Karnevalová královna (3.2. - 9.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Levlef: No jo, chce to zkoušet, dnes ti z bobrů nic nevypadne a druhý den ano nebo ne, to ti nikdo neřekne

    Jonsdorf ty mi dáváš :) mravenci mi nevadí ani krevxD mušku jsem měl jenom v oku, ale velké jsem se už naučil i se sebezapřením zabíjet, haha já v první chvíli myslel, že se ti přemnožily myši z farmy a bylo jim hic
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) souhlasím, je třeba si to vychytat ... chlívky jsem točila různé (bobři ++ totální propadák, ryby, psi, svišti taky nic moc), nakonec na plochách zůsstaly jen žluté barvírny a žáby, ty nezklamaly ani v jedné sklizni ... a ani pandy a velbloudi nedávali nic moc, ale nechala jsem je tam, jelikož opice a ostatní baha-havěť byliještě horší
     
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Super akce. Musím se přiznat, podcenila jsem hru a byl to nervák. Ale moje chyba. Děkuji všem sousedům co pomohli.
     
  4. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Než byla vypadávátka rozdělena co z čeho padá, tak jsme měla vychytáno přesně. Bohužel, po rozdělení to prostě přestalo fungovat a tak je má strategie do další akce velmi jednoduchá: kašlu na to :D
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Není to škoda? Nač stahovat kalhoty....Zas to vychytáš ;)
    Edit: No, já tady kecám a myši koupený nemám xD:eek:
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
    bursuk59, mamča50 a STYBI tohle ocenili.
  6. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra


    A to já měla taky kámošku. Bydlela bylo nám stejně let, bydlela ve stejném domě, ve stejném vchodu, na stejném patře a přesto ona měla trojky a já jen "lentilky pod kobercem" xDxDxD


    P.S. To není rejpání, to jen vtip na odlehčení diskuze. I přesto, že tu už byla divočejší přestřelka názorů, jen teď si nevzpomenu u jaké akce....vlastně joo, to když se stavěla bobří přehrada :p To byla diskuze jiný kafe xD
     
  7. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No sakra to byla jízda,propadlo mě ještě 38 košů,jelikož už jsem nestíhal.Jinak asi 8 000 000 kr,24 000 000bz,bahama nevím asi kolem 15 000 000 ,ale skočil jsem z 283lv na 287lv,4000 sh,1600sk,ale to jsem používal během hry,a tisíce těch leteckejch hnojiv.Takže za mě asi to nejlepší co bylo,zajímalo by mě jaký trest bude následovat,jelikož taková štědrá akce nebyl zadarmo.
     
  8. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    no super akcia, len som nečakala, že budem mať 400 košov a to chytanie mi zabralo asi 5 hodín, mňa to prestalo zhruba po 100 koši baviť, ale keďže som mala málo času bolo mi ľúto tam tie koše len tak nechať. Keby som to skôr stíhala, rozložila by som si to na niekoľko dní. Nuž a takto som až tak poctivo nechytala, a ešte mi to aj sekalo. Ale som spokojná, lebo som nachytala kvantum SH, x krát viac než som do hry investovala niečo cez 600 SK čo sa hodí na nastávajúcu akciu, a tých banánov a baha BS je neúrekom, a čo ma teší viac ako 10 miliónov bodov skúseností pri mojom lv. 95 je to úžasné, pretože tie milióny pomaličky idú. Jednoducho som nadšená, pretože túto hru hrám niekoľko rokov a v poslednom čase ma prestávala baviť. Prajem všetkým aby mali také nadšenie z hry ako ja po dlhšom čase.
     
  9. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akce pro mě osobně úžasná. Hlavně ten konec. Košíků jsem měl dost a těch věcí jsem teda posbíral opravdu hodně, takže se to vyplatilo... :inlove::inlove::inlove:
     
  10. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Nedá mi to, abych si i já trošku nepřihodil polínko do ohně:)
    Levlef

