Karnevalová královna (20.2. - 25.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem na polici našla ten bonus, kolo taky cosi dalo, ale nemám asi dostatečný počet SH na plné využití. Ještě je čas, počkám, uvidím. Když to nestihnu, věšet se nebudu... 8)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/20
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Stonek je doma, naplněný a už frčí. Odchytáno něco navíc a ještě do zítra snad něco stihnu. Určitě se nezásobím SK a SH na celý rok, ale nemusí pršet, stačí jen když kape;)
     
    berkaKolchoznice a Peto121 tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    50 her odehráno, řádek řádkuje a jdu na ty zbývající pokusy :p
     
    Peto121 a kaolín11 tohle ocenili.
  4. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Stonek hotový:). Akce dobrá, ale první Karnevalová královna byla lepší.:p
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Haluz je od včerejška o 1 větvičku bohatší, večer sklidím poslední kytky a zítra už na to házím bobek*. Odehráno 62 her, skoro celý doprovodný úkol.

    * Teda, bobek házím na trh. Při aktuální ceně víc než 3000 Kr/kus to nenechám smrdět ve stodole :DxD.
     
    berkaKolchoznice, Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  6. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Dnes sa mi podarilo vytočiť bonus 200%. Vdaka tomu stonka stonkuje ;) prvá královna nemala chybu, keď som začínala vždy to bol postup aj o dva lvl a SK potesilo. Dnes už to tak nie je, ale poteší čo napadá. Možná nižšie lvl sú spokojné ;)
     
    maribeja a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konecne jsem se dokopal ke stonku, mam sice jeste rozdelany ukol, ale to je schvalne, protoze vzdycky dam do mlyna jeden kos udelat a zbytek dohodim do ukolu... tak chci do zitra vyuzit +5 co to dava zadarmo, no asi nanic, ale clovek si to nacvici az to bude dulezity...
     
    maribeja a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Plea

    Plea Pilný autor

    Velmi se mi líbí, jak to mají někteří pěkně sečteno :), akorát teď se jedna jen o desítky kusů a dříve to byly stovky superkrmiva, superhnojiva, 4 párty lístky jsou trošku výsměch :-D Více jsem protočila na kole štěstí, abych vůbec dokončila úkol a měla stonek.. Tato královna mne vážně nebaví, hraji jen kvůli stonku, jinak bych se na to vykašlánkovala..
    Ještě více mi ale pije krev, jak se to seká, zkoušela jsem i jiné časy, méně exponované třeba ve 4 ráno, a nebyl tam valný rozdíl. RT by mohlo akci třeba protáhnout, s tím, že prvně bychom pěstovali a následně měli třeba více času na to, abychom hry odehráli.
    Modíci.. nešlo by to? ;)
     
    maribeja a Veselka tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Plea - asi nešlo, bo termíny akcí jsou plně v kompetenci RT. Navíc by to ohledně sekání minihry nic neřešilo, zase bychom se ke královně nasáčkovali všichni najednou ;)
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Stonka je doma!Niečo aj navyše a niečo ešte dám!BS som nachytal celkom slušne,veľmi veľa sladkostí a ostatné - to už u mňa asi len vytriasala omrvinky z batohu!:p
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    uaaaa
    odehrano 20 her
    2 mam jeste namlete + brousim si zuby na splneni ukolu, kde je odmenou 15 sberu...
    do konce se nedohrabu :-( realny zivot me dohani a mam moc prostoju.
    chjo, nestiham pestovat akcni kvitka. vypadavatka by byla...

    a na mobilu se mi nedari chytat. minihra se mi seka
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja uz mam tiez hotovo a ete daco navyse :)))))
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  13. vas6666

    vas6666 Pisálek fóra

    A nemělo by právě RT počítat s tím,že se všichni nasáčkují, až napěstují, a pak budou teprve plnit daný úkol 8)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vas6666 - nejsem IT, tak ti jen k tomu mohu říct, že samozřejmě problémy budeme reportovat směrem k RT ( ostatně jako vždy), víc pro to udělat nemůžeme.
    Taky mě to štvalo, taky se mi to sekalo, i jsem pročistila kompletně podle návodů ve FAQ, zkontrolovala kvalitu a stabilitu připojení atd...
    Tož tak, no
    :)
     
  15. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Milá zpráva pro děti, Jonsdorf se naučil seděti...
    Houbelec děti, dotáhl jsem tu káru s tou potvorou do konce!
    A kdo neumí ještě seděti ať se podívá kolem na děti.
    Dobrou noc mládežníci, dobrou noc strýčku Fido...
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem s královnou skončil, něco ještě do košíku hodím ráno. Mně se nic nesekalo, dnes jsem poctivě táhl vodorovně myšku, ne jako včera kdy jsem v polovině cesty nechal košík napospas sladkostem (schválně).
     
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj za hodku sklidím a posledních 20 košů byl to dobrý nápad plnit ukol v družstvu ani nevím kdo už jsem s tím přišel ale super - jen ta jízda královny na voze sekačka ani s košem nehnul pal jsem si vzpomněl že můžu hrát na tabletu bylo to zmenšené ale šlo to no jo ale takhle se nedá hrát i když je to hra něco by to chtělo.Compa mám dobrýho a nic o padátkách zas nemluvím hlavně že se hraje a zmáknem to.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak ještě dvacet minut do poslední sklizně a vyzvednu si zbývající košíky z úkolu. Ale chytání je nudapruda. Bedna žádná, sem tam nějaké to superko na pole nebo pro zvěř, jinak samé body a sladina. Co už, ale řádek bude... ;) Horší je to u Kadabry, nejsou padadla, asi mi ty pozemky někdo v RT zastřešil... 8)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/20
  19. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Stonek stonkuje, něco málo radosti do dnešního dne :)
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Momentální stav je 71 her a do konce budou ještě 2 :). Od čtvrtka jsem byla bez NTB, takže pěstování přes mobil a včera jsem s košem odjezdila všechny hry najednou :D. Pár mega BZ sem sice chytla, ale v lvl 224 to není znát. Bedny jsem viděla snad jen 9x :cry:....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.