Karnevalová královna (29.10. - 2.11) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    tak já měla 6 sítí a šla jsem hlavně po bednách. Nemám například chlebovník. Z beden vypadl tučnák, krab, 16 SK, žirafa a 2x bažant. Jinak 1 ZB a jinak pár krejcarů. Zato sladkostí je tam přehršel
     
    myš59, bursuk59 a Helena1313 tohle ocenili.
  2. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawky,,Kiež by padalo až do konca tak fajnovoxD Tajnáše stromy a chlieviky sa mi zadarili a SK mi z 1 bedničky dalo 4 ksxD
    Od včera som nazbierala dobrých 15mil BZ pomohli zas bedničky:p;)xD
    Prajem všetkým úspešné chytanie bedničiek aby vám dali to najlepšie:)
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
  3. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Dodělávám poslední kolo zdobení aleg.vozu.Kvůli výpadku proudu velké zpoždění.Akce se mě tentokrát vůbec nelíbí.Vždy jsem se těšila,ale to zdobení vozu akci úplně zkazilo.:eek:(
     
  4. Euphrasia

    Euphrasia Pisálek fóra

    Ahojte, tak já zatím odehrála 5 her - z toho 2x bedna se stromy a výběhy. Vypadnul chlebovník, který mi chyběl, takže za mně spokojenost :) Uvidím, jak to bude padat dál.
     
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    stibovam - jednou vyzdobíš vůz a pak už jen pěstuješ,umeleš síť a chytáš.;)
     
  6. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    já před chvílí chytala své první 3 koše - a chytila jsem 1 banán xD, pak Sk, krejcary, sladkosti a 4 bedny se stromy a výběhy v nich Blahočet ztepilý, vlnovec (neměla jsem), hroch a medúzový strom. Za mě zatím spokojenost. :D
     
  7. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ešte dva zbery a mám hotovo,už len siete a presnú mušku
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Fakt nevím co mám chytat dříve. Bombóny,tatranku,nebo lízátka ?...Poraďte.
    Ono totiž snad ani nic jiného nepadá.Z 11 pokusů mám 4 bedny,z toho 3 se srdíčkem a jedna na lupeny. Sem tam se objevilo i 1 SK.nebo 2 SH. Minule byla lakomá,no dnes je to Skrblická Šmudla.

    EDIT: A nepomohlo ani to,že v té srdíčkové nebyly voňavky,ale 5 nízkých hybridů.
    :wuerg:
     
  9. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ahoj. Mejlka to je, ale mě zmátla taky. "Volný pokus" se ti zdánlivě zobrazí v nápovědě ke hře, která na tebe autíčkomaticky vyskakuje při každém vstupu ke Královně, dokud neodehraješ aspoň jednu hru. Pak už si ji musíš vyvolat ručně kliknutím na otazník ve spodní části obrazovky:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Baroland - no co poradit, lízátka jsou obodovány za 1 kus 125 BZ, no já již na nich mám nachytáno mimojiné za 392500 BZ, dala jsem si za úkol zachytávát různé bedny, pro mě je snad nejlepší se stromy a chlévy, jsou v nich poslední stromy z TS, samosebou SK, SH
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já jsem spokojená. Nakonec se umoudřil i monitor, tak hraju na pc. Z 16 pokusů mně vypadly mimo jiné 3 bedny (tuším název Bedny s výběhy?) a z nich místo výběhů 24 SK, mimo to další bedny, spousta BZ, krejcarů, pár banánů, nějaké to SH, ZSH a SK, z každého otočení akční namelu dalších 8 pokusů a pojedu asi až do konce akce. Myslím, že na konci budu bohatší o stovky SK (ano, nejsou to tisíce, ale i tak, v které akci bývají třeba dvě nebo tři stovky SK?) a další zajímavé odměny včetně stromů a výběhů (zatím teda na mně vyskočil pomelovník, kaštanovník, ale věřím, že i ty vzácnější ke mně cestu najdou). Na baha stejně pěstuji jen do stodoly, úkoly splněné a tak mi nevadí pěstování vůbec, i když taky s nostalgií vzpomínám na začátky s královnou, první jsem tedy nestihla, ale ta druhá se od ní myslím nelišila, to až ta třetí. Nicméně málokterá akce vám za relativně málo dá tolik odměn.
     
