Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    No je to pěkná pod pásovka ted jdu do práce na noční a nestihám toho moc udělat Proč to nedaly dřív.
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No u mě se ještě tři a půl hodiny nehne ani kolo.Dala jsem ráno mimořádně dlouhodobku.xD
     
  3. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Ahojky lidičky, už nenadávejte, že se o akci nevědělo. Běžte radši ven, když je tam tak krásně. Nebo si zalezte k telce a sledujte naše tenistky na French Open ;)
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tahle akce stojí za vyhození z práce .... :music:
     
  5. lase2

    lase2 Magnát fóra

    už dlouho jsem se na tomto foru tak nezasmála, díky kuželko xD;)xD
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    kuželko ty chodíš do práce ?? A nevadí tě to v hraní ?o_OTo já bych dvě věci zaráz asi nestíhal....:music:


    Zvířátka sklízím postupně a hned je měním za akční.Zatím 19 košů a 2 papírky.Jo to pude...
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    21Hans - nahlásil by sis dovolenou? ;)

    Casei27 - ke kvapíku si zakrákorám, ale bez partnera Johna ten taneček přeci jen není to pravé ořechové. I když na hnoji, zvlášť tom super, to klouže jedna báseň. Ale Doben je rychlík, Bowlling se snad podělí, Twinulka naskočila právě včas. Ono těch rychlíků bude víc. Ovšem, není ti to líto nebýt v čele průvodu?

    S radostí jsem teď prověřila, jak dlouho porostou karafiáty po aktivaci kytkového řádku, je to paráda, jen 10 hod. s alchymistou, vodou a hnojem (z původních 13 hod.) Tudíž akční dám 3x za den, na noc karafiát. Jo jo, sleva dekorek přišla právě včas.
    Někdo tu psal o mixeru - dnes mi dával jen na obilí, na kytky ani náhodou, tak jsem raděj vyrazila na trh pokoupit něco z alchymisty, ať to fičí.
     
  8. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Jééé lidi nebulte, aspoň to bude o to zábavnější :) všem přeji pěknou zábavu a s chutí do toho
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    krakoramaja Ze mu na to skaces! :D U TOPky prskal neco o stolicovani a jak nakonec makal, az se z nej kourilo ;)
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Pokud si dobře vzpomínám, tak Casey27 minulou královnu serval tak, že nemohla ani chodit :p:p
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Zítra přijď do kanclu, uvař si kafe, sedni k farmě, v poledne si vynadej, v jednu to zabal a v bačkorách běž domů, ve středu ráno přijď do kanclu, uvař si kafe, sedni k farmě, v poledne si vynadej a rovnou běž domů, no a ve čtvrtek si prostě dej výpověď a přijď sem brečet, že seš nezaměstnanej xD Za to, aby ti královna dala vše co měla, to stojí xD
     
  12. tatínekaskutr

    tatínekaskutr Zelenáč fóra

    nejde se přihlásit 99% a nic nenaskočí
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Jsem rád, že jsem pročetl jiná fóra a na akci se připravil. Sice padátek moc nemám, protože jsem měl na plochách zvířata kvůli košům, ale po zkušenostech z TOPKY bych s padátky neměl mít problém. Hlavně jsem zvědavý, jestli bude královna házet takové množství odměn jako minule.
     
  14. Artyom_Chyornyj

    Artyom_Chyornyj Pisálek fóra

    Lákavý odměny ale pro LVL 12 nedosažitelný... podpásovka jak řemen pro malé lvly.... takto si odrazujete nové hráče....
     
    maribeja, petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Hmmmm,taky se ukazuje nevýhoda suprpěstíren. V domku 8 stromů,či 8 chlévů a dá to jen jedno padátko.
     
    kiki2305, petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  16. Artyom_Chyornyj

    Artyom_Chyornyj Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***

    stará dobrá farmerama ... hrával sem jí před X lety asi 6-7 let nazpět, když byla prvním rokem, pak sem ztratil mail, a heslo takže sem se na to nedostal a teď jí chci dát šanci ale jak vidím jde to do kytek
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/5/17
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. dominator5

    dominator5 Pisálek fóra

    já se na akce nikdy zvlášt nechystám,jako obvykle mám všude chlívky,a až na pár vzdaných akcí stíhám všechny,a jako většinou že je akce zjistím až když začne:D:D:D....pěknou hru:)
     
  18. lase2

    lase2 Magnát fóra

    U chlévů by si na shodném místě měl stejně jen jeden, tak tam to až tak nevadí, arboretrum naproti tomu zabírá plac 4 stromů, tam už se asi vyplatí popřemýšlet o přestavbě, alespoň po dobu královny :)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Artyom_Chyornyj V cem je to, podle tebe, podpasovka a zrovna pro nizke lvl?

    EDIT: Do vecera bude skluz dohnany...
    [​IMG]
    Prestante mrucet a radsi makejte... hlasim osety komplet vsechny plochy pidinama (krom divosky se zviraty) a padam makat do lesa :)
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  20. lboza

    lboza Pisálek fóra

    kde vemu tu barvu?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.