Karnevalová královna (28.6. - 30.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/6/24 v(e) 9:00 AM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Karnevalová královna ::..

    [​IMG]


    Dostupnost akce: Farma level 14, odemčená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.


    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.


    Tak hurá na karneval.....
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Akci plnit budu, uvidíme co urvu :music:
     
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné dopoledne.
    I já jdu po ní :) Doufejme, že bude bohatá jako první. Ta neměla chybu.xD
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky jdu po královně, chytat věcičky mě baví :D lepší jak něco spojovat haha :pxD
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) akce jen na dva dny, stačilo by splnit doprovodný úkol, ale co hvězdičkové mince, snad jich bude dost :p

     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nu co už naděláme, pustíme se do toho ;) a přemýšlím, zda dnešní akci neodložím na zítřek, abych využila bonusy, hlavně z Jacků
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Nezapomeňte plnit doprovodný úkol :)
    Jestli jsem dobře počítala, tak z něj můžeme získat 64ks květovaného bonbónového koše ;)

    Doprovodný úkol dodávky:
    9.740 ks růže zamilovaných
    685 ks bonbónový koš
     
    Naposledy upraveno: 27/6/24 v(e) 9:42 AM
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    kutilka70 taky mi to tak vyšlo, na doprovodný úkol 9740 růže, 685 bonbon. koš a 64 květnatý koš. Chtěla bych získat kapybaru :p

     
  9. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    evainfo
    Taky půjdu po kapybaře ;)
    Je to jistota, náhodu pokoušet nebudu :music:
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, no samozřejmě, že si královnu nenechám ujít ;). Jdu do toho :D.
    Šikulka kutilka70 ... děkuji za výpočty ;).
    Ať se všem daří a hra baví ;)
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    I já se přidám k děkovačce za výpočty a jdu poškádlit kolotoč.. a ještě chci sólo poděkovat kutilce za rady, vždy mě potěší zájem druhých a dozvím se nové a nové triky a nápady. :)
    Také ráda poradím nováčkům to co vím a zeptá se mě.
    Tak fajn hru všem :D
     
  12. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Pěkné odpoledne všem. Není těch akcí příliš moc?, farmářka (tím myslím sebe) se v tom začíná ztrácet, to je jedna věc a druhá - po minulé akci mám odbourané klouby a zápěstí na pravé ruce (chodím teď s bandáží). Tak nevím, s napěstováním by problém nebyl, vezmu obě akce naráz, spustím bonusy a Jacky, horší bude to posunování košem, ale kapybaru bych moc chtěla. Do akce se pustím a vám všem přeji pevné nervy, silnou pravačku (to nás čeká ještě fotbal a chytat ryby) a úspěšné akce.
     
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Pro mě je to hodně tlustá čára přes rozpočet, protože jsem se pustila do rychlých výroben, což znamená, že mám aktivovaných +100% z výroben a bonus končí až zítra večer. Už tak nevyužívám ten bonus naplno, protože dvě plochy mi vzala vedlejší akce, a teď se mi do toho montuje i tahle a já musím volit co upřednostním, což nemám ráda, protože POTŘEBUJI VŠECHNO.

    On s tím ještě souvisí bonus ze sezóny, kde je ještě 3 dny +1 na chlévy. Trochu takový danajský dar, sice potěšil, ale byl na dvě věci. Proč musí běžet všechno najednou? Klidně bych si dovyužila bonus na výrobny a začala tuhle akci později, jenže ona je extra krátká a já nemám tolik SH abych ji pak během jednoho dne udělala celou.

    No budu to muset ještě důkladně promyslet, ale teď jsem hodně nespokojená, už tak bylo těch souběžných akcí a bonusů dost, natož ještě zaplácnout Baha. Vím že akci plnit nemusím, ale nutí mě to zvážit co upřednostnit a co tedy nechat být. A to není tak jednoduché když potřebuji vše...
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka já bych neváhal. Získat u královny v minihře stejné odměny jako v akci, která by trvala dvakrát déle a k tomu mít možnost si vybrat konkrétní novější předměty z TS a TCH mi přijde daleko zajímavější než rychlé výrobny. ;)
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tuto 2 denní super akci si nechám ujít,zítra je vízo a v sobotu odjezd na Sázavu.Mrzet mě nebude neb všechny novinky mám.
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu.Královnu si nenechám ujít
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Prepperka: Výrobky se dají postupně koupit na trhu, padají z beden (vím, že jich asi tolik nemáš), výrobny zblajznou dost zvěře a krmení. Vůbec je na plochu nedávám. Taky bych preferoval vždy akci než úkoly v družstvu apod. Z akcí se dají získat lepší odměny. To není jako dřív, jedna akce, dlouho nic. Tak se pěstovalo a vyrábělo i do úkolů a může i nadále, ale jen ten kdo má dostatek SH, bonusů, rychle akci splní a může se věnovat něčemu jinému.
    Zdá se mi, že se někdy zbytečně lopotíš ;).
    Kapybaru ještě nemám.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No fajn,tak kráľovná príde a trvá LEN 56 hodín,z toho 27 h som v práci a aj spím,takže mi ostáva cca 12 - 14 h hracieho času,ak by som nič iné nerobil :wuerg: ,tak pre koho je akcia??? No pre toho,kto je doma. o_O-.- ...že pozdravujem do Germánie! ;)
     
  19. goro19

    goro19 Pilný autor

    Peto121: myslím, že tato akce není ani pro toho, kdo je doma. Musel by mít na tak krátkou dobu hromady všeho včetně bonusů a to asi má po všech těch akcích málokdo. Připojuji se k pozdravu do Germánie. Kapybaru a 2 stromy nemám a ani mít nebudu.

    E
    Peto121, s tím KŠ to mám úplně stejně. Bonus mi padá úplně vzácně a to ještě nějaký mini, jako je +1 na 6 hod. Pak se zpravidla ještě něco semele a já nevyužiji ani ten.
     
    Naposledy upraveno: 27/6/24 v(e) 6:17 PM
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    goro19 zdanie klame.Rýchlici budú ešte v ten večer hotoví.Ja márne točím kolesom,bonus na úrodu je u mňa sviatok a z bední padá všetko,len nie to,čo by malo (mohlo).Takže akcie dokončím len cez SH a preto ho nemám.O vrtuľkách nehovoriac.Tak kam sa ja hrabem.