Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym...veru veru...poliaci ,,madari,chorvati..vsetci avizoli tuto akciu..nechcela som to ani zverejnovat lebo som si myslela ,,ze to je nejaky blud...ale otvorim farmu a helemese..je to pravda...v duchu som si vravela skalara to predsa len zverejnila...pockam si do pobedia a nepozbieram farmu a vidim ze sa mi to snad aj oplatilo....uz tu moderatori nejako zmatkuju...ci s odznakmi nepresne info alebo neskore info...ale co uz ..poriadok si musia urobit oni ..
    vsetkym krasnu,,jednu s najlepsich akcii aka tu bola....
     
  2. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    už to jedéééé
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    S tou maďarštinou to byl samozřejmé fór :Dmaďarsky neumím ani "dobrý den" o_Oale u sousedů se už o možné akci opravdu šuškalo minulý týden, ale byly to jen spekulace:p
     
    petaM2001, burds a maribeja tohle ocenili.
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak už je to tady. Překliknu na jinou plochu a hnedle je tu známá hláška "Byl jsi odhlášen"
    Tak nazdar za 2 hodinky.:music:
     
  5. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Už je tady ........................
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím,

    tak akce již jede.
     
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Pajda nás tahal za nohu, už je tady holka jedna vyprsená .... :music:
     
  8. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja sa z tejto hry raz celkom zbláznim.. :D (myslím to v dobrom). Celá moja reakcia.
     
  9. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Zjistila jsem to až teď, očesala jsem si noťas až na kost do továrního nastavení a při pohledu na obrázek jsem si říkala bezva fór, když od počátku věků tak i s královnou, moc dlouho ho nemám. Teď zírám stejně jako vy všichni asi...
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mňo, právě jsem si vyzkoušel své začátky na farmě. To jsem se také dověděl o akci z časomíry - tedy, když jsem se koukl, co to je. Bohužel, teď od pátku jsem na fóru nebyl, natož v orákulu - v práci nám zablokovali přístup. Ale normálka jsem v pátek sklidil, odkráčel domů, přijdu si na noční a P.R.D. Noťásek doma..., na druhou noční v neděli už jsem si ho vzal, ale zapomněl jsem zkontrolovat baterku - trochu jsem si sklidil, zahrál ještě jinou hru a pak jen nabíjel. Ráno jsem sklidil, zasel něco kratšího a jedno pole řepky . Nu a v půl druhé sklidil... Pak jdu na fórum - no, její výsost nenadále poctí své poddané a jak je zvykem u těchto VIP, utajeně, chtíc vědět, jak je skutečně v její říši. To víte, rádci si vždy něco upraví, tak chtěla vědět, jak to ve skutečnosti je. A ejhle, místo, aby byl lid rád, že ji vidí a celý týden bude hostit, tak brblají? No toto!
    Houby jsem vytrhal, hodil urychlovače, alchymistu a růže na pole. Něco snad vypadne z těch dvou polí. Růže budu trochu točit, SH mám docela dost...
    PS: baha chlévy a stromy a mýtina stromy a chlévy... ostatní plochy mix
     
  11. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Tak jsem všechno sklidila těsně před 14,00. Ach jo. Člověk se někdy nedostane včas na fórum. Škoda, že jsme se to nedověděli dřív. Včera večer by stačilo. No, nic. Začnu, ale je škoda bonusů, které jsem zrovna prodloužila. Tak přeji všem, aby nebyli tak zklamáni jako já.
     
  12. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    48 papírů a 8 košů:D co ta grilovaná duhová kukuřice ve mlejně??
     
  13. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    A já si pěstuju od rána mrkev - sakra - ale jinak hurááááááá
     
  14. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Pro všechny, kdo tu nadávají, změníte tím něco? Třeba zrovna já za to nemůžu.......
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) jsem před chvilkou přišla a takový šok ... co mi to ta opičí šévka dělá? :D Tak já ráno nejdříve vše sklidila, nasadila dlouhodobky do vysokých úkolů, až potom šla zatočit 3 párty lístky od Kubíka a získala [​IMG] xD .... poprvéé 200% takže mám na ráno naplánované letadélka s dekorkami o_O ... tak je to jasné. Na baha přidám ke zvířátkům na noc stromky, na vedlejší na večer po sklizni rozpěstuji a na hlavní večer vysypu dekorky, ať z té dvoustovky ráno něco mám :p .... začnu tedy až zítra, času je sice dost a oznámení přišlo zvláštně, ale kdo věděl .... se říká "kdo ví, napoví" .... hmm ... jsme tu snad jeden za všechny a všichni pro jednoho ... no néé? ;)
    Jinak ty barvy mě taky hned netrkly [​IMG] :p ... a na akcičku se moc těším, protože mám volný víkend ... to bude mazec :D .... já snad zítra při nákupu v Albertu začnu trénovat s košíkem xD
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  16. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy už mě se...,ráno sem vše sklidila a ejhle ona nová akce kterou se ani neobtěžovali nám oznámit dopředu,zkoušejí co vydržíme a hlavně kupujte koše!!!!už to není pro radost!!!!
     
    petaM2001 a -mariemk- tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    38 papirku - to je ten spravnej vejvar na rozjezd! :p:D A ted se do toho teda opreme, at to lita! ;)
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ráno jsem si aktivovala zeleninový řádek a točím kukuřici do mlejna. Koho by napadlo, že začne nová akce dřív, než skončí stará. A na fóru jsem byla naposledy v 10,30, žádný novinky, tak jsem byla v klidu. Mám krásných 36 ks papírků a 6 misek.
     
  19. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Bude ještě další akce,protože ve mlýně je na mletí-Grilovaná duhová kukuřice.Ale asi se to tam objevilo omylem.
     
  20. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Já se picnu, už minule jsem to celé projela už ani nevím jak na to došlo, tak mám z toho kopřivku už teď :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.