Karnevalová královna (17.2. - 22.2.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak ještě 5x a končím.. ze všech těch sladkostí asi hrozí cukrovka ;)
    [​IMG]
     
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    to co za schiza :D doprovodna uloha pri kralovnej mi pisala zostavajuci cas 2 a pol hodiny :D :D :D mala som maly infarkt, ze to nestiham, no restart hry to uvedomil xD
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pitrýsku, tvoje královna hází i tajemnice? To teda závidím, asi budu tu mou reklamovat :cry:;)
    Já bych tip měla, co by mohla házet, mě by se líbily PL, jako..... mě by se toho líbilo víc, ale buďme realisté :D

    Jinak se přikláním k těm co píší, že si přišli na pěkné množství házených komodit. Pamatuji si, že mi tehdy stouply zásoby SH na 12 000 (nevím přesně, kolik jsem ho nachytala, no.... nebyly to stovky ale tisíce, "žila" jsem z toho hoooodně dlouho), ono není divu, když jsem se koukla na video od Doba, tak tehdy chytnout 1SH bylo ve skutečnosti 5SH, dneska je to 1SH, když se zadařilo chytnout 2SH bylo to rázem 10, teď jsou to zase jen 2 a to je pořádný rozdíl na hru. Navíc těch her se dalo odehrát mnohem víc než dnes. Zlatých banánů jsem taky dost nasyslila a taky si vybavuji, že sousedka, se kterou jsme se předbíhaly, kdo dřív postoupí, byla tenkrát dost zklamaná, protože byla na dovolené a akci nejela, takže jsem ji utekla, což znamená, že BZ se dalo nasbírat velké množství, ovšem nutno dodat, že jsme byli v levelech, kde se nesbíraly do postupu miliardy BZ, jako je to nyní. Však i těch 12 tis. SH bylo pro mě tenkrát velké bohatství, teď mám 30 tis. a pořád mám pocit, že musím šetřit na horší časy.
    Jooo byla to holt jiná doba, víc jsme si tu hru užívali a bavili se u ní, byla mnohem větší radost ze hry.... tak nějak mi to připomíná písničku Maluj zase obrázky...
     
    Naposledy upraveno: 20/2/22
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Odehrála jsem posledních 32 chytání a taky jsem si zkusila zapisovat výsledky:
    BZ 11.781.000
    TBZ 38.628.000
    krejcary 2.256.240
    SK 40
    SH 51
    vrtulky 33
    ponožky 114
    farmamince 74
    bedny 7
    lux parfemy 21
    banány 5

    Body a krejcary supr, ostatního moc ne, beden na 32 her nic moc, ze začátku padaly trochu víc.
    První královnu jsem si moc neužila, nestíhala jsem pěstovat, zato u druhé byl nárůst SK a SH o tisíce.
    Buďme rádi, že nám milostivá hodila aspoň něco.
     
  5. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    ašada01,tak máš skoro na rozpěstování další akce:cry:
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano, hází už jsem to psal, str. 4 a 5, příspěvek č. 72 a 83.
    Dobrý tip na PL.
    Já si hru užívám a bavím se pořád :D.
    Edit: Jo jo, to myslím. Tak aby to někoho neuvedlo v omyl, tajemnice nehází z vozíku.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/22
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Á jo, ty asi myslíš ty 3 za 15 odehraných her, tak ty jsem dostala taky, to je pravda, tak aspoň nemusím podstupovat to martýrium s reklamací :D
    To je dobře, že se bavíš pořád, dyť já taky, jen ta radost byla kdysi o dost větší ;)
     
  8. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ahoj, no jeden malý nápad bych měl. Co třeba možnost směny BZ/TBZ, a různá kokina, co padají ve velkých množství za: dejme tomu volitelný bonus zvýšení účinnosti SH, SK, o 5 / 10 / 15 %, na dejme tomu 5 hodin, který by se neaktivoval hned, ale uložil by se do lišty, aby jej člověk mohl upotřebit ve chvíli, kdy to potřebuje? Tohle by se třeba hodilo mně, a myslím, že i mnohým dalším farmářům, obzvlášť těm co chodí do práce, a dostanou se k plnění akce až doma. Pak by zrovna něco takového bylo vítanou komoditou :):inlove:.
    První královny nemohu srovnat, bo hraju od roku 2018. Ale co si pamatuju, tak po první královně co jsme hrál, jsem měl relativně přiměřeně hezkou zásobu SH, SK, aj vrtulí. Navzdory nízkému levelu. S každou další královnou mi to připadalo, že těch hnojiv a superka je čím dál méně. Z téhle akce mám odhadem (nepočítal jsem to detailně) cca 67 SH, zhruba tolik SK, a tuším asi dohromady 15 až 20 beden, vrtule neodhadnu, ale asi taky kolem 67ks. Zpravidla v průměru co hra, to jedno SH, SK, a zuzi. Banán jsem viděl výjimečně.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/22
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jsem také akci ukončila se ziskem, v závorce je výsledek u výpliva:
    SK - 70 ( 72)
    SH - 144 (140)
    vrtulky- 110 ( 108)
    FM - 196 ( 126)
    BZ - 23.129.200 (25.812.500)
    TBZ- 91.698.000 ( 92.387.000)

    Bedny jsem nesledovala je jich v liště několik tisíc a stále je zapomínám otevírat.

