Karnevalová královna (28.6. - 30.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Ještě jednou sklidím akční rostlinu, namelu a pochytám co se dá. Vysadím tajemno a budu se těšit, že se mi získané novinky rozmnoží. Za mne super akce, jak jedna, tak druhá.
     
  2. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    málinko som to prehnala, ale bavila som sa:D, a to už od včera nesadím, dnes som odbehala posledných 50 košov, najviac dalo zabrať sťahovanie JC kvôli padátkam, tulidomček som otočila len 3x za 1SK
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak já jsem odehrála 24 her a končím;):p Mám toho dost. Nechtěla se mi bourat baharama. Hezkou dobrou noc všem;)
     
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    DANKA722 ,
    no prosím tě , wow .... 605 miniher , oči jsem na to vyvalila a úplně jsem odpadla .
    Prostě bomba . Ty jsi teda divoška. To jsi musela úplně zavařit kombajn i mlýn. ;)
    Gratuluji.
     
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tentokrát jsem s královnou extra spokojená. Vždy je to "žranice", ale tentokrát mi přišly kohoutky nějaké povolenější, určitě jsem si všeho nachytala víc než minule. Navíc kolo dalo 100% i +1, takže když jsem do zlata přihodila dalších 100% a spustila Jacky, bylo hned co hrát.
    U hvězdičkových mincí jsem měla průměr 34, maximum chycených v jedné hře 55. Vykoupila jsem skoro celý krám, novinky jsem tam nechala, kapybaru i čipmanka jsem měla, raději jsem za ušetřené mince koupila tajemno, které mám ráda. Za hodinu už budu vědět jestli jsem udělala dobře když jsem to tajemno upřednostnila. Každopádně se na odtajnění těším, měla jsem ho v liště už vícero z různých dalších akcí.
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tuto akci jsem statečně ignorovala. Jsem na dovolené a na fórum v podstatě nechodím. Zjistila jsem, že minikráovna běží až když mi po přihlášení do hry nabídlo okno koš...
     
  8. WildJets

    WildJets Pilný autor

    Královna dokončena s 201 odehranými hrami, obchod komplet vybrán, zbylo 10 mincí :) akce mi udělala radost, neměla jsem kapybaru ani poslední dva stromky, tak jsem doplnila zásoby. Také mi přibylo pěkných pár krejcarů :D
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Z tajemna další 2 kapybary. Takže super.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nebyla to špatná jízda, ale u mě se daří oranž.bobrům, nártounům a medúzám, vždy po třech :p kdybych kapybaru nekoupil, tak ji nemám. Ale je dobře, že novinky byly k mání za mince.
    Edit: radyn.m: Veliká gratulace, tomu se říká štěstí, taky jsem chrobáka vyhlížel a nic ;).
     
  11. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Poprvé královna, která mne opravdu bavila. Příště zase hlasuju pro takhle nastavenou akci :).
    Z tuším šesti tajemna (ani nevím, kde jsem k nim přišel) vypadl goliáš :music:. Z ostatního jako obvykle lištovky až na jeden stromek :D
     
  12. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Taky chválím akci. Líbila se mi krátkost, ohromila mě štědrost.
    Vybrala jsem skoro všechny odměny, uhrála cca 150 her.

    Akorát načasování akce na první víkend po vysvědčení není úplně optimální,
    polovinu času jsem byla mimo dosah počítače,
    takže mě to stálo spousty SH a nějaké další bonusy ze stodoly.
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som sa tiez vysantila :music: dokonca 2x, bosorka ziskala kapybara,ktoreho este nemala (aspon ju nemusim dotovat xD ) aj stromy uz ma vsetky vdaka kralovnej :) len chrobaka este nema,ale aj ten sa niekde objavi ;)


    lacrima, ja niekedy, ked chcem vediet o com je tu rec,tak musim farmu prepnut do ceskeho jazyka xD Tiez som si myslela ze viem vela z cestiny, no tie stromy a zvierata,tak tie nedavam aj ked som sa narodila a zila 20r. na Morave. Chodila som sice na slovensku skolu ale slovensky sme rozpravali len na hodinach xD Doteraz mam prepinac v hlave,staci ze na mna prehovori cech a uz mluvim xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 1/7/24 v(e) 9:13 PM
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky sovicka64,
    tak jsem si myslela , že znám slovenštinu dost dobře a ejhle ... tvoje slovíčko "vyšantiť sa"
    mě zaskočilo :p i když jsem tušila, co to asi bude , ale nedalo mi to a vzala jsem si na pomoc
    překládačxD Tak už jsem zase o něco chytřejší.
    Už vím, že vyšantiť sa je vyřádit se ;)

    Loučím se s královnou a těším se, až se příště na ni zase vyšantím .
     
    Naposledy upraveno: 1/7/24 v(e) 8:39 PM