Karnevalová královna (20.2. - 25.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    fany2020 tu je prispevok od Apachie 1- Bez záruky - ke splnění doprovodného úkolu potřebujeme napěstovat celkem 10.530 akčního a získat 463 padátek.
    Z jedné sklizně celé pidi plantáže s MJS máme zisk 564 ks, takže to vychází cca na 19 sklizní za 5 dní.
    takze uplne staci ak si urobis doprovodnu ulohu v hale,budes mat dost na stonku a este 15 hier zadara
    inac kralovna je neskutocne skupa,ale len dovtedy kym nesplnis ulohu po stonku,potom je malicko stedrejsia
    mam odohrate 66 hry,ale nemam chut behat s kosikom ;)
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ankajanko1 - nemáš zač :)
    Prima hru
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja plním zatiaľ iba úlohu.Mám odohraných 31 hier.Zajtra ešte 3 otočky a bude stonka.Budem pokračovať všetko čo som nachytal do košíka tak je fajn.Najviac ma potešili z 15-ky sadenice ktoré som nemal vyrástli mi 1x lieska,2x vŕba celolistá xxl a ktoré mám x krát tak bol 1x mandľovník xxl.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vy jste tady všichni tak šikovní... já nemám splněný ještě ani stříbrný úkol v jedničce. Ale to pude, ještě zítra to musím přetrpět přes den v práci bez připojení a pak už budu usilovně točit kolem, vysévat a sklízet a snad to dopadne aspoň na ten řádek. :)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jsem taky šikovně nešikovný ,-)) z úkolu splněný pouze jeden, vybráno 5 košů, ale do průvodu mě to už moc neláká. Bonus žádný.
    12 jízd (her)
     
    Naposledy upraveno: 22/2/20
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Zdravím všechny šílené farmáře!
    Právě jsem dodělala stonek a teď už budu jen tak sklízet růže jak si vzpomenu. Nazývat tu lakomou opici královnou se mi nějak příčí...při vzpomínce na první královnu a na kvanta superkrmiva apod., které se hromadilo po stovkách, je mi tak nějak čučno.Teď sklidím růže, umelu 2-3 koše, chytím pár drobností a zase čekám než narostou růže (jedna plocha to fakt vytrhne...:()
    To nadšení, adrenalin, euforie a potěšení jsou v čoudu...
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, jedu v poklidu a dodávám jen do doprovodného úkolu, plním teprve 3. stříbrný, napěstováno cca 40% akční. Pěstuji s MJS a vodou, abych se sešla s nejdelším akčním na děsivce. A docela mi to vyhovuje. Podle Farmsčotu jsem zatím v zelených číslech. Žádná honička, jak jsem již psala, není pro ní žádný velký důvod. Jenom nevím, kdo to za mne odchytá u Opice?
    Všem, kdo jedou naplno, držím palce při chytání!
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Odehrano teda nemam moc, ale ukol je v 3/4 prvni cast... od urcity doby koukam ze mam i dost rozlozenych dekorek, jen nevim zda je to dobry, dost se nazvama nepodobaji (ty upgrade jako jsou ted to je dobry) a tak si rikam zda je lepsi mit je rozlozeny (pro pripad O+D) nebo slozeny - ty posilat nesly...
    Tak uvidime kolik toho bude semleto az splnim ukol, nejak vubec nevidim co pada a tak beru jen podle "hustoty" vyhazovanych veci...
     
  9. larelay

    larelay Analytik fóra

    Budu ráda, když napěstuji, teď jsem tomu moc nedala a určitě mi bude stačit splnit úkol v družstvu. Ale jinak mi to nepřijde až tak marné, ty odměny, jen to chce nesrovnávat s tím, co bylo poprvé. A to už je tak dávno, že ani skoro nevím, jaké to bylo :)
     
  10. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Stonek mám,ale jedu dál,opice háže docela dost BZ,tak aspoň popolezu blíž k lvl 208;)
     
    tykadlo a evainfo tohle ocenili.
  11. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    raddre, díky za radu, zkusím
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já si nechala podstatnou část chytání na dnes ráno a mohu říct, že mě toho padalo daleko víc jak včera.Takže za mne spokojenost:) Pěstuji dál, zásoby se hodí vždycky. A z 50 her jsem vychytala hnedle cca 20mil BZ;)
     
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ze čtyř pralinkových tajemných stromů na mě vybafly moje první 3 wolemie :inlove:. Jsem nadšen, nakonec ta opičí potvora nepřijela úplně zbůhdarma :p;).
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezké poledne z Bahamských ostrovů :) u karnevalu se stále nějak courám, sklizně nehlídám, ale konečně vypadl bonusek z kola neštěstí a přidala jsem i bonus na kytičky, SH zatím dost, tak hned se líp pěstuje :music: královna mi hodila i bedýnku s lístky a tak moc jsem ji pronásledovala, že ostatní dobroty mě padali mimo košík, ale chytla xD no nejvíc beru Bézétka, ostatního je poskrovnu a čokoládu nemusím. Dělám čtvrtý úkol, ze začátku jsem něco i namlela a o tom to je, že číst poctivě ofi se vyplácí o_O Košíků je zatím hodně, tak pojedu akční, jak to půjde a něco ještě nachytám :p

     
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    19her,z "pralinky" anjou hrušeň XL,protože jí je málo na kole štěstí.Tak aspoň olše oregonská.Plním první úkoly v družstvu,kde je potřeba akčních kytek menší než při mletí.Kdo si počká,ten se dočká.
    Tak her 37,dala jsem na políčka zuzanino a z 1pole mám 7ks.
    Aby se to nepletlo tak z dalších 2 pralinek opět anjou hrušeň XL,ale tulipánovník XXL.Celkem dobrá náplast na zklamání.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/20
  16. Silwin

    Silwin Rádoby autor

    Já jsem dala automaticky mlít koše a až pozdě jsem si vzpomněla na doprovodný úkol. :wuerg: Naštěstí nemám moc napěstováno, tak škoda snad nebude tak veliká. Kdyby chtěl někdo vyměnit hlavu, tak se hlásím. xD
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Obě akce před chvilkou hotové.
     
  18. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Hotovo budu mít někdy zítra, nikam se nehoním.... Ale opice na mě nějak šetří, nic světoborného mi zatím nedala....No uvidíme...teď zasadí ty čtyři podivuhodné stromy co jsem dostal a jsem zvědav co z nich bude...Potřeboval bych ten opičí pomeranč a tyhle novinky.....
     
    burds, evainfo a maminka78 tohle ocenili.
  19. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    odohraných 72 hier, pokračujem až do úplného konca :) táto hra ma fakt baví :-D
     
    burds a evainfo tohle ocenili.
  20. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Někdo tu psal, a musím mu dát za pravdu, že po splnění stonku je královna štědřejší. Teď po mně třeba hodila 8 ks SH a několik SK, to se mi za těch 50 her nutných na stonek nestalo.
    Napěstováno mám hodně, ale padátek málo, tak na noc půjde nějaká pokrácená zelenina. Pojedu do konce, ale pokud nepadne nějaký bonus, už toho moc neodehraju, bonus 200 % do stodoly a 100% rostlinných výnosů jsem už do akce nasadila a víc už plýtvat nehodlám, zase tak moc z královny odvázaná nejsem.
     
    burds a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.