    Přeji všem krásný a úspěšný nový týden a mějte se fajn.
     
  10. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Hotovo, již se znatelným přebytkem her, avšak odměny dost neadekvátní odehraným hrám. Pár kousků SK, SH, vrtulek a ponožek. Ze 74 her přesně 5 beden a jinak jen samé sladkosti. Hvězdičky nepadají vůbec, na ty jsem se tedy těšila. Banány také nic moc (i když ty tedy nepotřebuji). No za mě tedy, žádná sláva. Pikolku jsem vylovila a zbytek nic moc...
     
  11. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Mám hotovo i mým pomalým tempem bez bonusů. SH a vrtule používám vždycky jen na rozpěstování. Celkem 68 her a už mě nebaví šoupat košíkem. Před časem jsem zjistila, že když si vytočím bonus nebo chci nahnat množství vrtukama a SH, tak mi vždycky chybějí padátka. Takže tohle tempo mi vychází lépe. Zato mi teď nejde dát baha do původního stavu...
    8)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ještě potřebuju téměř 3.500 ks akčního kvítí, abych dodělala ten úkol v Družstvu... a tak získala zbytek košíků na chytání -.-

    Do konce akce 24:06 hod.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, to dáš, akce končí až večer, to jsou dvě sklizně na všech plochách a ještě Ti zbyde na výměnu od systému. ;)
    Skončila jsem s úkolem a královnou včera dopoledne, teď už mám u vodopádů a v pralese zpátky zvěř a výrobny, na plantáži pomaloučku syslím do stodoly; pomaloučku, protože zvěř poctivě ze zásob ukrajuje 8)
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, mise koše splněna 66 kousků, spokojenost veliká, i když nevím, kolik čeho bylo, ale i tak mé srdíčko plesá nad chycenými SH,SK, Vrtulí i beden, veliká gratulace všem, kdo toho hodně nachytal.
     
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojky všem. Za mě naprosto tragická lakomá Barka. Bzzz všude kam se podíváš, krejcárky a Bzzzz, brzo budu postupovat, no to mám opravdu důvod k radosti. Ještě tak rama mince bych pochválila, ale bedny s lístkama na KŠ měly jen zelené lupeny, no lakomost a buďte skromní na odměny a nám plaťte za cokoliv. Nespokojená jsem, tohle byla asi nejhorší královna ze všech co pamatuji a pamatuji všechny. Pokud to tak bude i další rok, není důvod hrát. Nepotřebuji postupovat v levlech rychle a kvůli BZ pěstovat akční plodiny. Mějte se fantárově ;). Ahojky Martina
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :DZdravím, rampusak, nic nového pod sluncem, ty jsi končila každou druhou akcí a pořád ještě záříš.
    Mně nevadí negativní, kritické reakce, ale věty o penězích a končím (a hraje dál), plané řeči:D taky neskáču radostí metr vysoko.
    97 chytaček
    Edit: rampusak, já čekám, nikam neutíkám, ale ve většině příspěvků byly věty, které jsou i zde.....nepíšu, že jsi sekla s farmou a osobní důvody už mě nezajímají vůbec ;) to sem nepatří a necituj prosím příspěvek, pod který píšeš, bude červený! Hrušky a jabka si pěstuj na farmě.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/22
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    • Necituj, prosím, příspěvek, pod který píšeš. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali
    Pitrýsek47
    ***odstraněna citace předchozího příspěvku***

    Počkej, já jsem nekončila farmu, ale psala jsem, že akce si vybírám a nejedu každou, to je trošku rozdíl. Pamatuju všechny královny, tudíž tuhle akci jedu, ale jak jsem psala, vybírám si, a pokud se bude příští rok opakovat to co letos, nemám důvod v akci pokračovat. To nemá ze seknutím s hrou nic společného, nemáš dojem? Hrušky a jabka, trošku si to srovnej. S farmou jsem nesekla, jen si farmařím po svém a na fórum píšu už hodně poskrovnu, covid mě proháněl ve špitále v práci, a doma nové psí mimino, když umřela Adinka, nebyla nálada na nic a to jsem opravdu nefarmařila. Mimino a čas duši léčí, nicméně většinou chodím na farmu 1x denně, to platí pokud nejedu akce. Vysvětleno? Myslím, že jo. Čusky busky a hodně zdraví všem. Martina
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/22
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, chci vás poprosit věnujte se v tomto vláknu akci samotné. Na dopisování máme herní poštu nebo v mezích pravidel Debatní vlákno. Děkuji.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  19. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tak já tedy taky nadšená nejsem, celý průběh a odměny byl dost smutný kino, ale schválně jsem si nechala sedm košů až na dnešní odpoledne, a to byly odměny mnohem lepší - hodně ponožek, SH, ze sedmi her šestkrát bedna s lístky (no jo, zase tak moc se nepředali, vypadly z nich samé zelenéxD ) docela dost rama mincí. Samozřejmě nic na srovnávání s dřívějšími královnami, ale o dost lepší než ze začátku a většiny času této hry...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    ..prvá kráľovná už nikdy nebude, ale čakajtééxD,
    brala som, čo dávajú, nebolo to najhoršie, vymenila som prebytky SHáčka za SKáčko a iné, ponožky, vrtule, parfémy...
    ..len, čo na to Gordonka, nemlela som krmivo pre manty8)xD;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.