Karnevalová královna (29.10. - 2.11) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Myslela jsem, že jsme farmáři, ale RT z nás dělají bednáře, že by rekvalifikace??? Baha je sice ve volném režimu k dopěstování a syslení do stodoly, ale ještě uvidím, jestli vůbec začnu. Jára
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... co mi to provedli s naší královnou, jsem vážně v rozpacích :oops:. Na plantáži je velká schůze - se to tam bouří, v deštním pralese mi opice zničili tajnou úrodu a vodopády jsou zabarikádované xD tam určitě nevlezu, to pěstování asi nepůjde :p.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/18
  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nedělám to často, vlastně už ani nevím, kdy jsem naposledy nějakou akci ignorovala. Ale tentokrát opravdu to jinak nejde. Nevadí mně, že akce střídá akci a mnohdy se překrývají, naopak, člověk si může vybírat, ale tady pro mě není důvod, proč se akce zúčastnit. Hlavní motivací proč jít do akce je u mě vždy řádek. A může to být i řádek se špatnou odměnou, to sice zabrblám, ale do akce pak jdu. Tady není řádek žádný.

    Bedny mě nelákají, skoro je neotvírám, schválně jsem vzala kalkulačku a mám jich víc jak 12 tis. Tak je mám ještě chytat?
    Na SH, zuzanu a ultra hnojivo mám obr stromy a když člověk s tímto zbožím až tak moc neplýtvá, vytvoří se docela slušná zásoba, takže pár odchycených kusů od královny není také žádné terno.
    Ale hlavním důvodem proč se nezúčastním je to, že včera jsem proštudovala kalendář akcí, přestavěla bahamku s tím, že určitě pár dní vydrží a už bych jí zas likvidovala. Tentokrát umíněně NE a ne a ne, akce mně nezaujala [​IMG][​IMG][​IMG]

    Všem, kteří se akce zúčastní - hodně padátek a hodně štěstí při chytání, aby to stálo alespoň za to a nebyly to jen bonbony a lízátka....
     
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tiež na túto nedomrlú kráľovnú hodím "ignorantos-čumilos", len sa bojím, že keď na Baha začnú padátka určené pre Kráľovnú skákať, aby sa neznížil počet padátok - lampičiek do Labyrintu.
     
  5. slootr

    slootr Baron fóra

    Nechci říkat, že do akce nejdu. Udělám určitě ten začátek, hvězdičky se neztratí, 400 jsem hodil na strom spolu s vyhraným Citrónem. Zbylo jich jen 2 356. A to je na pováženou, potřebuju zásobu, kdyby se urodily nové runy. Co bude dál se rozhodnu podle momentální nálady.
     
  6. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Jo s odřenejma ušima dodělávám labyrint, do toho doháním hřbitovní kvítí,hamoním prokletý mince ( teda vstávat nebudu ani náhodou),teď jsem dorandil s vyplazeným jazykem lahve ( to sem dopad randit s lahví ) a ještě bych si měl zítra něco začít s tou vopičí fuchsií ? Ta po mě mrská jen to co nechci a já se posledně zařek,že jí budu ignorovat a taky budu.Ať si jede s vozem kam chce třeba do paďous.
    A koukám,že je nás víc co jí nemůžeme odpustit,že se z ní stala sestra strýčka Skrblíka.
     
  7. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Na první přečtení mě karneval nezaujal a nechtěla jsem ani začínat. Na druhé jsem začala váhat a třetí mě přesvědčilo, že do toho půjdu. Prostě to zkusím a uvidím. Stopnout to můžu kdykoliv ;)
     
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Taky to zkusím a uvidím,jak to půjde:)
     
  9. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Nevím proč všechny další hry jsou pro mě výzva, vždyť mám málo prostoru (neotevřené všechny plochy), nepadají mi padátka (tajemný labyrint), nemám mince pro poklad kostěné královny... Nestíhám pěstovat běžné plodiny do stodoly. Asi už bych se neměla honit jako v reálném životě, vždyť tohle je jen hra :)
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tentokrát se těším, že doplním trochu zásoby superkrmiva a farm.mincí - doufám tedy že budou lítat! A ty bedny - je to zase od královny "novinka", tak uvidíme, jakými výběhy nebo stromy nás obdaruje. Jak to budou zase samé oranžové chlívky jak teď z tajemnic od kostěnky, tak to vezmu jen jak další tuctovou akci. Ale kdo ví......
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Celkom pekná akcia :) dúfam, že mi padnú nejaké tie Gr navyše tak milion by sa šikol za mňa pekný nápad bude zábava :)

    teda vlastne ešte dúfam, že padne aj nejaky vzávny výbeh. Už si to chcem ukončiť a sústrediť sa iba na vzácne stromy nech moja pozornosť na farme už zmení cieľ na rýchle zvyšovanie lvlov :D
     
    Naposledy upraveno: 29/10/18
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Když už jsem včera pouhou náhodou zasadil Saguaro,tak se do akce pustím. Z odměn mě zajímají nejvíce mince,přece jen rozšíření hřiště jich spolkne každej měsíc docela dost!:eek:
     
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Budu slušná.......kašlu na takovou akci.;)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Bohuzel jsem si precetl ze je akce pozde... takze jsem nabehnul pro hnuj, vytrhal vsechny stromy (vraceni trva hodne dlouho kdyz to delam i podle toho ceho mam nejmene) a pak jsem konecne si sel precist, o co se bude hrat... no trhat vlasy si nebudu (no to by nedalo zadnou praci) a kdyz uz jsem ty stromy pokacel a ja nepoka.el, tak to tak necham a budu schvalne hrat naplno :)
    Treba to RT dojde a zmeni odmeny, nadeje tu je...
     
  15. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Mám do pátku volno, venku hnusně, že by psa nevyhnal, takže se zkusím zahřát pohledem na dárky rozhazující královnu. To, že to bude už její klon z klonu a akce se z výjimečné přesouvá do podprůměru je asi všem jasné, ale prostě přijede, tak si na ni počkám :)
    Proč akci, kterou většina hráčů kdysi chválila a byla ochotná pro ni udělat kde co, zprzní, tak na to mi asi nikdo neodpoví -.-
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi dobrý.[​IMG] o_O
    Nějak mi chybí,starý, dobrý košíky!:sleepy:
     
    Honzulka05 a bubla321 tohle ocenili.
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    387 tavných pistolí, 266 rámů k síti
    Je to dost nebo málo? Nevím...
    Tak ať je k nám Královna štědrá!
     
    Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  18. burds

    burds Titán fóra

    Zítra nejsem doma hlášení jsem četla pozdě.Nemám hotový labyrint který je pro mě časově hodně náročný.Nemusím mít všechno.Budu se snažit získat stonek v labyrintu.
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mám 382 pájek a 282 pinkadel,čuchám,že za chvíly zjistí kritickou chybu a stopnou hru.
     
    Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem začala, ale pojedu volně, co bude, bude, nebudu to hrotit :) Na farmě už jedu do stodoly, na děsivce taky, tak není co dělat

    Baro: to by vůbec nebylo špatné, zase by nás štědře RT vyplatil :D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.