Karnevalová královna (20.2. - 25.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Co se týká akcí s omezením na plochy, tak pro mě dobře, aspoň můžu na jiných pěstovat věci do úkolů v družstvu, ty jsou hodně nenažrané ;). Akci budu dělat, minihra je určitě o dost jednodušší než v cukrárně 8). Sice odměny nejsou tak dobré, tak podle toho bude vypadat pěstování. Asi jen minimum, co je potřeba.


    Hezkou hru ...
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Migos - máš recht! Tuhle jsem plnil nějaké úkoly na Baha, bych s tím pohnul. A pak jsem zjistil, že mám sedm komodit na minimu... Tož teď to dávám do richtiku.:p:);)
    Zbude mi prales - tam jsem zrovna dal pohopole s maracujou a vodopády, kam jsem přesunul zvěř a stromy. Nějaké stromy i zvěř jsou i na plantáži, ale skluzavky jsem již uklidil. Také tam mám ty dekorky s bonusy. No, když bouchnu ten bonus, tak je tam nechám...
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No Já jsem si už úkol splnil a to že jsem první!
    Na tuto akci jsem u strýčka hovnivála objednal bobek!
    A tak pro mne, za mne, klidně si opici strčte do klece.
    Protože Terezu bych kvůli žádné jiné holce neopustil...
    Nebudu přeci žebrat o nějaké prázdné koše!
    :D
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, snad to dobře uválel, ať to odkutálíš na hnojník a nesmrdí ti někde uprostřed pěstovací plochy... A náhodou, na Vánoce na domácí čokoládu se ty papírové košíčky shodnou...
     
    alexandrakerulova00 a Jonsdorf tohle ocenili.
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ynočko, kdo řekne že hnůj smrdí, není dobrý farmář...
    :D
    Já to třeba nikdy neřekl, vždy jsem měl hlavu v pytlíku!
    :D
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kuželkář to vystih.o_O
    Asi zapřáhnu oslíka a budu jezdit za královnou.:wuerg:
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jonsdy: Hm, náš profesor rostlinné výroby svého času pravil, že správný zemědělec má za svůj život zkonzumovat tři kolečka hnoje... xD Nespecifikoval, jakým způsobem xD
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No, královna trošku šetří, tuší, že ekonomika začíná klesat a potom, co je doma, to se počítá. Taky si nechci rozházet všechny úspory. A s tím jejím zdravotním stavem..... Něco na tom asi bude. Měla by začít házet třeba okurkyxD
     
  9. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Mám k dispozici 108 pidi a pokud počítám dobře tak to asi nestihnu poněvadž bych potřebovala místo 5 dní 6 a kus.I když možná těch 50 s vodřenejma ušima bude.Když se zadaří +1 stodala neli 100% stodala a když by se blížil konec světa tak možná i 200% sodola.Tak to by vypadalo na lepší chudokrálovnu.Tak ať se daří kolchozníci.
     
  10. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Už nějaký čas vyhlížím královnu, ale musím říct, že je to zklamání … Pěstování na jedné ploše je opravdu málo. Kdyby alespoň akce byla delší … :(.
     
    Veselka a evainfo tohle ocenili.
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pravdu díš sousedko, královna se namlsala v cukrárně a my s ní, toto je už je jen konec průvodu... vůz s markytánkou a vzadu kejklíři.
    Přesto večer na plantáži pokácím i když například 8 SK za 15O kytek to asi nebudexD
     
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Míra okleštění již několikrát okleštěného je u RT obdivuhodná :cry:. Královna je již pouze tuctovou výběhovkou, která zapadne mezi množstvím podobných opakovaných akcí. Mám štěstí, že jsem zažil pravou, rozlučkovou královnu, tohle mě nechává naprosto klidným.

    Akci samozřejmě udělám, ale pokud se ohlédnu za právě proběhlou akcí, mohla by se nadcházející opice jít zahrabat... třeba pod alegorický vůz. Dva solidní stonky, 120 SH a 160 SK, plus pár dalších příjemností. A teď nás čeká plácaná na jedné ploše. Ze superakce se stala taková "mimochodka". V rámci plnění spousty věcí na farmě, syslení do stodoly a dokončování úkolů v družstvu mi jedno pole tak nějak mimochodem lehce naruší "královna". Takže vlastně děkuju, farmu nemusím skoro vůbec předělávat :p.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/20
  13. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    skali, právě, že jsem tento Tvůj příspěvek četla, ale nevšimla jsem si, že je to odpověď, ale už jsem si přečetla i tu původní otázku od babina 51.
    díky
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jenže pokud používám na "expertní plodiny" nějaké ty vychytávky (např. Zdroj života a Elixír života na urychlení květin), tak se mi obecně jeví výhodnější pěstování akčních i expertních plodin na co největším počtu ploch (urychlené dokončení akce a následné efektivnější využití řemeslných produktů na expertní plodiny). V případě, že musím některou z ploch "obětovat" na akci, potom účinek použitých řemeslných produktů je vlastně umenšen právě o takovou plochu.
    Můj pohled na toto "tříštění sil a prostředků" je tedy spíše "negativní".
    Nicméně s tím nemohu nic dělat a do akce pochopitelně jdu s plným nasazením!;)
     
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    i když budu hrát, královna mně nechává chladnou, pro mně to vždy byla hra o velké neznáme 0n,
    nikdy jsem toho moc nesesbírala, ale i ta trocha někdy potěší, běžně pěstuji jen na hlavní a na plantáži, takže s tím problém nemám
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    vyskúšame, uvidíme, možno budeme prekvapení, ešte keby tak nejaký rýchlik, čo by našiel odvahu, dal hneď vedieť ako je v sprievode;), (tu sa to už nenosí, hneď dostane vynadané:sleepy:), ale namlsali sme sa v cukrárni, teraz načim pobehnúť s košom, určite neprerobím:D;)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Něco za něco, když se pěstovala akční na všech plochách, to bylo reakcí: Nemáme prostor na pěstování plodin na krmení...do stodoly...
    Mně jedna plocha vyhovuje a odměny? ty neřeším ,-)))
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jan, svatek, no tak holt máme těch slotů omezeně, také se mně nelíbí, že jsem se flákala a nemám kaštánek a mohla dorovnat až vodnářem. A když byl na chvilku i Vráťa tak jsem toho využila... alespoň vidím jak si dnes žijí ti co mají oba řádky. Občas sklízím pole s ananasem, ale když mně na něčem záleží, tak si lištu zkontroluji. To přehazování slotů je otravné, ale měním něco za něco ... malovaného :);)

    Danka, no mám obavu, že chalani budou ještě v krčmě oslavovat jak tu globální akci zmákli xD
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak ešte že nám dali sprievodnú úlohu a je tam o 10 000 akčnej menej,lebo ináč by som to nedal! (a na jednej ploche už vôbec!) Odmeny - keď neprší,aspoň kvapká,ja beriem všetko,čo mi z toho kočiara vyhodia!;)Veď čo je doma,to .....
     
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak to se vyplatí jet jen doprovodku a pak jít s košíkem na houby(mňamkoviny).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.