Karnevalová královna (29.10. - 2.11) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bubíja

    bubíja Pisálek fóra

    Mně se to líbí jdu do toho:)
     
    MatysekKamilek a bursuk59 tohle ocenili.
  2. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimavy, 240 tavnych ze tri ploch saguara, ale vzhledem k potrebe akcni celou dobu ale tavnych jen na zacatku je to v pohode...
    Nejaky vypocty jsou zbytecny, jede se dokud je nalada s akcni a zbytek proste bude o semleti a dodani...
     
    Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  4. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Mno, mile RT, me nakrkne máloco, ale tahle akce to teda je. Uplne něco jiného, nez bylo spusteno puvodne, coz jsem ocekavala, ze si RT uvědomilo, ze by to bylo moc levne a bylo potřeba pro kritickou chybu akci zastavit. Takze za me, akci z lehka pojedu, uvidim, jestli se mi k chytani vůbec podari se dostat bez extra podpurnych prostredku a bez pripravy, jelikož restartuju hru a zjistim ze kralovna... A reakci na tohle "mile" prekvapeni je to, ze tento mesic nekoupim ani pomocníky, taky budu utahovat
     
    Apachie1, Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  5. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    do královny se jde
    to je jasný, ta je vždy skvělá
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  6. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    No jako vždy budu hrát, ale už teď se pomalu ale jistě začínám v celé farmě ztrácet....Děsivka, Kostěná královna, denní bonus, Rakvový kalendář...no a všechny ty další pičičandy okolo.
    Taky s touto akcí teda mohli počkat pár dní.
    Ale ještě máme volnou tu "speciální plochu "...no že by nám tam ještě zítra mohli něco hodit !
     
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Áááále jóóó. Baha stejně leží téměř ladem, tak to tam namrskejme, a na RT neprskejme. Něco zkusíme a uvidíme;);)
     
  8. Camomilla

    Camomilla Pisálek fóra

    A mně už ty akce štvou, všeho moc škodí. Taky se v tom ztrácím a nestíhám, takže z toho mám spíš špatnou náladu než nějaký relax a potěšení. Labyrint jsem vzdala, je to dost zdlouhavé a nezáživné. Tohle budu dělat, ze zvyku, uvidím jak dlouho. :(
     
  9. baramarkova

    baramarkova Pisálek fóra

    Já bych chtěla nějakou akci, kde by byly kupony na kombajn konečně už někdy!!:(
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Jen pro info, kdo se bojí těch beden, tak ono jich zase tolik nepadá ,-) Tohle je z 9 her.....

    [​IMG]
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, vždyť teď byl úkol v družstvu, kde se kupóny daly získat ,-) Rande s lahví.
     
    Honzulka05, bursuk59 a tydýtková tohle ocenili.
  12. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Košíky chybí. Na začátku se objevil jeden pokus, chtěla jsem jej odložit na později, ale zmizel. Je to ok?
     
  13. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

     
  14. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Upoutávku jsem nečetla, ráno sklidila a zasela něco na 5 hodin. Takže akční se tetelí a mi se kroutí rty do citronu. Proč s touhle akcí zase otravuji... Mmch - hodila jsem ty pole, a pak si přečetla proč. Bych snad měla raději chřipku.
    Nemám ráda madam Skrblivou:mad:
     
    Apachie1 a bursuk59 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já teda nevím, ale že bychom měli jeden "volný" pokus, jsem nikde nečetla. Zkusmo jsem vlezla k minihře a mám tam toto:

    [​IMG] Tedy nula sítí na bonbóny :)

    ojfp. - nekupovalas košík třeba ?
    Edit: Nebo nezaměnilas to za pokus v tajemném labyrintu - tam byl pokus zdarma - a jestli jsi ještě v bludišti nebyla, mohlo by to na tebe vyskočit :D
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. baramarkova

    baramarkova Pisálek fóra

    já tam teda žádné kupony na kombajn nemám
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    baramarkova
    Kupóneček prosím ;)

    [​IMG]

    A ještě jeden (potvůrka zatoulaná)
    [​IMG]
     
    Honzulka05, elbedna a michnaj tohle ocenili.
  18. baramarkova

    baramarkova Pisálek fóra

     
    Apachie1 a bubák1960 tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No i ty dva se hodí ,-) já jsem vyhrabal v družstvu ještě nějaké úkoly na kupóny, koupil produkty na trhu a mám na 24 h.
    Jedna hodina, resp. dvě jsou reálné a ne, že žádné ,-))))
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    baramarkova - tak jako spousta hráčů si za pomocníky platí - tím myslím reál. měnou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.