Karnevalová královna (29.10. - 2.11) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    já kupuji kombajn ob měsíc a syslím kupony
     
    Zoufálkov, MatysekKamilek a bursuk59 tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Královna mi narušila plnění lucerniček - když už jsem se naučila hrát minihru díky ochotným a jedné úspěšně pochopené duši, není na trhu hnůj :-( Dvojnásobný důvod ji nemít ráda. Nejen že mne omezuje v pěstování toho, co chci a potřebuju, navíc "možná" vydělám nazpátek to, co jsem do akce vrazila (když bude o víkendu a ne přes týden) a je akci za akcí víc lakomá a chce toho mnógo. Za hodně peněz málo muziky. To je strakosysloopice...
    Akci nedělám, nemám na blbosti u blbostí čas... 8)
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
  3. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Vynechávám, košíčky mi zmizely a už se nevrátily a místo nich mám cosi vyrábět ve mlýně? :wuerg:8) A hlavně od zítřka má být krásně těším se ven ;)
     
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Njn, zkusmo juknutí co dnes do večera na Baha napadalo, 167 tavných pistolí??? Nene, to nevidím růžově ani zdaleka, a vůbec, který ne/vyučený dobrák vůbec přišel na to "lepit" papírové lodičky tavnou pistolí ???? :cry:
    Po chvíli pohrávání si s myšlenkou, že shrábnu ty zlaté banány za vytunění té okolečkované lodě, či co to má být, docházím k závěru že si v klidu budu pokračovat s Labyrintem a kopáním pokladů :music:, koneckonců, bedna jako bedna, je jedno odkud je xD
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Královna ze začátku října utekla až na konec října alespoň se sem dostavila a já můžu plnit ty úkoly zrovna teď ještě nemám nic splněného ale příjde to
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  6. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Skali, košíky jsem nekupovala. Asi to tedy bude nějaká "mejlka". Měla jsem dojem, že to bylo po prvním přihlášení dnes na farmu po 14. hodině. Děkuji za reakci, dále to asi není třeba řešit. Hezkou hru.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  7. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    dělám poslední úkol 700frkaček a 3 pap.loďky a ráno jdu chytat odměny do košíku
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dedek1947CSA: a můžu se zeptat? Proč? o_O Aktivní řádek 289?
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    no, hnojív a SK v tisíckach nebude, čo sa dalo čakať, ale zatiaľ potešili 3 judáše a 2 chlebovníky (jeden mám darovaný od sadovníčky upírky;) teraz je baha na komplet v lište)
    [​IMG] [​IMG]
     
  10. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Tak odehráno prvních 7 her,ale žeby táto královna byla nějak dajná, to tedy není Jsem zvědavá,co bude v bednách;)
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
  11. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Zatím spokojenost. První část už splněná - ani jsem nedoufala. Zítra začínám mlít síťky. Padátek mám zatím na 110 pokusů, tak ještě dopěstit tolik rostlinek. Ale u mě je to asi způsobeno tím, že jsem si ráno vytočila na kole štěstí 100% do stodoly na 24 hod., takže ještě ráno bude velká sklizeň.
     
    DANKA722 a bursuk59 tohle ocenili.
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak ja už mám vozík ozdobený z tých debničiek som chytil boli 1 mega BZ,šľachtencov,medúzový stromček,judášovec a grajciare.Ulapil som SK,ZB,FM a grajciare.Dnes už stačilo zajtra pokračujem.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také první část splněna. Rostlinek mi zbylo jen na jednu síťku, tak další chytání až ráno.
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Casey,zřejmě máš prázdné Nebe,já po dvou dnech odklil 27.A bez tech s nářadím.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tedy, netušila jsem, že to řeknu:
    Královna mě ruší :(

    Ráda bych ji plnila, ale tentokrát se jí vyhýbám plným obloukem... prostě jsem pracující matka a abych hrála 3 akční hry současně? Někdo spadl z višně? Pustila jsem se do lucerniček, tak je dodělám.
    A královnin průvod tentokrát prošustí kolem mě.
     
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Krasne rano, zkousel nekdo uz chytat na mobilu ci tabletu? Dnes brzy rano jsem zapnula muj staricky vetchy PC (zapinam ho prakticky jen kvuli minihram, ktere se nedaji hrat v Puffinu, treba Renzo a Kralovnu jsem vzdy jela na pc) a bohuzel umrel mi monitor, mel uz teda narok :). Tak ted nevim, zda vubec dal pestovat? Jestli bych se s tim mela nejak rozčilovat, tak to zrejme rovnou odpiskam.,Kdyby mel nekdo nejake tipy a triky, jak na to, uvitam to. Vubec mi to totiz nejde :(, nechytnu prakticky nic. Dekuji :)
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak jsem včera pozdě večer namlela prvních 15 sítí a začala se lovit - SK, SH, vrtulek, zlatých banánů je velmi málo, stejně jako beden, zato sladkostí opravdu přehršel ... BZ, TBZ a krejcarů mi padá docela slušně ... takže prostě budu pěstovat akční a mlít sítě a chytat, co to dá, nemám lesy obrstromů, tak i těch pár hnojiv je milých ... ;)
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Královna otevřená na chytání, tak jen ať padaj rámy na sítě ;)

    Připraveno 50 sítí, jen najít chvilku na hraní
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Odchytáno asi 70 košíků a už po prvních deseti mi bylo jasné, že z téhle královny bůhví jaké zásoby toho, co z ní padá udělat nepůjdou o_O Je to mrcha lakomá, jediné čeho hází dost jsou ty sladkosti, ale to se dalo čekat :wuerg:

    [​IMG] [​IMG]
     
    Honzulka05, ldivacka a zdarsky79 tohle ocenili.
  20. monča81

    monča81 Pilný autor

    Se musím podělit o radost, teď jsem získala kraba stáj takže děkuji královno, pač kdybych ho nezískala nedávno z akce, tak až teď po cca 2 letech bych ho měla, ten kdo nemá stáje a stromy si nemyslím že je lakomá, a ty co mají vše tak se jim to může hodit O D :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.