Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Postrádám tu lyžařku....nemá na ní někdo vopravdickej kontakt??;)
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jani já tedy naopak,
    dohledala jsem loňské žně a za "trochu" toho nadšení to stojí ;)
    jsem zvědavá, jak letos budou uškrcené kohoutky ;)

    Výsledek je až ohromující: 30 mil BZ (1 postup na farmě 95), 42 mil BBZ (10 postupů na baha 282-292), 654 zlatých banánů (50 za postupy + 10 z akce), 1900 SK, 1900 zuzky, 2500 ponožek, 5850 SH, 12 mil krejcarů.
     
  3. Manažerka

    Manažerka Pisálek fóra

    Ona je nějaká akce? Jujda :wuerg:
    No, takže na farmu jsem vlezla teď. Na hlavní lískáče na 2x2 a na zbytku zvířata - slepice, králíci atd. Na baha mochyně. Jééé, tak to je super.
    Ze sklizně celý jeden koš a to se vyplatí, jinak 75 papírků. Už to dohánět nebudu, rozpěstuju, rozhodím to po 1x1 a uvidím.
    Info jsem přejela sporadicky, takže si to řádně přečtu vocovlastněgo a uvidíme. Ono to nějak dopadne.

    Ať to padá! ;) a nečilte se, to bude dobrý - za dva dny tu bude 50proc psát, že má hotovo.

    PS: nějak nechápu, když jsem měla 2,5 plochy zvířat a výroben, že mi vypadl jen jeden koš - prapodivnééé
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Prosím, na trhu nejsou na první straně žádné bobky o_O No málem mě škráblo :eek: Po restartu taky nic o_O Naštěstí můj mozek náhle započal pracovati a zkusila jsem druhou stránku :D Tam už bobky jsou...Uff :D Krize zažehnána xD
    A jinak mi to teda moc nepadá - košíků 23 a proužků 18 :eek: (si budu muset nastříhat noviny asi)
    PS: trochu mě zaskočil Casei s měkkym (teda krákorko :eek:) Teda Casey :eek:xD
     
  5. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já začínám s 20 košíky a 84 papírky, bez hogo fogo přípravy dobrý asi ne :D

    petaM2001 prosím tě, co to máš za zlaté lístky ve stodole? Prošvihla jsem někde něco? Nemám tušení, za co to může být.. kde to vzít, chci je taky xD


    -Berry.308- v Microsoft Edge mi to šlape.. zkus jiný prohlížeč.. chrome jsem nezkoušela..
     
  6. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Jak to,že si nikdo nestěžuje,že to padá?Já se tam prostě nemůžu dostat,ovce na 55%,nebo mě to rovnou odhlásí>:(>:(>:(
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  7. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    matlafous123 diky, už som sa zľakla že začínam byť senilná xD
    Ale tentokrát z kráľovnej vyžmýkam čo sa bude dať :pxD
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hmm, nějak po té topce vyměknul, nechce se mu do kvapíka :D

    -Berry.308- - to bude nejspíš tím, že si stěžují, že to padá málo ;)
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Se nediv, když se nesnažíš... víš jak se to říká.... ,-)
    Kdyby to byl kvapík, tak ti za chvilku hlásím jak je královna štědrá a nebo ne ,-) Takhle piánko mám domluvenou audienci zítra kolem 15hod. s první várkou cca 200 košů ,-)

    krakora: Ty taky neprovokuj a už konečně vem ty vidle do křídel.... takhle toho moc neuděláš ,-)
     
