Karnevalová královna (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Ráno jsem pochopitelně sklidila.Ještě že mi kopretiny mají dozrát za 3 minuty.Tak jsem si řekla podívám se na ofi.Tak to nic sklízet nebudu a kopretiny zůstanou n a ploše do 14.Ze stájí nevypadá nic.Kdyby to člověk věděl alespoň o den dřív.
     
  2. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Jako sorry. Jste to mohli říct dřív. Třeba jako soudruzi v SSSR v roce 1917,když udělali Velkou Říjnovou revoluci až v 7.listopadu. Vidím,že se za sto let nic nezměnilo.Čest všem co budou hrát tuto utajenou akci.:mad::mad::mad:
     
  3. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Ježíš já se těším:p;)
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Je zajímavé, že někdo už to věděl minulý týden, protože umí maďarsky a zde na foru nás ostatní neustále informuje jen o tom co je za den a jaká je jeho fáze .... popřípadě ještě přidá info o počasí ,-) Ale jo... i to je dobré... nepotřebuji kalendář ,-) Asi se bál, že mu ty odměny vysbíráme ,-) Sakra těm zvířatům nestačí jen voda.... ono je potřeba i krmivo? Vždyť hlad je převlečená žízeň ,-)
     
  5. formaky

    formaky Rádoby autor

    Bezva tak teď jsem sklidila a nasadila dlouhodobky,a pak se tu dočtu o téhle akci :mad:
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    U minulé královny jsem si nechal najednou přes 500 košíků a jel jsem to přes 4 hodiny v kuse .... :eek: pak jsem musel jít na WC
    do záhonu, protože se mně tak klepaly ruce, že by to nedopadlo dobře. Proto je lepší hrát minihru průběžně, tím mám na mysli pánské osazenstvo hry.
    U hráček je to jedno, ty se trefí vždycky .... 8)
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pche, vymixovala jsem fofrem kraceni na zeleninu, prihodila par alchystovych lektvaru, takze nez rozpestuju akcni na Baha, tak budu mit za 2:22 hod. zraly artycok na farme, takze jakepak bez pripravy? :p;)
     
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jé, překvápko, to já rád.
    :D
    Stejně nevěřím, že nám královna bude házet štědré dary. Ta bude lakomá, jak jí to RT nařídí.
    Proto příliš nejásám, aby nepřišlo zklamání, jako obvykle.
    :D
    Nestačím se divit, vy tu najednou umíte maďarsky?
    :D

    Edit
    Tak už nám to pěkně začíná - zatím půlhodinové zpoždění. A třeba královna ani nepřijede.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 29/5/17
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    teď jsme dostali informaci, že začátek akce je asi o 30 minut odložen.
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jůůůůůůůůůůů :inlove:

    Těším se. Opožděný příjezd nevadí. Klidně ať se spozdí i víc.

    ------------------
    Co furt šeci brblete. Pořád se vám něco nelíbí. Všichni pořád "Královna, královna .. nejlepší akce". A když se uráčí dojet, tak zase brelete že přijela nečekaně.
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Přiznej barvu příteli. Kousnul jsi se v Lidlu na slevách a nestíháš co? Tak jsi nám to posunul. Asi taky budu hrát za Maďary, ti jsou
    na tom lépe .... :p
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Odložen o 30 minut ? No to je gól,oni nepustí včas ani to překvápko ! xD A nemohli by to odložit -"na žádost většiny komunity" o den ??:music:
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Baroland : klidně si tipnu že nestihnou ani těch 30 minut. A pokud ano, budou u toho "obvyklé" komplikace.
    Takže v klidečku půjdu z Ervínem a koleva 16 hodiny se zkusím zůčastnit.
     
  14. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak farma sa mi stále menej a menej páči, a presne také finty ako v tomto prípade (iný, neštandardný systém oznamovania akcie a ešte ju posunú) k tomu prispevajú. Nevadí, nájdu sa snáď i lepšie zábavky
     
    petaM2001, maribeja a Janka79 tohle ocenili.
  15. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Ách joooo.
    Kaštánek spuštěn, vánočka spapána a akce odložená.
    Jdu to rozchodit ven se psem.:(:oops:
     
  16. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Tak jako 14,03 hodin a ještě není akce??? Já vím, je posunutá, ale chtěla jsem být první, kdo napíše, že akce ještě nezačala:p, jinak se už těším a všem držím palce
     
  17. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Je něco po 14.00hod a zatím nic, akce má drobné zpoždění.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  18. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Jak jinak u rychlokvasky, ze jim to nejde
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kaštaňák končí za 41 hod. Mám dva dny na napěstování kytííí a pak se vrhnu na padátka. Vlastně v pohodě,SH vydáno teď,se mě vrátí potom.


    PS. Kuželko,pajda nemá zapotřebí využivat slevy v Lidlu. Uvědom si KDO ho platí !!
    BP mu jistě dává i kupóny do Kik-i
    xDxD
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Koukam, ze pul hodina bude uplne stacit, aby se tady polovina osazenstva nervove zhroutila :D
    Uz me pustte ke sklizeni.... klepu se tady, jak drahej zahranicni pes 8)xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.