Karnevalová královna (3.2. - 9.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::);),pojďme do toho,myslím že to půjde,vymyslet systém a karnevalovat..;)
    Přeji všem padátkování a ať to pořádně roste..
    :inlove:hezký den farmáři :inlove:
     
  2. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    o akci ještě popřemýšlím.... nicméně doplňující dotaz (snad jsem něco nepřehlédla a nebudu za blba :) ) Půjde dodávat do všech 3 částí najednou? Já bych řekla že jo, samozřejmě v jednotlivých částech se bude muset jít postupně po krocích.... Je to tak?
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je fakt, že ty chlévy a výrobny asi není třeba cpát na plochu hned zkraje, ale až po dopěstování a myslím, že ty košíky stačí napadat. Ale zase uklízet stromy a dávat pole, to se mi fakt dvakrát nechce ;) asi si taky hodím florenem
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já tentokrát vynechávám. Jednak nebudu mít čas :( a taky potřebuji trochu zásobit farmu, protože vlastně normální pěstování ve chvilkách mezi akcemi nestíhám. Tak se asi účastí omezím jen na posílání dárků sousedům. Tím zároveň prosím, mí milí sousedé, abyste bonbónové koše neposílali, protože je nebudu potřebovat.
    P.S. Ale platí to jen pro tuhle akci, prosím :p
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce bude podle mě zajímavá. Na akci budu mít nachystané převážně stromy a nějaké chlévy. Chci prvně co nejrychleji napěstovat laskavec, potom nasbírat papírové proužky, abych už pak v klidu dal všude chlévy a výrobny a mohl hrát hry za bonbónové koše ;). Škoda, že není stonek, ale aspoň vyměním nějakou horší dekoraci z parku :).
     
  6. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    No nic nového pod farmou pořád dokola stejná akce , odměny nic moc ............no co mne snad zaujalo je ten koš na chytání sladkostí ale tam než se farmář dobelhá tak to akce skoro končí :palespoň pro mne jde o vypadávátka>:(... tu škaredou dekorku někde mám ale je už opravdu dost stará ;)............pořád čekám od RC nějaký velký bum a nic a asi nejsem sama ....jo jo kdo si počká ten se dočká a tajemnice nemám ještě odtajněné neboť lišta je dlohááááá jo kdyby se alespoň z tajemnice vyklubalo něco užitečného hezký den všem :D
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pajda361: Ahoj. Vycházím z předpokladu že 1FL je mince a ne bankovka (dle grafiky truhly) a ta pravděpodobnost hrany je velice malá. Pokud padne opravdu hrana budu to brát jako znamení a je několik možností..1. pustím si pořad Na hraně, 2. přečtu si román Komu zvoní hrana... jelikož první dvě možnosti přesahují mé intelektuální hranice, tak je tu možnost 3. půjdu vysávat a u toho můžu taky padnout na hranu.... třeba čelem na hranu stolku ,-) Po té ráně zapomenu proč jsem akci nechtěl dělat a pustím se do ní s nadšením... takže hrana znamená jdu do akce :-D
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Minulou akci jsme nejeli, skoro 20 tisíc akční 6hodinovky bylo moc a prostě se nechtělo. Poslední 3 dny bylo padátek o 200 navíc než mělo být tak s akcí počkám, jede o se "trošku" méně akčního, když zbouráme všechno co se dá, tak to musíme napěstovat i za cenu zakázaného ovoce. Necháme to uzrát, otázka spíš je kdo z naší rodiny dokáže zbourat prales, já to tedy nebudu ;) a mamina? Nevím nevím ale jak ji znám tak asi těžko Anežko. Celou minulou akci jsme měli na baha místo pěstování dekorky a level 300 zdolán dnes, těch 300tisíc BBZ za den je prostě znát, s pěstováním by to nebylo. Uvídím, akce za akcí ale pořád stejný systém namel umel postřílej pochytej nahod ulov. 3 dny na rozmyšlenou a pak buď ano a nebo ne. Odměny jak pro koho, něco by se šiklo a žabek a čápu máme též hodně. Co takhle fungl recept, já bych bral tu první půlku na výrobu čokolívance, takhle jsou to dary jak když slepýmu pořídím fajn hezký obroučky a průkazku do knihovny. Chtělo by to čaganovy kapky aby byly odměny buď celé a nebo ne tajemné.
     
  9. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    naco je potřeba vypadávátko ze stájí- níkde nevydím využití
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Akce sice zacinaji byt zajimavejsi svym provedenim, o tom zadna, ale.... musim priznat, ze mi (se zvysujici se atraktivitou) zacinaji (umerne k tomu) vadit zvysujici se pocty akcnich kytek vic, nez ostatnim opakujici se odmeny v podobe tajemna (u tech se mi posledni dobou zda, ze se mi z nich klube vic upgradu, nez obyc chlivku a tak se samozrejme tesim na ruzove bobry a husy). xD
     
  11. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj,
    tak to bude velká sranda. Já a něco chytat do koše, nu což bude muset pomoct dcerka, ta je na chytání šikovnější, tak už aby byla doma. Jinak se těším.
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) tak barev mám 1970 - můžu to natřít několikrát xD, ale jen, aby bylo dost času na pěstování, ty 6-hodinové jsou hloupé, stačí malé zdržení a místo 3 sklizní za den jsou jen 2 (v noci spím, nevstávám)
     
  13. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj, ty koše budou potřeba na tu minihru s Opičí královnou.
     
  14. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Akce dobrá(musela jsem to přečíst 3x),jen ta délka pěstování akční je nepraktická,na noc krátká,na den dlouhá.No,musí se to dobře naplánovat.Snad to bude padat jako minule-zůstatek něco přes 400ks.Tak ať se daří.H.
     
  15. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Těším se na karnevalové veselí , jdu do toho. Já věděla, že ty pidipole mám nechatxD¨
    Všem hezkou hru.
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja do akcie idem ako do každej.Farma ostáva tak ako ju mám nič nebúram a potom ju dávať do pôvodného stavu ma nebaví.Už dávno som prišiel na to že to je o ničom.Však prvý nemusím byť,aj tak akcie urobím a s vypadávatkami nemávam problém tých mávam aj na vyše;);).
     
  17. silviec

    silviec Mistr fóra

    akci splnim, jako vždy, asi dam na plochu vyrobny a nejake obr stromy, potiz bude s kosiky, když budu chtit mit něco navíc,a o vikendu nebudu chtit cekat na vyrobny, takze husa,atd, padatka vylitaj snad z akcni, doba zrani mi vyhovuje, tak dlouho ani nespim takze bude sklizen vychazet tip top pred odchodem do práce)))
     
  18. honzi

    honzi Komisař fóra

    Těch laskavců.... a zase 6 hodin... no, ale větší problém budou barvy, mám jich jen 1 049 :D xD :p
    Jinak s emi akce moc líbí (vizuálně), odměny už nejsou tak dobré, jak jsem čekal
     
  19. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak jsem si to pořádně přečet a na farmě nic nebourám ani nepřidávám:music: tak jak to mám to musí stačit8)
     
  20. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Tak tahák zase ty podivuhodné výběhy a stromy (a že toho ještě nemám :D)
    Trošku mínus kupóny pomocníků.... 2x a jen na 1h je žalostně málo... ale pravda, to by si je nikdo nekoupil že :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.