Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Sovinka to s tebou souhlasím to je bez diskuzí co je zadara tak je hezké a v téhle hře to platí mnohonásobně ;););).
     
  2. caddy-beru

    caddy-beru Pisálek fóra

    Přijdu po celém dnu v sedm večer domů, zapnu hru ..., koukám ..., no to je překvápko!!! :D Díky.
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Obětoval sem MJS,zrušil polnosti a dal ještě pár pěti-šestihodinových chlévů. Moc z nich nebylo,ale i tak, 24 košíků to dalo.
    No co,mají se přeci všechny košíci dohrát,no né.
    :p
     
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Postupný zber do košov, čo sa u mňa stále vyskytujú, nakoľko som uprednostnila trošku zvieratká pred pestovaním do stodoly, si konečne užívam - nie veľa naraz, pekne to jazdí a opička je stále štedrá ... Včera to bol nervák - najprv, či toľko košov dokážem v duševnom zdraví pod kráľovnou naplniť, potom - či vôbec budem môcť plniť - jediné, čo ma netrápilo, že koše budú chýbať - zásoba bola pomerne slušná. Len som zvedavá, či nám nepríde zajtra oznam, že Kráľovná z nejakého ďalšieho dôvodu pokračuje ...
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Kuželko pohodička klídek a tabaček, jak se v nějaké písničce zpívalo:pPochopil jsem to moc dobře a počasí bude střídavě oblačno s bouřkama:D
     
    petaM2001 a Milka66 tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak se to povedlo:
    [​IMG]

    Ještě 43 ZB, ať jich mám do zásoby 1000 a tím asi skončím. Košíky sice ještě zbydou, ale to mi až tak nevadí.​
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pro ty naivky, co si libují, cituji Limonádového Joea: Tak vy mě milujete zadarmo? To mě bude teprve něco stát! :p
     
  8. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Tak už jen 164 košů, to dám :p
     
  9. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak jsem si dnes poprvé teď večer sednul ke kompu, že si v klidu sklidím bez stresu a bez Královny, a koukám, že mám ve mlýně papírmaš. Jdu do akcí, Královna. Jdu na fórum - Královna prodloužena. Jelikož jsem včera zlikvidoval skoro kompletní zvířenu na všech plochách, mám po sklizni 24 bonusových košů, které právě mlátím. Už si to ani nikam nezapisuji, beru to jako návdavek. Nikdy bych nevěřil, že to někdy řeknu, a klidně mě i zabte - ale dost bylo Královny!

    P.S.: teď ke konci se to zase trochu seká. Nebude nějaké prodloužení prodloužení? ;):pxD
     
  10. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Pěkný večer, napíšu pouze pár slov, Akce super a děkuji za dárečky hodně pomohly.
     
  11. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    emoušek tak jestli tohle chceš dát do konce akce, tak to budeš muset dát královně do zádele nějakou pořádnou prskavku, né-li dělbuch.xD
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Dnešní nečekané prodloužení přineslo ještě 85 košů plných dárků včetně dalšího postupu na Baha.
    Jako vedlejší pozitivní produkt této akce vnímám enormní nárůst zvířat, u mě naprosto nevídaný, tak jsem je poslala na výstavu a už mi chybí jen jedno procento do plného počtu v legendě. A z toho mám stejnou radost jako z darů od královny.
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem :) tak já to zjistila v práci až odpoledne, na baha plno chlívků zůstalo a na farmě jen hangáry a pár medvídků. Zbytek už rostlinky do družstva. I tak jsem dosbírala skoro 30 košíků a i když z práce utahaná, jsem s radostí běhala kolem vozu xD ani lízátko nazmar :p Moc hezká tečka za naší královnou a teď přemýšlet kam nás RT donutí tyto nachytané skvosty nacpat ;) se necháme překvapit a snad nám i dál vyjdou občas vstříc .... by nezaškodilo vyfasovat i nové vidle a pár holínek po té dřině xD.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No konecne vidim nulu na chlivkach, tak ted snad budu stihat je hazet jak budou prichazet :)
    Dalsi level na Baha, tam to jde rychle, soustredim se krome ZB, FM a SK taky na TBZ cepice...
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem měla ze včerejška tuším svých 275 košíků... něco jsem uhrála, 260 propadlo. A zatím jsem zase na 262 košících. Co uhraju, je bezva, co propadne, moje chyba xD
     
  16. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    všechny koše naplněny, akce super, dík a těším se na další kci
     
    petaM2001, anickamalirka a evainfo tohle ocenili.
  17. Barbora6262

    Barbora6262 Rádoby autor

    koše mi padají, ale nemám královnu, kde ji najdu?
     
  18. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    Kruci, farma nejde kloudně hrát.. to neustálé "točení kytiček" fakt leze na nervy.. Hra leze jeko zpomalený film.. :mad:
     
  19. Rondon

    Rondon Perspektivní autor

    Sakra, už to zase drhne, my se té potvory snad nezbavíme, tohle zavání další kompenzací kompenzace za kompenzaci. :cry:
     
  20. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    9 proužků chybí sakra :-(
     
    petaM2001 a ldivacka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.