Karnevalová královna (17.2. - 22.2.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Dojedu 100 her a šlus. Ona ta pirátská ochechule není kdovíjak moc dajná, tak proč ji rozmazlovat :p.
     
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    omeskanie ma neovplyvnilo :) pekne mojim nebonusovym tempom si idem podla planu, len s vodou mi to rastie 6 hodin :)
    34 hier za mnou, chyba mi 142 padatiek, to mi pekne same napada cez den a zajtra vecer predpokladam, ze budem mat hotovo :)
    dnes som oslavila prve vyrocie hry levelom 100, takze mam aj pekny darcek :D :D
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak dopoledne akce hotová ted ještě něco pro zábavu
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chytala jsem 34x, to by šlo. Ke krabici to zvládnu, dál ani fňo, opice je lakomější než já, to jí tolerovat nebudu; nakrmím jen tolik, co si zaslouží, abych získala, co potřebuji ;)
     
  5. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Všem přeji hezkou noc. Touhle chvílí i královnu posílám spát, a končím jí na farmě vízum. Odehráno 66 her, všechny koše z celého úkolu, jeden koš ještě čeká ve mlýně, ze zbytku kvítí, víc ani ťuk. Nepotěšila mne, ani já ji nepotěším.... :D
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera večer jsem se dopracovala k piccolce. Na začátku jsem zapomněla na úkol v družstvu, chybí mi dodat do 4 stupně a získám
    32 košíků. Tak ještě královnu trošku přikrmím. Dál už ale pěstovat nebudu.

    [​IMG]
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím aj já už mám hotovo, můj cíl byl splněn ale pěstuji dál.
    [​IMG]
     
  8. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Taky dojdu k Pikolce a končím. Souhlasím s tím, že nejlepší královna byla ta první. Tato je jen velmi slabý odvar. Škoda, člověk šetří bonusy a ... Držím palce všem, kteří ještě pilně pracují pro královnu.
     
  9. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Kolo štěstí ke mně bylo štědré a dopřálo mi 2 x 100% a +1 z pole, takže mě opička obdarovala 80x. Faktem je, že to byla nejslabší královna všech dob, ale za trochu akčního kvítí a padátek je to lepší než nic ;)
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Odježděny povinné jízdy... zadkem,tedy košíkem jsem pohnula jen v případě hnojiv nebo krmiva,jinak mne jízda královny nechala bez nadšení jako průjezd alegorického vozu na prvního máje ;)
     
  11. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Koukala jsem, že si tu hodně hráči stěžují na odměny od královny, tak jsem jen tak ze zajímavosti začala házet všechny odměny po každém kole do tabulky excel. Odehráno 34 her a zatím to vypadá takto:
    BZ: 8 811 000
    BBZ: 32 556 110
    Krejcary: 2 593 400
    SK: 34
    SH: 64
    Zuzi superhnojivo: 45
    Zuzi ultrahnojivo: 126
    Farmářské mince: 62
    Parfém deluxe: 17
    Bedny: 16
    ZB: 7

    Osobně mi to nepříjde špatné, ale nemohu porovnat s předchozími královnami, s tou první už vůbec ne.
     
    modro.ocko22, ivetakuc a radyn.m tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    činčilka: špatné to není pro nižšší levely, nám jsou TBZ na dvě věci :), parfémy, krejcary, banány, hvězdičky jakbysmet :) kdyby za ně šlo něco koupit....ale nejde, vše máme.
    Mám 6415 hvězdiček, 5940 zl.banánů, miliardy krejcarů, TBZ nejsou k užitku a BZ k postupu, ale co za ně v dalším lvl, 1 Fl....:D a to nic zvlášť nehromadím, coby dup budu level 231, to jsou tady jiní borci.
    Když vidím ponožky a parfémy, zvlášť de luxe, mám osypky :)
    První královna byla štědrá, ale nezdá se nám to jenom? Vše co padá teď padalo taky, ale ty věci jsme potřebovali. Na hodně jízd taky všichni nedosáhli, navíc byl košík menší a královna frčela rychleji a nepadalo tolik sladkostí.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/22
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    činčilka12 no právě ... u první verze rozdávala hodně potřebného a měla jsi zásoby na další akce, jasně to chtělo tehdy obírat královnu ve dne i v noci, ale se to vyplatilo a plnila jsi akce nějakou dobu z jejich zásob :p hra je jiná, ale ty zásoby by určitě přispěli i dnes :p


    Teď čtu příspěvek Pitrýska a je fakt, že tehdy jsme sbírali hodně potřebné banány, hvězdičky a podobné, čeho už teď po rocích máme přehršel a nevíme, co s
    nimi.

