Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tuhle akci mám moc ráda a opět jsem byla velmi spokojená, chytala jsem hlavně banány a BZ s banány a výsledek skvělý, mám všechny květiny i stromy a to jsem ani nedoufala, že budu mít i arboretum s výrobnou a zvěřinec, jinak jsem i o hodně navýšila SK, SH, no prostě super, více takových akcí:):):)
     
  2. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Celý týden jsem byla mimo.
    Přesto jsem přes telefon akci začala.
    Předevčírem když měla akce končit se mi podařilo ozdobit vozy a tak jsem se dostala ke Královně.
    S radostí jsem se do chytání věciček pustila - poněvadž při poslední Královně jsem měla možnost dosadit jen do vozů a schody ne, tedy myslím že to tak bylo.
    A ejhle začalo se to sekat a akce měla končit. Na mém kontě bylo asi tak 240 košů a měla jsem z toho nic.
    Včera jdu na farmu a oni mi vyskakovaly věcičky ke královně / padátka/.
    Tak šup šup jdeme chytat, ale bylo toho / košů/ moc, snažila jsem se ale asi 60 jich ještě zbylo.
    Jsem spokojená.
    V první řadě jsem nachytala potřebné sladkosti a pak jsem se spíše zaměřila na ty jiné věcičky které vypadávaly.
     
  3. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak já byl také dost spokojen pokud zapomenu na to sekání co jsem tu měl a nervy u toho tak jsem spokojen dostal jsem se do dalšího levlu díky tomu a na Bahama také asi o tři a těch banánů co jsem nachytal asi kolem 150 ks tak mam vše na Bahama už koupený za banány ted už se mi budou jen šetřit jako hvězdičky už pomalu také a mam i dost hnojiva přes 2000 ks. krmivo 800 ks a farmářské mince 1200 ks atd no prostě spokojen. :-D
     
  4. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak byla docela štědrá,nevím kolik čeho jsem měl před akcí, ale nyní to vypadá takto:
    farmářské mince 2726
    banánů 769 ale tam jsem jich dost měl už před akcí
    superkrmivo 2535
    a hnojiva zhruba okolo 8000 od každého ale tam jsem měl něco kolem 4000 před akcí
    na baha jsem postoupil cca o dva a půl levelu a na farmě jsem poskočil na level 102
    takže tady spokojenost,horší je to s těmi souběžnými akcemi to se prostě bez nákupu košů nedá stihnout pokud nechci být otrok farmy
     
  5. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    u me velka spokojenost chválíme,kde můžeme,,,tak zase za rok,lépe připraveni,hezký den
     
  6. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Po dlouhé době opravdu chválím akci :D A vůbec mi nevadí, že jsem nespotřebovala přes 70 košů. Času moc nebylo a prodloužení akce moc pomohlo (ten "původní" poslední večer se to opravdu hodně sekalo a dlouho se načítalo, takže se nedaly koše účelně spotřebovat). Myslím, že by se z Královny mohly stát "nové dožínky", tj. akce na kterou by se farmáři celý rok těšili :)
     
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Taky jsem měla ve stodole 1lízátko a nic víc,tak nevím ,nevím jak se dozvím že mě proměnili vše co jsem nahrabalao_O
     
    anajavonuj a petaM2001 tohle ocenili.
  8. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ať žije královna...možná už chci moc,ale klíďo píďo mohly sem tam padat kombajnové kuponky a nebo i florenky ;) Akce super. Přeji fajn hru všem.
     
    Robinela1, anajavonuj a petaM2001 tohle ocenili.
  9. sliacka1960

    sliacka1960 Pisálek fóra

    Tento rok som stihla urobiť dozdobiť vozy a dostať sa ku královne. Kedže musím chodiť do práce časovo to bolo len tak,tak. Veľmi by som ocenila keby vedenie predlžilo akcie o 1-2 dni ako to urobili teraz, pretože časovo to je ťažko stihnúť, nakoľko v práci nemám počitač ani volný čas. Nestihla som vyprázdniť všetky koše, aj tak som bola tomu veľmi vďačná. Za toto predlženie veľmi pekne ďakujem, mne to veľmi pomohlo.
     
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Přeji hezký den. Mám dotaz. Po skončení akce měly být bonbóny vyměněny za krejcary a BZ.
    Dosud nebylo připsáno nic.Bude?
     
  11. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    pajaable - mně to naskočilo včera navečer
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Bz a krejcary jsem dostala také,ale pouze za laskavec a papírové proužky a 3 bonbonky,ale za
    nasbírané sladkosti to bylo celkem slušné konto krejcarů a BZ a to nedorazilo.Screen mám,ale zda bude k něčemu je ve hvězdách.Jak je vidět,nikdo se k tomu ani nehodlá vyjádřit a že se o tomto problému několik hráčů zmínilo.
    :p
     
  13. ousekja

    ousekja Zelenáč fóra

    Také by mě zajímalo kdy dostanu za nasbírané sladkosti, bylo by slušné se k tomu vyjádřit proč to nebylo připsané.
     
    CrossBlack a pajaable tohle ocenili.
  14. mituli

    mituli Polobůh fóra

    pajaable,taky do teď pořádně neodpověděly,já se ptala už včera>:(
     
    alexandrakerulova00 a pajaable tohle ocenili.
  15. -natka10200-

    -natka10200- Zelenáč fóra

    Toto bola super akcia. ĎAKUJEM.
     
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, za sladkosti přepočtené v průběhu akce bude teprve vše připsáno, informaci jsme dostali až dneska, takže předávám dál.
    Až bude připočteno, pokusím se dát hned vědět nebo vyšlu posla.

    danda
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Děkuji mnohokrát za informaci.
     
    betynka2005 tohle ocenil(a).
  18. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    -Scharulka- máš pravdu, to mě také napadlo :inlove: Jen jsem to zapomněla napsat, že by to byl dobrý tip na vylepšení Královny do budoucna k ještě větší dokonalosti :p
     
    babioli tohle ocenil(a).
  19. ousekja

    ousekja Zelenáč fóra

    Děkuji za odpověď.;)
     
    babioli a pajaable tohle ocenili.
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny,
    právě dochází k finálnímu přepočtu
    [​IMG]

    Příjemnou hru danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.