Karnevalová královna (28.6. - 30.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. il.ja

    il.ja Pilný autor

    jak to prosím děláte já mám sotva půlku
     
    dingičko a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  2. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Zdravím v parném večeru. Tentokráte se mi královna moc líbí, je štědrá, hlavně BZ, FM, SH a dokonce hladce přijdeme ke skoro novému výběhu a vzácným stromečkům. RT si nás "hýčká".
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    ahoj.akce v létě nedělám,mám hodně práce na zahrádce,takže po dlouhé době jsem dnes dělala královnu a to jsem se dozvěděla večer v 10.Po pár hodinách hotovo. A můžu jít dál zavařovat.Hodně štěstí a trpělivosti ve sklízení.Poslední dobou mě farma nebere.Neustálé F5.Přesto je to má srdeční záležitost,hraju 14 let,ale abych řekla pravdu,kvalita nic moc.Sklízení je o nervy.A ať mi poradí nějaký chytrák,že mám dělat to a zas to,já si svůj pc hlídám,takže chyba je tam někde v dáli.Však právě proto už ani tolik do farmy neinvestuju.Věrným háčům přeju hezké léto.:):):)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Základní část splněna.Nachytáno: [​IMG]
    Nejlepší úlovky mincí:
    [​IMG] :)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, tak pro královnu mám zatím připravených 74 košů. Akční plevel je ještě na dalších jedenáct, ale nejsou pajdátka. Zasela jsem pokrácený čajot a jdu spát, chytat nebudu, už skoro nevidím na monitor :)
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Odehráno 65 her z úkolu, vybráno z obchodu co jsem chtěla a Baha šla do normálu. Ale nakonec mě to ještě zlákalo a pěstuji alespoň na jedné ploše. Mám radost z nových stromků, protože i když TS kupuji celý balíček, tentokrát nevypadl stromek ani jeden, jen ten darovaný. Mám pocit, že poslední dobou TS dávají jen "lištovky" :(
     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak hlásím hotovo. Ještě mám napěstovaných rostlin hafo. Tak jsem dala šlechtit koníky a tygry. Parádní akce, všechny novinky jsem povyměnila. Venku je vedro a je NEDĚLE. Budu lenošit.
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Tak to by mohlo stačit :music:
    [​IMG]
    Z obchodu vyzobáno co se dalo ;)
    [​IMG]
    Všem přeji krásnou neděli :inlove:
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Bré poledne, otevřela jsem tulidomek sklidila mládež a hned bylo dost košíků.. jeste jednou sklidím akční a už nezaseju a odehraju zbytek a ještě něco málo vyzobu :) dobrou chuť pokud obědváte a držte se v tom děsivým parnu ;)

    Jsem ráda, že jsem nebyla ke královně ani trochu skeptická.. pomohla mi nachytat RAMA mince i když bych jich potřebovala o dost více :D, ale i TBZ do žebříčku TOP 10 :D tak doufám že se dostanu aspoň na to 10 místo haha :)
    A také SK, SH, vrtule a jiné :)
    Moje konečné skóre odehraných her je 79
     
    Naposledy upraveno: 30/6/24 v(e) 12:09 PM
  10. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    kutilka: o jé, to je krása -)
    gratuluju !
     
  11. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Čaute, štve ma to, že ceny sú síce veľmi dobré, ale to, koľko hviezdnych toliarov získam je trochu zdá sa automaticky predurčené.
    Všímala som si, koľko chytím a koľko ich získam a nie je to úmerné...nuž, čo už, takto stanovili hru a my hráme;)
    A ešte, košov je zúúúúfalo máááálo nech sejem čo sejem
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    dingičko
    Pokud máš dostatek SK, tak něco pošlechti. Z každého šlechtění ti vypadne jeden ;)
    Dnes je navíc šelchtění za 1SK a BB :music:
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Doježděno, dochytáno už mi jdou oči šejdrem, odehráno 189 her, nejmíň jsem měla 10, 4x 60 a nejvíc.

    [​IMG]
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    dingičko
    Můžeš šlechtit za 1 SK a košů budeš mít hafo ;)
     
  15. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Doplňkový úkol celý hotový :D

    Všechny odměny vybrány...
    [​IMG]

    Nejlepší skóre ve hvězdičkových mincích...
    [​IMG]

    Prozatím nahráno díky bonusům a SH ...
    [​IMG]

    A jede se dál, protože Královnu zbožňuji :inlove::inlove::inlove:

    P.S.: Jenom škoda, že nejsou zlaté banány. Snad příště :)
     
    Naposledy upraveno: 30/6/24 v(e) 1:55 PM
  16. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    odohraných zatiaľ 165 hier, padátka mám zo šľachtenia, keďže je za 1SK, ceny vybraté skoro všetky, niečo málo tam zostalo, ale o hviezdičky a banány nestojím, tých mám veľa aj na rozdávanie :) peknú hru, nachytajte čo najlepšie odmeny pre vás :)
     
  17. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Erča101

    Zdravím , opravdu všechny ? Z obrázku to nejde poznat . Vždyť ti zůstalo tolik hvězdiček .
    Já jsem měla doplňkový úkol už hotový dávno,
    ale stále pokračuji a pořád nemám vše vybráno... a mini her odehráno 135.
    Nezapomněla jsi odměny posunout zelenou šipkou dále ? Jsou tam stromy - novinky a
    mnoho, mnoho podivuhodných sazeniček i chlévů.

    Jsou tam 4 stránky odměn, ne jedna , jak máš na obrázku .
    Tak honem, honem , ať hvězdičky zužitkuješ ... je tam mimo jiné i strom
    tupela , longan, platan , tungovník molucký a také kapybara ,prostě samá novinky.

    Aha, už to vidím, že je to možné ... teď vidím, že máš odehráno 237 miniher .
    Díky za úpravu příspěvku a vložení dalšího obrázku.
    To teda padám rovnou na zadek a klobouk dolů.
    Omlouvám se, že jsem pár minutek zapochybovala ;)
    Gratuluji a máš můj obdiv . :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 30/6/24 v(e) 2:12 PM
  18. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    ďakujem vám za rady, kamaráti, už množím koše :D:D:D,
    niekedy si pripadám sama ako "tupelo" xDxD
     
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    134 her odchytáno, končím 8). V kvelbu jsem vyzvedl násobek toho, co jsem měl v plánu, plevel nepotřebuju ;).
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chytala jsem 84x, zisk hvězdičkových mincí 2860. Byly jízdy, kdy padlo třeba šedesát hvězdomincí a potom zase třikrát po patnácti. Neva. Na jednu jízdu mám ještě akční plevel, čekám na pajdátka. V obchodě jsem koupila všechny novinky a teď budu skupovat tajemnice. No a to je víc, než jsem při začátku akce předpokládala, chtěla jsem ji vzdát :)
    EDIT: po sklizni pěnišníku bych ještě mohla něco zahrát, ale to bych zase musela pěstovat akční plevel. Finíto, jsem ráda, že jsem to uhrála.
     
    Naposledy upraveno: 30/6/24 v(e) 5:44 PM