Karnevalová královna (28.6. - 30.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Odehráno,co jsem chtěla to jsem koupila a pěstuji dál,od královny se vše hodí;)Také mám tuhle akci ráda,hezký večer všemxD
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A já jsem sotva začal xD
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Základ by byl ;)
    [​IMG]
    Pěstovat budu až do konce, ale už jen tak ležáro :music:
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kutilka, taky mám základ, můžu oset pohopole xD Snad to do zítřejšího podvečera nějak zmáknu :)
     
  5. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    moja naj akcia zo všetkých... zatiaľ mám kapybaru a tupelo lesné, tie som nemala, ostatok už mám, tak budem chytať body, hnojivá všehodruhu :-D držím palce, nech vám padá to, čo najviac potrebujete :)
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dnes toho bolo až-až a zajtra budem pokračovať.Idem do pelechu nabrať sily na pokračovanie.Pôjdem už pomaličky bez bonusov a Jacka.Napestované na základ bude zajtra doobeda.Dobrú noc;);).
     
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG]
    Kapybara, kapybara, ka - py - ba - ra :music::D. Už je tam, jdu si ještě pro duo nových stromků a Královna může jet do hajan 8).
     
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Karamelková katastrofa zvládnuta a tím pádem zdolaná i královna :music:
    Noc pokročila a den se přiblížil ...co vám budu povídat, tma jak v pytli .
    Ještě, že jsem si s sebou vzala baterku , aby jsem na ty košíky viděla xD
    Něco málo již z obchodu také vykoupeno .

    Tak a co dále ?
    Chytat do košíku dárečky a vyzobávat a vyzobávat, až to všechno v obchodě dozobu.;)
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak královnu jsem prošvihla s padátkama, neměla jsem nic šikovného zasazené. Ale Tupelo je doma a teď budu usilovat o Kapybaru. Zase jednou skvělé akce. Použila jsem bonus 300% + 3 Jacky a jedu naplno kde se dá. Tak ať se všem daří nasbírat co nejvíc odměnových mincí.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 65 her, na vedl. farmě zatím 39 a tungovník, tupelo a kapybara doma ;) tak mám vše, co jsem chtěla
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já mám taky kapybaru jupí a jede se pro další :D hlavně chytám * mince, RAMA mince, BZ, TBZ a SK taky dost padá :D
    [​IMG]
    A ještě chci tyto stromy, ty nemám :)[​IMG][​IMG]

    EDIT: Ježííííš, já už jí máááám kapybaru :D :D jsem truhlík :D vyplašenej hah
    mno nic, mam dvě frrxD
     
    Naposledy upraveno: 29/6/24 v(e) 8:18 AM
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Zatím odehráno 80 her a mám přes 2600 mincí. Ani jsem nečekala, že to půjde tak rychle;) Teď došly padátka, pokračování až večer.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kapybara a jeden strom (tupela) koupený, ostatní mám, tak můžu balit fidlátka. Včera byla královna štědřejší, hodila i 50 mincí, dnes 20-30 i 15.
    Dal jsem něco málo zvěře šlechtit, tak pár jízd u opičky ještě absolvuji.
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    U královny to jde dobře, mám co potřebuji a dál už normálně jen s vodou, hnůj mi jaksi došel a i když kr mám, kupovat ho nebudu :) ať se i ostatním daří docílit svého cíle :)
    [​IMG][​IMG]
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Čo som chcel tak som kúpil okrem TS tie mávam z akcií väčšinu samé lištovky.Ešte mám zasadené na 15 košíkov tak tie nameliem a Baha pôjde do pôvodného stavu;);).
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    včera večer jsem sedla ke hře a dnes je hotovo
    :D3 kapybara doma,stromy novinky doma mimo platanu,těch mám asi 10,podivné výběhy nekupuji tam budou zase super žluťášci,to samé u stromů víc už cukrátek nepotřebuji,všem přeji dokončení hry,je to fakt brnkačka:inlove:
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak u téhle "brnkačky" doufám, že stihnu další sklizeň, než půjdu do práce. Pak to bude muset počkat na ráno, ještě jedna sklizeň, páč jednu noční s bonusem jsem zaspala a snad budu moct u královny lovit, když budu mít na úkol v družstvu. Pokud to neklapne, se z toho nepototo ;.-)
     
  18. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Zdravím.Musím se zeptat,co je to ten Jack.Požád jsem na to nepřišel.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka a lacrima tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    blumenman - Jack je jedna z odměn z pikolo bedny a přidává +2 z rostlin, čím víc je jich, tím líp :p

    Edit: před chvilkou jsem dodělala královnu na vedl. farmě a dopoledne druhou souběžnou akci, tak už zas není do čeho píchnout
     
    14087, Prepperka a lacrima tohle ocenili.