Karnevalová královna (3.2. - 9.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, na to by ti odpověděl jen program a jeho nastavení :) a náhodné číslo, což někteří neradi slyší....

    Sérešnica: místo těch 8000 akční jsi mohla dát jiné plodiny a klaplo by to, vím, někdy se člověk přepočítá, někdy není čas ....
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  2. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den všem farmářům, tato akce byla opravdu moc pěkná. Královna z Bahamaramy byla neskutečně štědrá.Musím uznat, že se RT opravdu vyšvihlo a přitom potěšilo své farmáře. Za akci palec nahoru. :):)
     
  3. racochejlka70

    racochejlka70 Rádoby autor

    Ahojte, jsem více než nadmíru s touto akcí spokojená... zlatých banánů 135... na baha posun o 4 lvl, o mavi zisku SK, SH, BZ a BZB a ni nemluvím.... Za mě obrovská spokojenost....
     
  4. kajka5410

    kajka5410 Pisálek fóra

    Taky chválím,jsem se pořádně napakovala,přes 1 milion krejcarů, 2 miliony BZ,100 zlatých banánů a nemluvě o super krmivu atd. Jen je smůla, že už jsou mi banány k ničemu, všechno mám aktivované. Ale opravdu dobrá hra, to se RT povedlo. kajka
     
  5. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Tak jsem si řekl, že ještě rychle sklidím tři plochy zvířat - myši, koně, pandy - a těch pár kousků košíků uplatním. Výsledek - 59 košů. AU. xD
     
  6. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Zdravim farmari, hlasim konec, kose nechci do smrti ani videt, ruka me boli az po p... pozadi, tika mi oko... :p akce byla uzasna, dekuji tem "zatracovanym" rychlikum :) diky nim jsem se do toho obula, na papirky obetovala hromadu SH, ktere se mi stejne nasobne vratilo ;) urcite to stalo za to. Moc RT za tuhle hru dekuju, byla vazne uzasna!

    Diskuzi jsem nedocetla celou, mrzi me, ze spousta lidi nemohla dokoncit, pravda, akce byla hodne narocna, snad si z toho vezmete rady pro priste a bude zase lip ;) Co me ale nadzvedava ze zidle, to jsou reci typu: pitoma akce, neda se to stihnout, tolik vypadavatek a nasledne k tomu - preci nebudu vstavat v noci, rano pred praci, nebudu si brat volno a podobne. Lidi, prece nemuzete cekat, ze splnite akci, kdyz se ji ani trochu nevenujete? nerikam, ze by jste si meli brat volno, to je trosku ujete :-D ale bud mam hru jako relax a neresim, ze neco nedodelam cele a nebo to dodelat chci a neco pro to udelam? A opravdu to neni jenom o nakupovani kosiku a investovani do hry ;) ja do hry z financnich duvodu investovat nemuzu, holt nemam vydru, labut, spoustu stromu... ale akce plnim na 100% bez nakupovani cehokoliv. A vdecim za to hracum, kteri zacali hrat drive nez ja, stacilo jen cist a vzit si rady k srdci, nadavanim toho stejne moc nezmuzete ;) Tak hlavu vzhuru a pripravujte se na dalsi akci, priprava je dulezita
     
  7. Gigi_Bobo

    Gigi_Bobo Zelenáč fóra

    Proč proboha píšete vždy obtížnost akce: střední? Celý týden jsem na tom úkolu dřel, jak kůň, abych dvě hodiny před koncem zjistil, že mi ke královně chybí cca 120 papírových proužků. A to využívám všechny mně dostupné bonusy, jak jen mohu. Nestalo se mi to poprvé. Prostě se normální člověk nemůže dostat na konec i kdyby ten týden nespal a jen sklízel. Tedy pokud si nesáhne do kešeně a za real si nedokoupí potřebný věci. To je pak ale moc jednoduché. Farma celkově je moooc prima hra. Ale tyhle "nevyrovnané" šance na vypadnutí akčních předmětů ji u mě dosti srážejí k zemi. Je to celkem škoda. :(
     
    myš59 a Veselka tohle ocenili.
  8. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    akce parádní díky štědrosti královny jsem poskočila na baha o 4 kola a na farmě mi chybělo přes 11 mega bodů do dalšího kola a ted mi zbývá něco přes 700000 bodů to ostatní ani nepočítám hezky sem si nahamtala díky RT za tuto akci narozky byly řádně oslavený
     
  9. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Klobouk dolů, palec nahoru a potlesk ve stoje :) Nevzpomínám si, že by někdy v odměnách bylo 5 milionů BBZ, 100 zl. banánů, cca 2 mil. KR, 2 mil. BZ, 250 SK atd. Sice z toho málem nic nebylo, protože jsem blbě počítal, ale nakonec to všechno klaplo :p
    Opravdu velké díky RT! A všem farmářům fajn hru!
     
