Karnevalová královna (3.2. - 9.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Akce se mi docela líbí, jen se mi nezamlouvá, že tam za odměnu tak stará dekorace. Mám sice jen upgrade II, ale i tak myslím, že tam mohli dát něco nového.
    Jinak na noc dám asi stromy a chlévy pojedu až během akce. Superhnojivem tentokrát plýtvat nebudu.
    Všem přeji hodně proužků.
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Škoda že si Opičí královna nezaslouží hezčí dekorace.Stylovější.Taky nejdřív napěstuju laskavec a pak vystrkám chlívky.Akci dělám hlavně pro zábavu.Dekorky, pokud není stonek ,odpočívají v liště.Nejrůznějších chlívků a stromů mám spousty.Opravdu by byl dobrý nápad je nějak recyklovat.
     
  3. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    To už naozaj sa nedá vymyslieť trošku inú akciu?Do kola to isté.Sadíme nezmyselné rastliny,vyrábame nezmyselný výrobky a stále to isté dokola takmer na každej akcii.
     
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Včera večer jsem loudila na foru v historii, o čem byl Karneval 2013 a narazila jsem na toho medvěda, a oni nám ho strčí zase, kdyby aspoň přihlédli k inflaci za ty roky :eek: Ta nová dekorka vypadá líp. Jsem zvědavá na košíky - možná to bude něco jako to chytání vajíček od vlka, jestli někdo pamatuje takovou hru se čtyřma tlačítkama :D
    Na noc dávám výrobny a nejdelší stáje a stromy, možná jednu plochu plodin, ať je něco do začátku. Akci začínám vždy kolem 17hod tak ať se mě do té doby nastřádá co největší počet padátek, když je to ještě takto nakombinované..
    Hodně štěstí všem
     
  5. boruvka1950

    boruvka1950 Rádoby autor

    Akce je fajn,ale je třeba pomyslet ,,,kde máme dávat odměny.Mam pořádně dost v liště a je škoda že je nemůžeme vystavět,tolik bodu nám leží ladem.Mam už i na Baharamě vystavená,je třeba něco vymyslet co z tolika hvězdičkami
     
  6. mamka64

    mamka64 Zelenáč fóra

    ne, nechce :) kdo by pak kupoval turbomlýny a proč? a stejné odměny se hodí, někdo tu dřívější akci třeba nedělal nebo nestihl celou, tak se mu to teď hodí.
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě není večer, jen podvečer, ale už jsem rozhodnutá, ani jsem si nemusela házet florenem - akci nejedu, dám si pohov. Dnes jsem si vůbec dala od farmy pohov, bo jsem hlídala vnoučka, tak když si farmička týden pojede svým životem, tak se vůbec nic nestane.
    Tímto prosím sousedy a přátele - neposílejte padátka, budu jich mít i tak dost-
    Všem Vám ale přeji do akce jděte s plným nasazením a ať to ze všeho lítá jedna radost

    :music:
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    mamka64 : pokud ti jde jen o tu dekorku z karnevalovým medvědem, tak si o ni napiš v akci O&D z odkazem na tento post a já ti ji klidně pošlu zadarmo.