  10. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Mne hra beží, akurát asi každých 20 minút musím dať reštart kvôli načítavaniu a sekaniu. No a keďže je to akcia ktorú určite chcem splniť (tej minuloročnej som sa nezúčastnil, tuším len jednu časť voza som dal) tak idem na plný výkon. :) To u mňa nie je moc zvykom. Takže po dlhej dobe využívam aj SH..:p
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Juchuchů, tramtadadá, to tu stovku zvládnu dřív než v srpnu, jak jsem počítala. Vítej, Vaše Výsosti, vítej, i když budeš třeba jen zpoloviny štědrá jako posledně, stěžovat si určitě nebudu :)
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    bukotesko, petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  13. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jééééééé :inlove::inlove:.
    Těsně před odchodem do práce mě málem regulérně švihlo, klikla jsem na akce a tam ofi na Královnu, já to ani nestihla číst, věděla jsem, že odcházím od totál nepřipravené farmy (všude kratší chlívy, stromy - sklizené ráno, jinak nic) a přijdu až touto dobou.
    Teď jsem letem světem dočetla a už potichu jásám, zkusím aspoň něco rozpěstovat, padátka teda zatím asi nic nebude, stromy budou ráno, to už to tam nechám, ale to je fuk, to je fuk, to se dá, páni, z téhle akce mám teda ale radost :).
    Nestíhám ještě číst forum, ale včera se mihla info o téhle možnosti v Oraculu a já to pojala jako úplně nereálné - no musím připustit, že nás RT dokonale doběhl, mě tedy aspoň opravdu, a povedlo se jim to a u téhle akce to teda beru.
    Akorát odkazy k Maďarům vedly do diskuze, kde bylo info už ve čtvrtek - s jasným doporučením v pondělí ráno nesklízet, že bude akce typu Královna... to tedy věděli dost s předstihem. Mě to zastihlo komplet v nedbalkách, přestože jsem echo četla, vůbec jsem nevěřila.

    Konečně se cítím touhle hrou i pobavená, moment překvapení mě potěšil. Zdá se to být velmi rozumné množství akční - na to, že pěstujeme všude, padátka předem neodhaduju, je to bez přípravy, ale SH mám, cibuli taky, já mám fakt radost a moc se těším. :)
     
  14. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No, zajímavé info chvilku před akcí, ale naštěstí jsem se k farmě dostala až ve tři, takže sklizeň proběhla až po začátku akce. Otázka je, jestli to k něčemu bylo ... 25 košů, 45 papírků nepovažuju za něco nadprůměrného, uvidíme jak to bude padat dál :)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Cha... podle ajtyk jsem naprosto v pohodě, protože bez jakékoliv přestavby farmy mám k dispozici 252 pidipolí, hafo stromů a stájí a zároveň budu připravená na věci budoucí. To se mí líííííbííííííííí 8) (Ehm, to nenahrazuje mačkadlo na FB, to nepoužívám, páč to, k čemu ta mačkadla patří, nepoužívám rovněž).
     
  16. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    Vážení, pročetl jsem v rychlosti všechny stránky fora a opakovaně první stranu, neboli FAQ akce a jedna věc mi nedochází: ty bonbonový koše potřebujeme pak na závěrečnou minihru čičo???
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Bez komentáře, Královna karnevalu si může přijet kdy chce a jak chce - vždycky bude ctěna a vítána. Vy, co tu brečíte, že ji vyhlásili až v 11:00, si rádi vzpomenete, jak horoucně jsme ji vzývali, aby zase přijela a když je tady, tak zase nejste spokojeni. Já ano, ráno jsem zapomněl sklidit a tak mi až do 18:41 strašily na plochách borůvky a na Baha protea - žádný kasaštyk, ale lepší než drátem do oka. Něco z toho vypadlo - 6 bonbonových košů a 101 papírových proužků. Tak neremcám a dělám - to platí pro mě i pro ostatní. Královna je tady, radujme se, veselme se a neřešme, jestli ji někdo utáhne či nikoliv...... prostě je to kult.
    Takže s chutí do toho a půl je hotovo. Držím všem palce, aby se dařilo a každý si přišel na svoje.
     
  18. babako

    babako Expert fóra

    Vážení příznivci královny,začínám později a tak fofrem za královnou..
     
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    skalara-tož dojdi-mám střevní křipku tak tě podaruju:DxDxD,jo k akci ,no super
     
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    mr.lordi87 tak tak
    až ozdobíš všechny 3 části alegorického vozu pak budeš honit pamlsky od královny do košů..

    to zas bude lítačka :-D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.