Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jsem se před 5 minutama dozvěděla, že je "Královna" :music: moje štěstí, že mě ráno odvolali na školení a vrátila jsem se až ve 14. hod. a sklidila jsem už s padátkama... nu, akorát na políčkách nebyl Karafiát (ten jsem sklidila ráno v 5 hod.), ale Levandule... zvířata a výrobny jsem nestihla, ty až teď

    ...hmmm, tak zkusím... co půjde, to půjde 8)
     
  2. milteska

    milteska Expert fóra

    sklidila jsem svízel a nebýt toho,že vyskočilo z plochy 7 papírků,tak ani nevím,že je akce Bohužel další svízel zasela,což je až do večera úúúúúúúúúú:p
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem sklidil Baha, kde jsem mel kratsi... a sundal par chlivku z hlavni... ovsem 90 velkych poli to neda, skoda... a trhat neco kvuli utajovani je vlastne dalsi skoda...
    Uvidime, vubec nemam predstavu, kolik ceho dat, abych ziskal maximum - protoze zasadni jsou kose, ono az budu mit napestovano, tak mi budou pole nanic, no a zvirata se spatne casujou - kazdy to ma jinak...
     
  4. Zuz.ik

    Zuz.ik Pisálek fóra

    To je překvápko, a já zrovna chovám slepice :)
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak začátek se moc nepovedl 3 proužky a 5 košů.Večer sklidím 3 plochy tak snad něco vypadne
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    ta grilovaná kukuřice je opravdu chyba, kdy se jim opět předčasně něco objevilo ve hře.
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    To jsem zvědavá, jestli za tohle dají nějakou kompenzaci, včera nic nebylo avizováno, a ani kalendář na červen, a to ještě chtějí, abychom kupovali dekorace?, tímto je nekoupím ani náhodou, je to vůči hráčům nefér, ať si říká kdo chce co chce, brblat budou asi všichni.
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak bez přípravy (sklizeň plodiny 9:30, resp. 7:00, nějaká výrobna ve Výrobně, a pár chlévů) a dokonce bez JC (já hlava dubová!) jsem dosáhl na:
    papírový proužek ... 78 ks
    bonbónový koš ....... 3 ks

    Abych dosáhl na vyšší vejvar z papírových košů, osel jsem hned čtyřlístek (20 h) do rána na Hlavní a Divoké louce. Akční společně s chlévy a stromy hodlám rozpěstovat na Mýtině a na Baha a od rána pak budu akční pěstovat na Hlavní a Divoké louce a částečně na Baha (400 pidipolíček + Baha), zatímco Mýtinu obětuji ve prospěch produkce bonbónových košů a hnoje z výroben a stájí. A samozřejmě obrovské stromy trvale a pevně zasazené na Mýtině nechám rovněž plnit svou významnou a nenahraditelnou funkci dodávky komodit tolik potřebných pro růst plodin a stromů.
    Uvidíme, řekl slepej... 8)

    Teď už lze chlévy plánovat dobře, protože je lze seřadit při osazování podle času výroby či stáje. Sice si nejsem jist, že by to někde oficiálně sdělili, ale je tomu opravdu tak.
    Takže pak lze normálně jako u plodin spočítat (při aktivovaných runách na stromě moudrosti) následující plánované časy sklizně:
    Nechť
    T1 ... požadovaná doba do sklizně stájí či výroben,
    T2 ... maximální možná doba zrání stáje či výrobny,
    k1 = 0,8 ... koeficient za napojení zvířat vodou,
    k2 = 0,9 ... (A) koeficient za aktivaci příslušné runy na stromě moudrosti
    k2 = 1 ...... (B) pokud hráč nemá runu aktivovanou

    potom
    T2 = T1:k1:k2 = T1:0,8:0,9 (A)
    T2 = T1:k1:k2 = T1:0,8 (B)

    Např.: Chci-li sklidit za 10 h, musím použít chlév či výrobnu s časem zrání T2 = 10:0,8:0,9 = 13:53 h (nebo kratší)

