Karnevalová královna (20.2. - 25.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Doprovodný úkol mám splněný a odehráno 10 her.
    Docela překvapilo, že z nich mám víc jak 3,5 mega BZ, kapek 33, vrtulek 12, 13 SK, krejcarů necelých 0,5 mega a TBZ 676 k.
    Tak jsem spokojená, ostatní nestálo za řeč.
    Přeji všem hodně štěstí při chytání - pěkný, pohodový večer!!
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jeste 3 kousky a bude stonek, takze doprovodny ukol se uz blizi do konce, delam ctvrty dil... co pada nevim, moc casto ztracim ovladani, mys nekam utece, neni videt kam, takze tezko vracet ho do spravny polohy... vubec nevim proc je to takhle udelano, tak se s tim musim poprat...
     
  3. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tassadar11 aby mi myš neutíkala bokem,tak ji držím tak že spodkem dlaně "jezdím"po hraně stolku takže rovnoběžně s obrazovkou,někdy to také utee bokem ale většinou to vychází že se dá s košem jezdit
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Bába vyhazuje tolik sladkostí, že u toho trnou zuby .... o_O
     
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem si nachytala na stonek z doprovodného úkolu jsem použila košíky. No mohla jsem být o trochu dále ale sklidila jsem bez MJS. Hlavní bylo, že jsem již měla osetou plochu. Také jsem si pochytala nějaké bedny. Radostná zvířata 8, přihlouplá zvířata 7 a beden s točením kolem 6 kousků. A ty sladkosti by se mi hodily,příští víkend je u nás masopust, tak bych aspoň nic nemusela péci.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný víkend z teplých ostrůvků :) včera jsem si královnu fakt užila a dala mě hodně Bézétek i pár bedýnek s lístky a zvířátky, ale už není žádný bonusek a jde to pomalu, tak snad to do té stovky udělám :p a finišujícím na stoneček držím pěsti ;)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, když člověk nic moc nečeká, tak je to pak milé překvapení! Alespoň pro mne, protože rejdění s košíkem mi moc nejde.
    40 her mi dalo:
    43 SK, 84 SH, 52 ZUH, 50 ZSH, 53 FM, 22 H, 20 ZB, 4 PL, 7 beden s točením na far. kole, 7 beden s přihl. zvířaty a 9 s radostnými, 4 TS Pralinky, cca 2,125tisíc Kr, 18,500tisíc BZ a 3,330tisíc TBZ.
    Za mě spokojenost :inlove:
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak už mám osm košíků, heč ;) Ale to se nějak srovná, je teprve neděle a akce končí v úterý. Pohledám nějaký platný bonus na polici, snad tam bude, protočím lopatky u větrného mlýna a to by bylo, aby nebylo 8)
     
  9. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Mám odehraných 65 her a za mě spokojenost. Statistiku jsem si nedělala, ale pochytala jsem dost FM, beden, SH, SK, vrtulek i ponožek. Beru to jako takové přilepšení, protože nemůžeme čekat, že nás RT zasype hromadou SK a SH. To by ho potom nikdo nekupoval ;)
    Bézetka a tébézetka taky nejsou k zahození :)
     
  10. Pajlo

    Pajlo Zelenáč fóra

    Hezký den, prosím, k čemu mi jsou ty sladkosti, co královna vypouští? Nějak jsem to nepochopil, moc díky.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pajlo - ahoj, po akci ti je vymění za BZ, TBZ a Krejcary
    upload_2020-2-23_13-0-4.png
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stonek mám, co napěstuji do konce akce, to bude...
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak mám stonek i bez kola neštěstí:p;)
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak jsem zjistil proč už tato akce není co bývala, že to tak nejde a nejde!

    [​IMG]

    No nic, tak ať vás provází síla!​
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bítlsáku, teda toto... >:( to si budu pamatovat a ve vhodnou chvíli oplatím xD
     
    Naposledy upraveno: 23/2/20
  16. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Tak už mám konečně stonek, ale do něj si můžu dát co chci? Ne to co jsem získal za plnění úkolu? Nemám tam žádné obrázky. o_O
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lalaX21 - ahoj, jojo, můžeš si tam dát libovolné dekorky (jen velikost musí odpovídat) ;)
     
  18. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Skali, díky :)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Úspěch, krasavice vyhodila 3 bedny v jedné jízdě ,-) málem jsem se přetrhl i s myší, ale chytl jsem je. Jinak jsem nechal košík uprostřed, je takový magnetický, co tam padlo to jsem odnesl ,-)))).
    37 her, nějak se to vleče

    Edit: Kuteno, doufám, že mi stonek neuteče zpět do systému ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 23/2/20
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Pitrýsek47 Zabudol si ako sa takému niečomu hovorí?Čo sa vlečie neutečiexD;).Ja mám odohraných 69 hier ešte do konca akcie pár košíkov bude.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.