Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky jsem ráno sklidila a došla až ted, no holt pomalu rozpěstovávám a bourám a ráno to snad už bude všude v poho, musím c nejvíc stihnout do pátku ,zase ten víkend :(
     
  2. Artyom_Chyornyj

    Artyom_Chyornyj Pisálek fóra

    matlafous_123 jednoduše, do lvlu 14 mam jen jednu louku, tedy minimální šanci lootingu, pěstování a taktizace na 14 malé prostranství v lesíku a pak na 17 na závislosti přátel mam divokou louku... tedy nevýhoda jak víno kort pro lvl 16 a níž
     
  3. zamby123

    zamby123 Zelenáč fóra

    Mrkvička...ty si na TO PRIšLA 3 HOD PRED AKCIOU ..NO A JA 2 HOD PO AKCII...nevadí asi to aj tak nechám ved odmeny nič moc....
     
  4. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Háááááálelujááááááááá

    modlitby byly vyslyšeny, ó mocná to Opičí královno, přijmi můj vděk a drobný bakšiš.....
    vítej na mé farmě
    na kolenou budu svůj prázdný košík nabízeti,
    chlebem a solí pohostiti...
    vítej, vítej, vítej

    je mi fuk, že ofi vyšlo jak vyšlo, hlavně že VYŠLO!!!
    díky, díky za tuto akci..
    vracím se po týdnu z exilu
    kdy jsem měla zaobřeno a zachlívkováno...
    takže vlastně na akci připravená

    lovu zdar...​
     
  5. jandak

    jandak Rádoby autor

    Jejda nane co se to tu děje?? No ještě ,že jsem přišla teď a sklidila, můj výsledek je teď bombónový koš 47 a papírový proužek 119. Ani jsem nevěděla, že dnes bude nějaká akce! Takže rychle roz pěstovat, vyhrneme rukávy a jdeme na to.:D
     
  6. Artyom_Chyornyj

    Artyom_Chyornyj Pisálek fóra

    lvl 8+ vypadá z pole postředek pro dílny
     
    petaM2001 a eli2006 tohle ocenili.
  7. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Kouzelný strom nic nedává, paráááda :p :D no nic, užívejme alespoň hezkého počasí :D
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jenze to je pak podpasovka pro nizke lvl kazda akce, jestli to chces brat takto.

    blondmary Nevsimava nejsi - ofi vyslo az dnes v 11 hod.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  9. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Ako som mohla túto akciu prehliadnuť , vôbec o nej nevedieť. Akciu ktorej prvá časť vo mne zanechala hlboké a neprekonateľné spomienky.
    Tak už nerečním a utekám plniť úlohy. Je 17,12 hod. a mám riadny sklz . Vivat - Opičia Kráľovná

    Ale jedno mi nedá včera som fórum prezerala, že by som bola až tak nevšímavá ?
     
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Uff! Konečně mi opadl mrákotný stav, když jsem zjistil, že je (Královna) mezi námi a honem rychle nasadil akční a sklidil tu plívu na plochách :inlove::D . U včerejšího FO jsem se od srdce zasmál a ejhle! Teď se půjdu uklidnit a rozmyslet, co teď a co potom. Samo o sobě to nejsou špatné ceny, i kdyby si člověk navíc skoro nezahrál. Když vzpomenu na pár akcí zpátky, tak tady se stoly prohýbají i těm, kteří dodělají všechny části alegorického vozu a královnu pozdraví "jen" 15 darovanými koši. A já mám z první sklizně 39 košů, takže i kdybych si "hodil" jen 54x, budu spokojený. A ono pár košů ještě napadá, však akce končí až v neděli 8).

    Hrrr na ni ;).
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj lboza,
    barva vypadává z polí, je to běžné nářadí.
     
  12. Renataxyx

    Renataxyx Pisálek fóra

    Taky jsem nevěděla, že je nějaká akce. Ještě ráno jsem kontrolovala, zda můžu sklidit, jestli není nějaká akce a nic jsem neviděla. Tak jsem sklidila dlouhodobky ze včerejška a teď koukám, ona akce je. Kde nastala chyba? :)
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    V Baumaxu. Mají slevy jako prase. Zase.

    Jinak je barva k dostání jen ve stodole. Vyskakuje z polí.
     
  14. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Já jsem taky žádnou akci neviděla No nevadí,tak jdu na to!!!S chutí do toho a půl je hotovo.;)
     
  15. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Také mě točí,že kouzelné stromy nedávají akční pajdátka:cry: o infu ani nemluvit-.-:(
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jeden ubohý koš ze dvou ploch stájí a výroben, hmm to není dobré, 107 proužků (šípek, mochyně a protea).
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No rozdily jsou jasny, mam 20 kosiku a 28 prouzku... rikam si, tohle ani neni mozny... holt Zverince/Vyrobny davaji ponekud mene nez zvirata volne na plose, teda aspon moje pocty tomu nasvedcuji...
    Taky jsem nemel dost plochy a vycintal SH na polovicni pole... ale ted uz bude dost plochy, otazka je, zda bude i dost osiva :)
     
  18. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Já jsem strašně nešťastná, ráno jsem zasadila hořec,
    začnu až zítra.
    Já jsem strašně šťastná, to bude padátek.
    Já si dobře vzpomínám, akce se nehlásily předem.
    Já si pamatuji, že padátka nebyla vůbec
    a později padalo padátko i bez citrona dostatečně.
    Já jsem spočítala že akční rostlinku
    je potřeba pěstovat s 24 hodinovou rezervou
    na nejméně 136 pidipolích tj necelá jedna plocha.
    Já nejsem Jája ani Souni.
    :p
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    To bylo ale překvapení, akční květina v semenech. Teprve pak jsem zjitila, že je nějaká akce. Ještě včera nikde nic, ani v plánu na měsíc nic. Neva, třeba neplánované bude super. Jen je moje škoda, že jsem stihla sklidit dřív, než akce začala. Všem hezkou hru.
     
  20. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Po přečtení odměn nesdílím nadšení všech.Ve 101LV mám stromy na zuzanino hnojivo,ponožku,700 hvězdiček,červené pandy můžu rozdávat ,banány taky nejsou problém.Tak nevím jestli má vůbec cenu se honit a získat nicneříkající odměny.Z taj. stájí a sazenic stejně vyjdou věci do lišty jako v předchozí hře.
     
    anajavonuj, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.