, na Baha jsem skočila o pár LVL, kolem šesti miliónů BZ, a krejcárků téměř tři milióny, navíc SH, a SK a ZUZI - takže těch 79Kč - nelituji -- fakt to stálo za to, SUPER !!!!:D:D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Akci musím pochválit, i když jsem porušila svoje limity a poprvé dokoupila vypadávátka za floreny:oops:. Konto mám sice skoro na nule, ale odměny mně mile překvapily, a tak obětuji reálné peníze na doplnění florenového konta. Co kdyby znovu otevřeli ruku;) a přišla podobná akce:p.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    [​IMG] [​IMG] Tahle akce byla úžasná, moc
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dneska jsem nakonec ráno dal SK k pandám a na ostatní plochy jsem dal kachny a kozy ;). Takže jsem měl ještě více než 50 košů hodinku před koncem akce, ale vše jsem stihl, takže je vše, jak má být ;). Dneska byl další postup na baha a trochu jsem se v levelu posunul i na farmě :). Přesné počty nemám, ale u zlatých banánů a SK jsou to stovky, u SH tisíce :D. No a u BZ, BBZ, kr jsou to milióny.

    Sladkostí jsem měl nakonec navíc přes 57 000 bodů, to je docela dost :).

    [​IMG]
     
  16. Barunka84

    Barunka84 Pisálek fóra

    Tak za me velke + akce se mi libila,hlavne ta opici kralovna co hazela odmeny byla super....moc dekuju a tesim se na dalsi akci.Barunka84
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD akce byla opravdu překvapivá ve své závěru, minihra nebyla vůbec mini :p, ale podle hesla "za všechno se platí" by teď měl přijít velký fičák do stodoly xD
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Tak z odměn za 110 košíků se mi nejvíce líbí postup o 8 levelů na Baha. :D
     
  19. SPIN406

    SPIN406 Pisálek fóra

    Dobrý den Karnevalová královna super akce bomba bomba děkuji.
    opravdu to kočilo ve 14.00.hod už jsem to psal jako nov. příspěvek ale vzpoměl jsem si že jsem dostal varování píši to sem pěnou hru
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
    blondmary, evainfo a fugger64 tohle ocenili.
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    to je fáma že se dalo chytat až do 16.00!!!u mne na farmě ve 14.02 akce zmizela,takže se uklidněte
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.