Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    No prosím pěkně, překvapení !!! A to jsem měla výčitky, že jsem nestihla ráno zafarmařit.
    Taky jsem si myslela, že královna už nikdy nepřijede. Klíďo ať jezdí neohlášená i častěji .
    [​IMG]
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No ,koukám jak trubka,ráno vše sklizeno a teď tohle,tak jdu na to teprve teď ale asi nebudu jediná....
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak to je fakt skvělé, minulou Královnu jsem musela vynechat kvůli práci a doufala jsem, že se bude opakovat. A tumáš, čerte, kropáč... už je to tady a já zítra odjíždím:cry::cry::cry:. Vracím se v pondělí. Bych se na to...:mad:;)
    P.S. za ty tečky patří "vykašlala", kdybyste náhodou měl někdo neslušnou myšlenku :p
     
  4. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Emo-haunter: pokud bude královna tak štědrá jako minule, tak doporučuju jít do akce naplno a neflákat se :), minule se daly získat desítky až stovky zlatých banánů (a to ještě běžně v odměnách nebývaly) a stovky až tisíce superkrmiva, sice nepředpokládám že tomu tak bude i tentokrát, že bude množství dárků z královny upraveno, ale co kdyby :), i tak by to mohlo být hezké :).
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak mě v liště naskočilo 15 laskavců a já zrušila 15 políček s dlouhodobou ... večer při sklizni bude nachystaných 90 laskavců ... paráda.
     
  6. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Minule jsem brblala že jsem do toho nešla naplno.Tak ted to teda určitě nevzdám a udělám maximum pro úspěch :D
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tentokráte jsem ráno byl línej a ono ejhle akce když dojdu do z práce:p[​IMG] nu což rychle napěstovat a namlet at to může lítat:p
     
  8. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Zdá se, že jsem se vrátila k hraní na kompu právě včas :p Pár týdnů jsem farmu mastila jen na mobilu a to teda není nic moc :eek:Jen je škoda, že jsem právě po nočních, jinak bych to vychytala ještě lépe. Jako každý, jedu bez velké přípravy, ale i tak jsem ze sklizně vydrápla 161 proužků a 9 košů :)
    Už si někdo odemkl průvod? Teda myslím, koupením za floreny.
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Takový chaos jako tentokrát jsem na farmě ještě neměla. Jak postupně dozrávají chlévy, bourám je a dávám akční. Něco na mini, něco na velké s SH, do toho ty chlévy, no to je binec. Ono se to do rána nějak srovná a pak hurá na laskavec.
    Minule někteří borci byli u královny už druhý den, tak snad nás budou informovat o její štědrosti :) Podle toho pak naložím s ač chabou, tak přeci jen nějakou zásobou SH.
     
  10. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Nechápu. Fakt nechápu, na co si tu lidi stěžujou. Že o akci nevěděli? No a co?
    Bývaly doby, a není to zas tak dlouho, kdy se info k akcím dávalo opravdu až krátce před akcí. Když se zadařilo, bylo info už ráno před akcí, když ne, bylo info taky až po obědě. Tak opravdu nechápu, na co tu lidi brblaj. Jednou sem dají info později, a je to pro mnohé strašný průser. Já mám taky zasazený bér, který budu sklízet až někdy okolo osmé večer, No tak se nedá nic dělat. Zatím vyházím nějaké stáje, a aspoň si na těch uvolněných polích rozpěstuju. Svět se přece točit nepřestane.
    Hezký den, a příjemné akčnění přeji.

    Jinak z téhle akce mám radost. Minule byla královna štědrá, tak snad tentokrát bude taky :)
     
  11. acron

    acron Pisálek fóra

    Tak se zase pořádně nevyspíme :-( Na druhou stranu akcička vypadá zábavně, tak s chutí do toho :)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Twinulka No fuj - ted jsem to zkusila prepocitat na kose a jestli nekdo v tuto chvili vyplazl 2.100 Kc, aby odemkl pruvod.... jmeno takoveho silence ani nechci znat! :music:
     
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matla: A proč ne, když vyplázne třeba čtyřku za TOP? ,-)

    krakora: Ode mě to info tentokrát nečekej.... banány mám, SK mám, BZ a BBZ nepotřebuju........ atd.... není motivace to krmit SH ,-) Teď je ten kvapík na vás "mladších" ,-)
     
  14. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    matlafous - no já spíš myslela to, jak je pod každým tím alegorickým blázincem napsáno...Dokončit za floreny. Za všechny tři části je to 173 fl a to by třeba takový jézéďák možná dal :pxD Teda pokud se z něj nestal za dobu mé diskuzní nečinnosti kolenovrt.


    * Asi jo, to bude jen vždycky jen ta jedna část ze tří. V tom případě se asi půjdu zeptat do finančně vyspělejších zemí, jestli to už nějaký Jürgen má hotový xD
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Twinulka Neni to nahodou jen za prvni tri casti tri ukolu?

    Casey27 Brrrr... ale jo, proti gustu... Ja radsi vyplaznu jazyk, i kdyz na to stridat tebe teda nemam tu spravnou soutezivou naturu :p

    prdelka010 Kukurici neres - je to chyba (dostala se tam omylem k teto, namisto pristi akci)
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  16. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    asi neumím hledat, co to je ve mlýnu duhovaná kukuřice to snad není na tuto akci

    matlafous dík za odpověď stejně asi nebudu jen já se ptát je nás tu více co nečtou příspěvky ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
    GordonSargent a matlafous123 tohle ocenili.
  17. lase2

    lase2 Magnát fóra

    no ale to je vždy jen za první krok, s každým dalším to bude jistě víc a je jich celkem 6, takže i to je dost nákladné na můj vkus :D
     
    bursuk59, petaM2001 a matlafous123 tohle ocenili.
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    stejně je akcí čím dál tím víc tak není o co brečet ani stonek ani dekorace nejsou.
     
    bursuk59 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    tepui Ty jsi minulou královnu nehrála, že jo?;)
     
  20. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Výborná akce, minulý rok jsem kvůli ní vstával i brzy ráno, banány proudili proudem. Stejně si myslím, že teď bude královna rozhazovat méně odměn než minulý rok, jsem s tím smířen.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.