    Samozřejmě je možné ještě krmit superkrmivem (kdo se odváží? hlaste se!), tam by se ještě dělilo koeficientem k3 = 0,4 nebo k3 = 0,5 (dle aktivace runy na stromě moudrosti).
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Fany2020: nevím co je nefér. Nejen já, ale i ostatní déle hrající si jistě pamatují, že tu nebyl žádný kalendář a ofika se vydávaly v okamžiku startu akce. Podmínky byly i u této akce pro všechny lokace stejné, žádná země neměla informace vydané dříve než dnes v 11:00 a pokud se nepletu, tak v kalendáři to též nebylo.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hlavni je ze ze slusny kytky na baha ani prouzek, ale to dozene prales... nicmene 7 darku uz mi nikdo nevrati, tedy nedostanou sousedi, ze?
     
    petaM2001, babina51 a maribeja tohle ocenili.
  11. myška701

    myška701 Zelenáč fóra

    Minulé akce jsem musela vypustit, nezbýval čas na pěstování normálních plodin... Tentokrát ale vypadá akce zajímavě, tak jí vyzkouším a snad nebudu zklamaná :D:inlove:
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Já mám 2 papírky a z bizonů 1 košík xD
     
  13. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak já sklidila před jednou a mám nasazenou sedmikrásku. Bude za 3,5 hod., tak snad něco vypadne. Pak se pustím do pěstování akční. Dárky sousedům už jsem taky rozeslala a bylo to vesměs nářadí. Na poli plno chlívků a stromů. Jsem zvědavá, jak tohle dopadne. Jsme na tom všichni stejně blbě, tak si budeme držet palce, aby to nějak dopadlo.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Obrchlivek - 1 kos, chapu, ale Zverinec = 1 kosik, no to mi trochu meni plany... mam jen smulu nebo je to tak, pritom zadny kratky zviratka do nej nedavam...
     
  15. Boty

    Boty Magnát fóra

    U mě na farmě nastala totální panika, všichni se polekali a rozutekli na všechny strany ,krtky mi sežral orel , chameleoni neví kterou barvu vybrat , psi běhají za kočkami a do toho smrdí pošlapaný, ráno zasetý česnek a já zelenám a rudnu a nevím co pochytat do bedny dříve, honem , honem zasadit akční a samozřejmě jsem zapomněla dát bílou nevinnost ať to frčí , no snad se to do večera vše umravní a hurá na královnu (mohla ještě ze dva dny zůstat tam, ta holka ošklivá:))))
     
  16. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Jsem ráda za tuto akci a uvidím jak to půjde :p Já o akci do začátku ani nevěděla a vlastně mě to ani nějak netrápí,poslední dobou stále někdo na něco brblá,moc akcí po sobě,málo informací,málo času atd. atd. atd.... Lidi,vždyť je to jen hra,tak to tak berte ;)
     
  17. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Nečekaná akcička :D Nojono.... Nekomentovat. Každopádně ji budu dělat jen tak light, jelikož jsem ještě unavený z pejsků a ze šlechtění- nicméně mám tučňáky i továrnu na boxerské rukavice.. Zde jsou jen klasické ceny, nicméně by se některé hodily, tak uvidím, kolik toho udělám.. :)

    Farma- 81 level
    Baharama- 129 level
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Tak papírových proužků mám 28 a košů 11.Ted jsem se dočetla že ze zvěřince vypadne jen 1 koš tak to je asi z plochy vyhodím .I když počkám na ráno co to udělá.
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Takže vejvárek: 5 košů a 18 papírků do něj... Řepka i růže se podělily - obě louky po 9. Zaseto, sklidím za hoďku a pak holt ještě trochu pokropím zelenou směskou. Akorát jsem zjistil, že na květiny má alchymista jen jednu přísadu, zelenina a ostatní mají po dvou, to by chtělo změnu!
    Klid, vypnout farmu, pustit panovu flétnu a relaxovat... Pak se znovu přihlásit, sklidit, pozdravit její výsost, poděkovat za návštěvu a třeba, třeba bude milostivá...
     
  20. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    je pravda, že byly doby, kdy nikdo nic nevěděl a taky jsme to zvládali-no teda jak kdy :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.