Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já dnes díky královně postoupila do stovky, KONEČNĚ, odhadem 1300 her mi udělalo něco kolem čtvrtiny levlu. To byl můj cíl, a teďka si jdu nachytat bronz ke královně - jak tam budu lážo plážo posunovat košíčkem :-D
    Možná budu mít čas i hodit nějakej šutr na ty opice, snad se rozeběhnou - vůbec se mi nelíbí, a jak se to včera sekalo, musela jsem na ně pořád čumět :D Jako všichni !
    Těm co ještě mají co chytat, přeju hladký průběh. Košíkové :-D
     
  2. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    skoda ze sem vcera vse prekopal zpet no aspon se mi oci srovnaji hodne stesti vsem co maji jeste kosiky
     
  3. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Sopti, si piš, že to potěší. I když mi moc košíků nezbylo, přesto jsem ráda, že našly využití. Navíc, do té královny jsem se naprosto zamilovala. Neznám nikoho, kdo by jen tak lážo plážo rozhazoval takové množství užitečných věcí. 3x hurá RT, že umožnilo všem, co jim zbylo hafo košů, (to já nejsem, já měla jen pár), aby mohli hru dohrát.
    Krásný den, LF
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    akce prodloužena a je s podivem že mě košíky nevypadávají,po sklizení farmy 0 ks...divné žee?vysvětlí mi to někdo nebo to sem ani nemusím psát?
     
    Naposledy upraveno: 6/6/17
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Vrátila sa je tu zas
    radosť majú mnohí z nás
    ;):)
    Rýchlo zbierať čo sa dá
    je to šanca posledná
    :)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jachachá, před devátou se královna zasekne a bude možná další kompenzace a tak každý den až do vánoc ,-))))
    Sbírám dál, proč ne, když sama nabízí ,-)

    Edit: vážně to padá lépe, jako po másle, uvidíme večer ,-)))
     
    Naposledy upraveno: 6/6/17
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Fakt je mně líto těch, co už nemají žádný košíky nebo předělaly farmy nazpět. Měl jsem ještě 36 nedohraných košů a vypadá to,
    že změnili nastavení, asi jako omluvu .... padá to daleko, daleko lépe :p
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To je fakt, mám víc čokolád xD
     
  9. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    bbowling Synovče raději neprovokuj:p;)
     
  10. larelay

    larelay Analytik fóra

    bbowling: myslíš i ty floreny, co teď královna vyhazuje? xD Utahovat si z těch, co nemají nikdy dost? Padá to stejně a ani ty floreny nepřihodili...myslím, že je lepší jít na čerstvý vzduch, je tam krásně :)
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    měl sem jeden (1) košík . To jsou 3 FM ,2 SK a spooousta čoko. xD
     
  12. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Sice je pěkné, že je akce prodloužena, ale mamce je to k ničemu. V neděli večer už přestala vyrábět, protože to stejně do večera nestíhala, kdyby ale věděla, že končí až v úterý, tak by přece jen nějaké odměny chytila.
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já to vidím tak, že královna do večera stejně nevydrží.
    Před chvíli jsem třikrát sklidil všechny plochy a mám co? Nesklizeno,
    což nasvědčuje nejspíš tomu, že je všechno v nejlepším pořádku a farma šlape jak má.
    :DxD
    No nic, jdu sklízet, počtvrté.
    Ať vám ty oči nezůstanou šejdrem navždycky.
    xD
    Ha, Barolande, jak jsi k němu přišel? Přiznej se.
    :D
     
  14. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Tak bohužel mě zbývá 350 košů,budu mít večer asi hodinu čas něco pochyta.Jinak pěkná akce,jen ty koše se mohly otevřít chvilku dřív.
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jelikož se žene pěkná bouřka (alespoň u nás pod horami), tak myslím, že párkrát práskne a máme po lízázkách o_O
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Musím čistě za sebe konstatovat, že ty banány jsou tak malý čudly, že je člověk leckdy přehlédne. Kdybych byla rybář a ne hasmoun, házím je tej vopici zpátky.....xD
     
  17. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    No tak já jsem byla fakt ráda, že to prodloužili, včera mi technika BP nedovolila sklidit asi 20 košů. Ale když vidím, jak se to seká teď ... tak skoro nevím, jestli jsem tu farmu měla zase celou překopávat na zvířata ....
     
  18. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    No , to je paráda , že hru prodloužili . Jenom nějak nevím , jak si jí pustit , když na stránkách s novinkami ji nemám . :cry::oops: Aha , tak jsem restartoval a už tam je 8)
     
    petaM2001, vilm4 a bursuk59 tohle ocenili.
  19. herda21

    herda21 Expert fóra

    Prodloužení? Milé a vstřícné gesto, ač si někteří zrovna servítky nebrali...Tleskám...Koše již nemám, tak jen pro radost ještě pár přikupuji...královna je vskutku dosti návyková :))
     
  20. doben

    doben Ikona fóra

    Teď jde krásně vidět jak moc potřebuje RT u této akce pozitivní ohlasy. xD Protože pochybuju, že by jinak tu akci prodlužovali o takovou dobu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.