    Staré dekorace (které mohly někomu uniknout v akcích) by měly být součástí třeba takové akce jako bylo chytání ryb II, kde se pár starších dekorek dalo pořídit v rybářském obchodě. Každý by si vybral jen tu kterou nemá. Takhle budu mít v liště brzy spostu stejných dekorek, které mi jsou k ničemu (nejsem zběratel dekorek, takže mi je šumák že jich spoustu nemám)
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jsem zvědavá, co po nás bude házet ta opice o_O Snad to nebude v poměru na jedno lízátko tři čokolády a 20 bonbónů :eek:
    Karnevalový medvídek - to je teda kauf :eek:
    Ale ptž jsem závislák, tak do toho nejspíš jdu (ovšem bez velkého nadšení). Šestihodinovky nejsou můj šálek kávy :(
    Jsem ráda, že nemusím nic dodávat ze stodoly, bo zásoby se tenčí a nějak není kdy je doplnit -.-
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jééjej, proč by medvídek nemohl přijít na karneval když je to Karnevalový medvěd :p tak se sem hodí a dává i BBZ :D Jasně, že akci začnu, proč taky ne, jestli ji dokončím to se teprve uvidí :)
    Asi ne, ale popřemýšlej o něčem jiném zlepšovací návrhy čekají ;) lehko se řekne, hůř udělá.
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Nelíbí se mi jak často jsou vypadávátka rozdělena na ty co padají jen ze stájí a výroben a na ty co padají ze stromů a rostlin. Ani ne kvůli tomu, že bych to chtěl mít jednodušší, ale proto, že mě už nebaví pořád dokola přestavovat plochy. Dále mi přijde celkem zbytečné dávat do akcí dekorky, které se prostě hodí akorát do lišty. Když už chce RT dávat do akcí nějaké starší dekorky, tak by bylo vhodné dát vždy alespoň jednu novou s vyšším počtem bz/bbz. Jinak je akce opět pěkně vymyšlená. Jsem zvědavý, jak to zvládnu, jelikož většinu času budu mimo internet.
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Do akce jdu, pro mne je to jen další z akcí. Ale nic mne na ní vyloženě neoslovilo. Před pár měsíci jsme psali : "už další stonek". Nyní, jelikož tam stonek není, je mi tato akce "tak nějak jedno". To znamená, budu jí plnit, ale na půl plynu a co získám, to získám a určitě nebude nic hrotit. Rozpěstuji s SH, to vidím jako povinost. A teprve potom uvidím, jak se mi bude chtít dál postupovat. Můj první před akční názor->nelíbí se mi :oops:.
     
  13. majat7155

    majat7155 Pisálek fóra

    Casey27
    Moc děkuju za odpověď.
     
    myš59 a babako tohle ocenili.
  14. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Akce je dobrá jdu do toho - tož děcka nebékejte, všici "brblajó" a pak nakonec makají jako o dušu. Vyhrneme si rukávy a to by bylo aby nebylo! V sobotu u nás též vodí medvěda :D- tak musím cosi nachystat.
    Hezký večer všem.:D
     
  15. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Myslím si, že u toho Karnevalového medvídka bude v ofiku chyba v popisu BZ/BBZ. Ten "starý" na ostrově BBZ nedává a jak by se odlišil "starý" od "nového"?
     
    myš59 a babako tohle ocenili.
  16. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Pro některé, chci zdůraznit, že starý Karnevalový medvídek dává na Baha klasické BZ, nicméně nový bude dávat BBZ. Navíc, vzhledem k různorodosti oceňuji, že máme nové dekorace, které lze umístit na ostrov pokladů a dávají BBZ, nikoliv klasické BZ - já třeba jiné už neumisťuji, i když mám volná místa.
    Osobně pro namletí akčních využívám Baha mlýn. Zas tak moc nechovám tropická zvířata, takže stejně většinu času mlýn stojí a když už, dám mlít rovnou 500ks a s tím si nějakou dobu vystačím, jelikož klasický mlýn jede 24/7 superkrmivo.
    Co mě ale osobně nebaví, jsou různé minihry - chytání ryb, střílení míčků, chytání cukrátek do kyblíčků - to fakt nemusím, radši nasyslím výpadky a plodiny, případně namelu a nacpu to do úkolu a ne abych ještě musel hrát realtime hru.
     
  17. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    Ahojte :)
    ja pozerám že toho karnevalového maca už mám :) bol ako odmena asi v roku 2012 :)
    pozrite ho fešáka jak si u mňa skúša masky :)
    [​IMG]

    akcia vyzerá slušne :) teší ma že zase môžem nechať na ploche všetky chlieviky :)
     
  18. draha49

    draha49 Rádoby autor

    vám se to diskutuje, když máte o čem, hras e mi vůbec nenačetla, nelze ji hrát, to se mi ještě nestalo a na druhé farmě totéž
     
    bursuk59, myš59 a babako tohle ocenili.
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj draha49,
    pokud myslíš zde probíranou akci, tak ta začíná až zítra.
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    draha49 a jen pro zajímavost, když ses nedostala do hry, jak se ti podařilo napsat sem na forum?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.