Karnevalová královna (29.10. - 2.11) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahoj Casey, asi mas pravdu, je to logicke. Dakujem

    :D:DYNO, Ty si smiesko zlaty, ked ja mam radsej to nase Vase ceske OFI....;)
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Asi řádil nějaký šotek. Díky za upozornění ;)
     
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Y_n_O: Tady někdo zlobí ,-) Speciálně pro tebe upřesním... ještě více na východ..... a myslel jsem východní sousedé od CZ+SK ,-) Mmch kdybych byl šťoura, tak mám pocit, že duna má za východní sousedy obyvatele severního moře ,-)
     
    Prepperka, Y_n_O a duna.duna1 tohle ocenili.
  4. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Casey, opat spravne. Ty sa hadam nikdy nemylis....:p Skvela pamat. Vsetkym prajem krasny vikend.
     
    evainfo, Prepperka a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný je dočasně ze hry, tož prudím já... 8)
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemám chlebovník ani Jidáše ani morče ani jilm ale Královna byla fajn:p;)
     
    Honzulka05 a Janina0971 tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra




    Hezký den :) určitě nechci nikomu kazit ideu dnešní královny a opravdu moc každému přeji to, co získal, protože jiná možnost není.
    Jen že ... bývalá královna byla rozhodně jiná a jedinečná v tom, že kdo jel naplno a chtěl získat nemožné, nachytal velikánské množství SK, SH BZ, TBZ, KR, ZB, Zuzi a už ani nevím co všechno :D Kolik farmářů zde psalo, že několikrát za ni postoupili v levelu, kolik jich tady psalo po delší době v dalších akcích, že mají veliké zásoby SK, SH, Zuzi ještě od královny a stíhali s tím plnit další nové akce. Prostě co si farmář svojí pílí nasbíral, to měl a bylo toho neskutečně moc.
    Prvně je tato královna určitě škaredší než bývalá xD nabízí pár desítek SK, SH, ZB a bedýnky a zase jen bedýnky na náhodu s TS a TCH ... Vlastně nabízí to stejné, co bylo a je v posledních akcích a určitě to bude i v dalších akcích s nějakým názvem, nebo tombola a podobné s náhodnou odměnou, s TS a TCH. Této akci dali název "Karnevalová královna" a nemůžu si pomoci, není to fér 8) něco okopírovat, přemalovat a zničit celý originál ... jen můj názor :p a nemrzí mě, že jsem ji nedělala.
     
  8. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Zkráceně - nenadchla, ale neurazila
     
    zejdy66, dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    duna: Ale mýlím... hlavně v lidech ,-) Tam ti nepomůže nic... ani pamět, ani logika, ani intuice.... tím sice pokryješ 99%, ale furt je tam to 1% nepředvídatelných reakcí a činů ,-)

    Y_n_O: Jen pruď, hlavně nevynechej "u".... ikdyž lepší jak 100 doktorů ,-)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Casey, dochtory nemám ráda, tam chodím jenom se zvířátky... takže i tu činnost vykonávám běžně... tady to bez toho "u" praktikuju na plnění v družstvu a některé akce...
     
    dasa1143 a krakoramaja tohle ocenili.
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Máš pravdu, že krásou královna zrovna neoplývá, ale ona přece za to nemůže.
    Já na krásu nehledím.
    :DxD
    Jen pro upřesnění, královna nedávala TS ani TCH, ale konkrétní stromy a konkrétní stáje.
    Nedostal jsem nic, co bych ještě neměl, ale nasbíral jsem mimo jiné blahočety, eugénie, medúzové vrby
    a kdejakou havěť. Možná bude co o akci OaD rozdávat a třeba někomu udělám radost.
    :D
    Pro ty, co nekupují žádné tajemno, to byla ideální příležitost získat spoustu věcí.
    ;)
    Protože po stoncích má duše už dávno neprahne, dal jsem, jako správný poddaný, přednost královně.

    ZB, SK, SH, vrtulek a UH bylo přiměřeně jako v jiných odměnách a právě proto to nebyla o nic horší
    akce než jsou ty ostatní.
    I když se o BZ a TBZ moc nezajímám, překvapilo mě jejich množství po výměně všech cukrovinek.

    S tou původní královnou ji už nesrovnávám, ta už totiž nikdy nepřijede.
    :D
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak proto jsem dnes po odkliknutí informace o výměně čehosi po skončení akce postoupil do 423. levelu na Baha! Škoda, BZ by se mi líbily sice víc, ale tohle taky není špatný. Těch akcí je už tolik, že jsem si neuvědomil, že šlo o výměnu laskomin od Královny... Jinak beden napadalo hodně, některé byly opravdu výživné. Sice jsem asi nedostal vše, co mi chybí, ale dokud chtějí nové vzácnosti jen do stálých úkolů, je mi to jedno.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ještě bych si dovolila upozornit, že první královna byla rozlučková, a co je pro prodávajícího nejlepší, kupujícímu ponechat lehce vytunelovanou farmu, hned tak na nějaké investice nebudou mít hráči ani pomyšlení.
    v té době to bylo to poslední co by ji zajímalo;) a jsem spokojena, na jednu akci až až, to bych neposbírala za několik akcí dohromady. A pokud se někomu stýská po "staré" královně , tak si může jen přát, abychom byli zase na prodej:)
     
  14. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Gordonko, to jsem nevěděla... Tak to si teda nepřeju... Moc mi nepadaly ty bedničky, ale uznávám, že zase tak špatná nebyla a vše se hodí... ;):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.