  10. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) Tak dnes hraji přesně pět let :) akce se mi opravdu moc líbila.. moc děkuji:);) jen mi je líto těch kterým se akce nepodařila.. ale když si vzpomenu na své začátky... nebyly lehké, ani mě se kolikrát nepodařilo akci dokončit.. abych řekla pravdu.. vděčím tady hráčům kteří tady dávají rady;) stále mám nedostatky..:p ale což je to jen hra a měli bychom se bavitxD děkuji sousedům za dárečky... všem díky a hezkou hru
     
  11. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    ahojte, kde viem pozrieť koľko cukroviniek som nachytala celkom, lebo v stodole mám len 2 bonbóny :) čo je nezmysel, a pri královnej dole na ľavo kde sú cukrovinky je 21.487 lenže z toho neviem z čoho koľko mám
    akcia vynikajúca 3,5 milóna grajciarov, 7 miliónov BS, 450 ZB, 6x prejdený LVL na bahame a ostatné už ani nepíšem
    ďakujem RT za akciu, a moderátorom za pevné nervy
     
    myš59, Květa54 a davidson00 tohle ocenili.
  12. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Za chvíli královna odjíždí a mě zbývá 40košu.Nahrála jsem se opravdu dost a odměny stály za to...Chtěla jsem se pochlubit kolik čeho,ale nebude to bráno oproti jiným jako provokace:p?A,ano těch co hrají chvíli je mi taky líto,že se ke královně nedohrabali díky padátkum,ale píše tu spousta lidí co si stěžují,že maj koše k ničemu,když jim to nepadá....možná trochu přemýšlet a číst...by nebylo na škodu....dalo se opravdu získat moc...o to víc mi nejde do hlavy,když to píší hráči,kteří hrají roky.
     
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak nemyslím že by královna na konec akce polevilaxD

    [​IMG]
     
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, super akce, postoupila jsem na baha i na farmě, hned zkraje jsem se nechala vyhecovat a po napěstování akčního kvítí použila kaštanový řádek a SH a už to jelo, no nevím, zda bych chtěla aby tato akce se opakovala co nejdříve, nějak jsem z ní unavená.
     
  15. -miskademeova-

    -miskademeova- Zelenáč fóra

    Aj ja chválim....super úloha:D
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Ano, jsem ráda za tuto akci. Na odměny to byla pro některé neskutečná akce. Soucítím s těmi, kteří se k Opičí královně nedostali. Myslím, že se strašně moc otevřely mezi jednotlivými hráči nůžky. Ti, kteří měli dost mají ještě víc a Ti, kteří by zrovna moc potřebovali, bohužel nemají, nedostali se k rozdávání zadarmo. Myslím, že si to budou hodně dlouho pamatovat. Byť u některých to byla špatně zvolená taktika.

    Nejdřív RT dělal se zlatýma banány jak se skutečným zlatem. Zpočátku je nejdřív do odměn nedával vůbec, nakonec se občas v odměnách v minimálním množství objevily. A teď je rozdával plnými hrstmi. Jinak se tomu snad ani říkat nedá. A vůbec, královna byla štědrá i na SH, SK i zuzanu. Zajímalo by mě, co za tím vším vězí, nechce se mně věřit jen v přejícnost RT.

    A jestli se RT tak nějak zbláznilo, tak prosím o výměnu za floreny. Stačilo by v poměru 1:10. A to nejsem zrovna šikovný lovec s košíkem.
    [​IMG]
    A jinak asi pár košů už nechám nevyužitých, už to prostě nedávám.

    Ještě jednou - nechť k RT letí kladné hodnocení této ojedinělé akce.

    P.S. nakonec ani jeden koš nazmar
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  17. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    s vypadávatkami sa skús skamarátiť tých 8000 akčných ti je naozaj zbytočných. Akonáhle si mala čo i len o jeden kus naviac trebalo prestať sadiť akčné rastliny a sadiť dlhodobé z tých by ti určite vypadlo viac . Alebo dlhodobé zasadiť na noc a využiť čas. A sú aj iné veci ako skleník, kde si vyšľachtíš dlhodobú rastlinu a tým skrátiš dĺžku jej rastu, tým pádom ju vieš viac krát otočiť najmä so SH. No nič už, nabudúce to určite vyjde. A dobrá akcia ešte určite bude aj keď možno nie tak štedrá. Tak držím prsty :)
     
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Klik myší na královnu a dole na košík xD
     
    myš59 a KiQuSiQ tohle ocenili.
  19. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Dandarka: to se ptáš brzo :D Klikem na královnu :D
     
  20. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    klik na opicu v pravo a klik na košík v dolu strede

    Nooo, je nás tu veľa do poslednej chvíle;)
     
    STYBI tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.