    myš59, Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hlasim, ze jsem taky spokojena, resp. diky vsem, kdo jedou akci na plny hnuj! xD
    Akorat ty slepice nejak nestihaji...poslednich 10 kousku a zas hodinu cekat :eek:

    [​IMG]

    PS: Fakt se nestydim, takze klidne to muzete jeste vysroubovat :p
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
  13. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky,
    sice je dosti okleštěná, ale hlavně že je :) Co sklizeň to cca 9 - 10 pokusů. Prozatím jsem získala jednoho jaka a kraba :D snad se dočkám i toho zpropadeného chlebovníku :D morče jsem už zavrhla :D :D to stejně nedorazilo :D

    Edit: tak a teď jídášův strom a ještě jeden krab ;) to by šlo :)))
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No celkem to ujde.Výhodou beden je to že je mohu odtajnit ihned a rovnou se na....!o_O A nemusím čekat 5 hodin.:eek:
    [​IMG] [​IMG]
    Jinak teda toho cukroví háže nějak moc!o_O
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Neba mě to, koš se zasekne a nejde s ním ani doprava ani doleva :music: je to ňáký přetížený
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To nechápu, proč.Všichni řkají, jaká je to blbost a všichni to hrají...?
     
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem zahájila rozpěstovávání... včera jsem to uzavřela, že nemá cenu začínat, myslela jsem, že akce bude kratinká, jak byla minule hlášená ta dvou a půl denní vsuvka, ale jak vidím, má být do 2.11. a dokonce až do 10 večer, tak s vidinou beden se stromy či výběhy zkusím. Jediný vyhraný chlebovník by srovnal deficit tohoto děsivého měsíce, desítky tajemnic Zanzibar a nic, jilm z téhle akce asi nevyškrábnu, ale pár Jeníčků ještě v liště čeká, Zanzibary jsou všechny rozbalené. Nutno přiznat, že v sousedním labyrintu na mě z beden skáče samé lepší, nolina a žralok, obojího mám kvanta, takže do akce mířím s čistou naivitou. Ale když pámbu dopustí... třeba spustí a bude chlebovníček...
    Každopádně akci jsem začínat nechtěla a jak to RT dobře ví, nechal mě odpoledne vytočit bez snahy 100% do stodoly. No a pak to nevyužijte, žejo, když do labyrintu bylo poslední už vysazeno a vlivem zdvojení úrody bude nyní i přepěstováno... Budu čekat na padátka, která stejně moc nepadají (v labyrintu), tak u toho mohou růst frkačky, co už...
     
  18. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Akce dobrá, pro ty co nesrovnávají s 1. královnou svého druhu 8). Chlebovníky mám 2 z předchozích sazenic. Čekám tedy na Jidášův strom. Jilm se mi vyhnul opět velkým obloukem:wuerg:, ale ještě 5 Jeníčků zraje na ploše, tak budu doufat. Jinak ke mně dorazily 3 žraloci, šnek - ten potěšil, a krab. Jo abych sezapomněla, tak ještě medúzový strom. 2x mi bedna dala 24 SK. Co mi chybí v odměnách jsou hvězdičky, zlatými banány mohu dláždit cesty. Taky celkem okleštili vypadávání vrtulek, ponožek, SH i SK, ale zase tam za to máme ty bedny. Asi pořád lepší než drátem do oka, jak se lidově říká ;). Pěknou hru a ať nám to padá.

    Tak jsem to asi zakřikla. Další dávka chytání byla úplný propadák. RT asi utáhla šrouby.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
  19. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    U nás na AT hnůj za 5666 o_O, to opravdu nepamatuju.
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pistoli mam jako u OK koralu, ale ted teda cekam co akcni dovoli ziskat s kosikama...
    Zatim 8 kusu ve mlyne, tak uvidime jak moc to bude skubat :)
     
    myš59, Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.