Karnevalová královna (29.10. - 2.11) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    V tomhle nejedu, to není královna, zase bedny a bedny, neplánuje se náhodou zavedení kombajnu na otvírání beden? ,-))))
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Líbí se mi že mě nic nemotivuje ,aspoň si v klídku napěstuji co potřebuji.Labyrint a kostlivka mě ještě zaměstnají a já se při tom budu bavit čtením příspěvků .Kdo akci začne přeji fajn hru.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bbowling - chápu, ale tak ne - aspoň tady ne.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak kterej modík je zase papežštější než papež, že blokuje příspěvky?:p
     
    maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ani já se nezúčastním, nějak toho už mám dost. A hlavně už mám DOST BEDEN!!!
    Ráda bych věděla předem o co se snažím, o co hraji a ne bednu podle nastavené náhody!

    Zasela jsem si zázvor a budu doplňovat stodolu.
    Vy, co do akce jdete, tak vám držím palce!
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To su já. Jestli jsem papežštější než papež netuším. Ale řekla bych to takto - ocamcať pocamcať. A ptž jsi chytrý chlapec, tak určitě víš, jak to myslím ;)
     
  7. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Další akce a navíc se prolíná s ještě nedokončenou?Nekape RT na karbid?Vím že jsou tu hráči kteří musí mít vše ale co takhle se někdy domluvit a akci ignorovat?Přátelé v jednotě je síla!!! No nevím jestli mně za tohleto nenakopou.Ale i když tak budiž.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Beznoska Pssst, mam dojem, ze navadeni k bojkotovani akci je proti pravidlum. Nicmene zamerne ignorovat muzeme, takze projevuji tichy souhlas s peztem a v ramci teto akce se taktez menim z hrabenky na knizete Ignora :p
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Psssst - ingnoruju ji taky, ale nikomu to neříkejte ;)
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Skali: Zastav mrkvičku a dej jí polštářek pod hlavičku, také si musí na chvíli odpočinout xDxDxD
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Takovej krásnej obrázek ... takovou fušku mi dalo jej najít a Ty mi ho smázneš :cry:
     
    Honzulka05 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jsem musela - nebyl ani trochu krásnej. Nějaká slabší povaha by to nemusela unést. Si představ - přijde na fórum, vezme si k tomu třeba večeři a ty tu vybalíš toto. Fuj -.-
     
    Honzulka05, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Skali: Prosím Tebe, snad si nemyslíš, že po tom, co tady RT předvádí, by tohle hrála nějaká slabá povaha ...xD Tohle už je jen pro otrlý.
    Ale můžu sem dát fotku zajíce se šesti ....:)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bbowling- radši sem nic nedávej, nemuselo by to dopadnout dobře ;)
     
    maribeja a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Není tady prosím někde nějaké darkfórum ? Jak to tak vypadá mohlo by tam býti veseleji...:p
     
    radyn.m, Apachie1 a matlafous123 tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No, tak já zkusím, co napěstuji... ale už teď v tom mám nádherný ehm žůžový dům.... s červenou lampičkou xD
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jaká škoda, že nebudu mít na akci čas, a tak krásná mohla být....no co, nějak se s tím smířím:)
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Moc se mi líbí odměny na výzdobu vozu : bedna, bedna, bedna, bedna a nakonec bedna, a taky se mi líbí odměny za minihru, protože tady je pro změnu bedna, bedna, bedna a další bedna.
    Moc hezká bednářská akce, ale je mi záhadou co tam dělá ta královna. To je nějaká bednářská královna kterou si každoročně volí, stejně jako krále a královnu školy ?

    Nevím vlastně o jaké odměny hraju, takže se připojuji k těm, kteří tuto akci budou igorovat.


    EDIT : Jééééé, já už tady jednou psal že na to dlabu.
    No, nechám to tu, páč opakování je matka moudrosti :)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný Nevim, co se ti nelibi na bednach, kdyz vis, co v nich je!?8) Jeste bysme mohli dostavat z tajemne bedny jen bedny beden a to bysme pak cumeli xD
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Matlafousová: neblbni, nebo se najde někdo, kdo tě vezme za slovo o_OxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.