    Pitrýsek47 ale na tvojí otázku oponuji, že se nám to nezdá ... že vše co padá, padalo tehdy taky ... no tentokrát opice změnila i styl vyhazování, to přidané rotování odměn snad nebylo ... mě to zmátlo ... a že je i změněná grafika nechtěného cukroví je jasné utáhnutí za pačesy :cry: :p pokud se mýlím, se omlouvám ;) ale pro mě určitě propadák ...

     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    V případě zájmu najdete video z první královny zde. Z mého pohledu štědřejší byla, ale mělo to i své ale. Zaprvé bylo nejprve nutné splnit celou základní část akce a až poté bylo možné hrát minihru. Spousta hráčů se tudíž k minihře dostala až v posledních dnech akce a žádné závratné množství košíků tito hráči nenasbírali. Košíky pro hraní minihry padaly pouze ze zvířat, tudíž větší množství mohli získat pouze hráči s dostatkem Johnů Citrónů, protože jsme v té době neměli ani Postřikovací umění ani neonové dekorace. Nejvíce tedy z královny profitovali hráči, kteří si mohli dovolit splnit první část akce díky hnojivům za pár dní a ve zbytku už sbírali pouze koše. A díky tomu mohli odehrát stovky her. Nejsem si jistý, jestli i u té první, ale u druhé královny už to mohly být tisíce her. (Druhá královna byla stejná jako ta původní.) A z toho tedy vyplývá, že celkové množství odměn bylo logicky mnohem vyšší než za 100 her, které někteří hráči odehrají nyní.

    Bohužel se obávám, že původní koncept už je v dnešní době nereálný, protože díky Postřikovacímu umění a neonovým dekorkám by někteří hráči mohli teoreticky získat dostatek košů na to, aby mohli hrát minihru od začátku akce až do konce, což by z pohledu herní ekonomiky určitě nebylo žádoucí.

    Co se týče konkrétních odměn, původně mezi nimi byly pouze BZ, TBZ, krejcary, superkrmivo, superhnojivo, Zuzino superhnojivo, Zuzino ultrahnojivo a zlaté banány. Již několikrát byly upraveny, takže určitý posun tady je. Odstranění např. TBZ nebo zlatých banánů by akorát znevýhodnilo novější hráče, tudíž by to nebylo úplně ideální řešení. Lepší variantou by bylo pro přebytek ZB a hvězdiček konečně najít nějaké využití.
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    No královna toho sice moc nedává ale proto že na baha stejně není co hrát ani kam postupovat tak hraji královnu ta dá alespoň něco.Zase taková hrůza to není,jsou i horší hry
     
  16. 7koljan4

    7koljan4 Pisálek fóra

    No, co pamatuji (hraju přes deset let), tak po karnevalu jsem měl vždy několik stovek superkrmiva, banány padaly po desítkách, byla to jízda... Jediné, co jakžtakž zůstalo v původní podobě, jsou TBZ, jinak je to skotsky lakomá verze...
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jak hledím, tak nejen u mě je královna chamtivá...
    ...odehráno zatím jen 30/60
    Chytací košíky získávám přes plnění úkolu v Družstvu.
     
    modro.ocko22, dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Doprovodný úkol je hotový, ale zatím jsem nic nenachytala. Času je dost, tak nikam nespěchám.
    Když vzpomenu na první a druhou královnu - tak jak píše 7koljan4, to množství SH, SK mně vydrželo hodně dlouho, nyní to doplňují bedny, stromy a mlýn, ale stejně bych chtěla aspoň 10 her z té doby, ať si říká kdo chce co chce.
     
  19. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky. Já mám odehráno 62 her, ještě čekám na poslední sklizeň a budu mít i doprovodný úkol hotov. Za mě akce docela dobrá, pochytala jsem nějaké bedýnky, SK, SH a farmářské mince já myslím, že toho bylo docela dost. Jsem spokojená. Přeji krásnou hru.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, já taky oponuji :) změnila styl, vyhazování, rychlost, ale to snad není na závadu. Takhle už jezdila minule. Věci padají pořád stejné, jen méně, naopak byly přidány bedny a tajemnice. Nižší levely si polepší.
    Přesně jak píše Dob.
    Nevím co by měla házet, nic mě nenapadá, my máme všeho dost, z akcí, kola...SK i SH stačí na další akce (pokud ho někdo neprohýří).
    Máš nějaký tip, co by to mělo být?
    Edit: 86 jízd
     
    Naposledy upraveno: 20/2/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.