    já jsem začal akci s jeden a půl denním zpožděním, bez předchozího "nachystání" farmy na sklizen vypadávátek až začne soutěž, protože jsem byl ve špitále. Jediné co jsem měl, byly vypěstované akční plodiny v počtu necelých 900ks, a pár vypadávátek z obr stromů, xxl stromů (obr stromy, byly jen na mýtině) a pár normálních stromů, co stojí za to mít je na ploše. Zbytek byly dekorky. I tak jsem získal přes 1200 sk, 500 banánů, bz, sh, zh a kr nepočítaně. Myslím, že při trošce dobré vůle a dobré strategii se dala v pohodě stihnout. Pravda, tahle soutěž vzhledem k časovému vytížení, byla spíš pro důchodce a marody a ne pro pracující lid:D Nakonec dobře, že jsem šel na tu operaci ted a měl tedy dostatek času proměnit koše. Jinak bych byl v práci a na nějakou soutěž bych se..... holt reálné peníze předevšímxD
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Teda Jonsdorfe, ty tvoje básničky, to je pecka :) Manželka je učitelka v mateřince a tu s tím pavoučkem tam už ty pidilidi umí nazpaměť. Mravenečka manželka vynechala, ale nám se moc líbil. Máš-li někde zdroj, prosím napiš holoubkem:)
    K akci: Pro mne úplně nejvíce zisku ze všech akcí, kterých jsem se kdy zúčastnil. Vzadu v hlavě mi dlabe brouček, zda RT neulítlo a teď si nedrbe hlavu nad tím, co nám vše dali xD.
     
  12. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Milé RT děkuji za ''MINI HRU''. Za celou dobu hraní si nepamatuji štědřejší odměny. Těch BZ, co přibylo. Spěchám do dalšího LV kvůli vavřínu, ať je čím krmit kiwi :). SK jsem nikdy tolik neměla, tak snad pohnu i se šlechtícími úkoly v družstvu...
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Chromajzíku a ostatní, tak si rejpejte, když vám to udělá hezčí den. Věř, že dobrou vůli i strategii jsem měla, ale to je asi marný vysvětlovat. Máš pravdu, padalo to jak divý a nedokážeš si představit, jakou mi dalo práci vymyslet to tak, aby nic nepadalo a já mohla narvat peníze do koupi košů. Marný, fakt.

    Skalara - no, ani tak stahovat kalhoty, jako to rpostě zkusit :) To bude zábava až budu mít druhý den hotovo. A bez strategie :)

    Twinulka: však jo :) akce byla fajn, šla jsem po banánech a ty získala v množství, jaké mi stačilo na odemčení, SK a SH se hodí vždycky a těch pár nákupů, no tak si nedám k obědu lososa ale jen makrelu no :)) ale vytáčí mně ty kecy tady, jak to určitě padalo a bez problémů.
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  14. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tuto akci hodnotím asi nejlépe ze všech akcí, na začátku akce jsem byl na začátku lvlu a teď jsem na konci (na mini-hře jsem udělal něják 6 mega BZ) :inlove:
    Na začátku akce jsem měl 98 SK, nyní mám 635 SK. Když začla akce tak jsem byl na BAHA lvl (asi) kolem 145, nyní jsem 169. Na BAHA jsem neměl více jak 20 banánů (před začátkem akce) a nachytal jsem více jak 250 ZB.
    Takže posílám RT velkou pochvalu, nejpoveděnější akce.:music:
     
  15. herecka56

    herecka56 Pisálek fóra

    Tiež sa pripájam k pochvale za mini akciu. Túto hru prekoná asi len hra, v ktorej by medzi padajúcimi odmenami boli floreny :))
     
  16. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Kráľovná nám odišla
    iba ľud tu zostal.
    Poniektorých z darčekov
    chytil riadny ošiaľ,
    niekto plače že nemá ani koštiaľ.
    Tak už to v živote chodí
    jeden má málo,
    druhý sa v zlate borí.
    ;)
     
  17. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    tak jsme se namlsaly. to jsem zvedav na pristi akcicku
     
  18. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak je po akci a můj závěr ten, že se akce dala zvládnou bez reálných peněz, ovšem s použitím většího množství reálného času stráveného na farmě než jsem ochotná dát. Takže jsem dokoupila papírky, co mi chyběly a nelituji....jak už tu někdo psal, odměny stály za to a zase nebudu muset kupovat SK na šlechtění myšek. Ale přece jen - vím, že jedu akce "lážo plážo" (nepřekopávám celou farmu atd..)ale vždy jsem měla nadbytek vypadávátek a tentokrát fiasko (krom košů = těch napadalo 370 a nebýt takové úrody košíku, tak nedokupuji papír...bylo mi jich prostě líto nevyužít)
    Ať se dobře hraje se strategií nebo bez a hlavně ať to vždycky padááááá;)
     
  19. Bety808

    Bety808 Rádoby autor

    Celá akce se mi líbila, strašně jsem se snažila, hodně, fakt hodně jsem získala, ale stejně jsem smutná ,protože se mi nepodařilo dojít až k akci s koši, takže mi jich ve stodole plesniví celá hromada, tak možná příště najdu lepší taktiku , jak na to. :(((
     
    bursuk59, danielaloblova a blondmary tohle ocenili.
  20. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akce super,doufám,že takových bude víc.:DxD:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.