Karnevalová královna (20.2. - 25.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :sleepy: este to ani nezacalo a uz ma to vyhodilo z farmy,a na kolese (ne)stastia mi ukazuje toto
    [​IMG]
    tak uvidime ako to pojde dalej ;)
     
  2. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    nikde jsem nečetl co je tajuplný sáček,pár mi jicch vyskočilo
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    burds tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Použil jsem všechna možná zkracovadla a výslednej čas akční plodiny na bahamce je 22 minut!:eek:
    Padátek ,i po první otočce mám 198 ks.:)
     
  5. vladca

    vladca Stará škola

    saguaro ... 123košov ... no uvidíme ako to bude padať z ruží

    kaolín11
    ... to sú aké skracovadlá ??? ... ja mám 52min

    ... hmm zabudol som určite na nejaku stonku :sleepy:
    no hej ... gaštanový nemám a druhý som zabudol ...
     
    Naposledy upraveno: 20/2/20
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    2x řádek na SH,memento,SH,voda a hnůj!;)
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zapomněla jsem přemístit citrony:(
     
  8. helenka1951

    helenka1951 Pisálek fóra

    Je to nic moc. I těch diváků myslím nějak ubylo.
     
    Borek51, evainfo a vladca tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já mám čas 44 min. a osobní ještě tak 4 hod. pak růže porostou jak umí ,-)).
     
  10. vladca

    vladca Stará škola

    skúsil som kráľovnú a je to bieda ... :sleepy::sleepy::sleepy:
    1xSK, 3xSH, 1xvrtulka, 2xturbo, 1x debna, 480t BZ, 20t TBZ, 84t KR + kopa sladkostí ... a to som sa snažil pozberať čo to šlo ...
     
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, je to tak 22 minut při použití všech zkracovadel. Padátek 186 při sklizni saguára + 2 zvěřince. Z rozpěstování také něco padlo. Prozatím 206ks


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    No tak mám na zkrácení jen SH a kaštanový řádek, takže se může sklízet za cca 42 minut. Ale když to vezmu, že jen s MJS sklizeň z jedné plochy vydá na 1 mletí, někdy na 2, tak těch bonbonových košů bude dostatek.

    Panečku, tahle akce se povleče .... [​IMG]Pěstovat jen na jedné ploše, to mají strach, že by si lidi pomohli k hodně SH, SK apod. Jo zlatá první královna ... neopakovatelná královna, vše ostatní je jen náhražka.

    P.S. Ještě že mám svého souseda kaolín11 a koriguje mé chyby. Mlít nebudu, budu dodávat do úkolu. Asi budu muset číst ofika .... Přečtu co se pěstuje a kde a pak to ladím až při akci. Mnohdy špatně.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/20
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Začínám až teď, v jednu jsme se sbalili a mazali do lesa (vlek má 4 m a než se naplní, no masakr, byli jsme rádi, že jsme to stihli do 15:15), rovnou pro děti do školy a nákup... no pak dát zvěři, čas letí...
    Jinak minihra tedy nic moc... uvidím, co dá, ale *, ZB a bedny teda moc nehází...
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  14. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    ahojte,tak jsem dal kytičky na pohopole,s vánočkou,bílou nevinností,voda, hnůj, doba růstu 3,36 hod. s MJS ze 40ti pohopolí by mělo být 800ks čistého. Dávám to sem pro pracující,třeba si to nějak skloubí aby neměli prostoje. Tak s chutí do toho, půl je hotovo :) Pardon ještě jsem povrtuloval
     
    alexandrakerulova00, burds a evainfo tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    První jízda, snášely se do košíku samé klobouky až jsem se zarazil ,-) pochytal jsem 32 550 KR, 1 bednu s rad.zv., 1 banán, 2x SH, 2x ponožky, 1 farm.minci, 97600 TBZ, 379750BZ, sladkosti, druhá jízda byla lepší jen co do počtu bodů a KR.
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Tak nějak jsem už za půlkou potřebných plodin pro dodání do družstva. Z pidipolí jsem přešel na pohopole. Ta malá políčka jsou strašně nenažraná 8), ale zase to byl fičák každých 22 minut sklízet. Teď to vychází na 1h27m, což taky není marný. Padátka už také skoro budou. Dneska by mohlo být napěstováno. S královnou se projedu asi zítra.


    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na doražení dočasnýho úkolu chybí 42 košíků.Nějak jsem podcenil JC.Chytat budu až zejtra ráno.:)
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Zase jsem to blbě přečetla.Ten pitomý autověncovač je 2x2 pole.To mě tedy moc nenadchlo.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kaolín a migos .... hele vy dva, ta akce je na 5 dnů, ta nemusí být do dnešního večera hotová .... o_O lezete mi na nervy :music:

    A Casey ... ty taky jdi někam ....
     
    Naposledy upraveno: 20/2/20
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Nachytáno.... a teď jdu na lelky ,-) [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.