Karnevalová královna (17.2. - 22.2.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobré ránko všem,odehráno 75+1 her a dál nejedu,neb starou královnu odvály vichry v posledních dnech.Kdysi jsem si dokonce zapisovala co při každé hře vypadlo,nyní jsem mohla spočítat na prstech jedné ruky.Jako 4 SH,1UH?Tuším,že cílem majitele hry je dostat nás od počítačů a věnovat se smysluplnějším činnostem.Ovšem já si chtěla hrát,bavit se.Nechce se mi farmu zakonzervovat,ale radost ze hry již chybí.
    Krásný víkend všem.
     
  2. skalousek

    skalousek Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    pepino1972

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku***

    dobré ráno,taky jsem to zaregistrovala,že je toho nějak málo a nic moc. Asi máte pravdu. Nějak šetří. Ráda jsem tuto akci hrála,ale teďko noc moc. :-(
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Včera odehráno všech 66 her a tím jsem skončila - bída, bída :(. Pikolka teprve od rána zraje tak doufám, že alespoň ona se "pochlapí" a vydá něco užitečného. Na Florenovník ani nepomýšlím, ale za Pěstitele bych se nezlobila. Byly časy, kdy jsem se na Královnu těšila, ale ty jsou zřejmě nenávratně pryč. Radost dělá jen nováčkům, těm TBZ a ZB pomohou.
    Všem přeji pohodový víkend, i když ten vítr je chvilkama dost děsivý. Snad žádné velké škody nenapáchá :sleepy:
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Za ty větry může G.R.R.Martin... Už jedenáctý rok čekají všichni zainteresovaní na Vichry zimy i Sen o jaru.. 8)

    Zbourala jsem odchovny a výrobny všude v teplých krajích, akce dostala přednost před plněním prázdné stodoly. Dnes a zítra sice jdu do práce, ale pak zas mám volno, tož to doufám doklepu až po tu úžasnou bednu, ze které se vyklube stejně nějaká pitomina
    :)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/22
  5. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky. Tak já mám odehráno 34 her a třetí doprovodný úkol hotov vše v klidu času je dost. Královna je sice lakomá, ale mě to zas tak nevadí tuto hru hraji ráda. Všem přeji krásnou hru.
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Ja mam odohranych 72hier a pokracujem dalej;):p Neviem ci len u mna kralovna zrychlila tempo ale mam co robit aby som vsetko pochytala :D dokonca v jedno hode letia aj 2 bedne:music: Na baha plnim uz len poslednu ulohu do druzstva,mam napestovane a tak zbieram po troskach odmeny od kralovny ;):pxD Este sa idem kuk k bosorke a potom budem sit,dako sa mi to nakopilo o_O Von radsej nejdem aby ma nahodou neodfuklo xDxDxD
    Pekny vikend prajem :inlove:
     
  7. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Jak prosím dočasně deaktivuji upozornění, že mi přišel dárek od souseda, který si koupil největší balíček/koš? Upozornění se objevuje během hraní karnevalové královny, nejde zavřít (není myš, místo myši je koš) a není přes něj vidět na hru
     
    -Jara05- a ivetakuc tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 - ahoj, zkus si vypnout zobrazování oken s dárky v nastavení hry
    (a nezapomeň dát "uložit")

    zobrazit dárky v pop-up okně.png
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Ráno vytočeno 100%/24 hod. ;)Doprovodný úkol splněn, takže stonkuji a Pikolo bedna je v liště. Všech 5 Pikolek (zatím 5) půjdou na plochu až na Velikonoce. :)
    Akce dobrá. Těch TBZ je mnóhem víc než BZ. Odměny by mohly být lepší (nikdo mi nevymluví, že první královna byla na odměny nejlepší). Samozřejmě bych byla ráda za lepší odměny, ale je to hra, kde se člověk odreaguje..... tedy pokud je vše ok - jde proud, načítání v pořádku, chod bezproblémů. Takže ve hře pokračuji.;)
    Přeji přesnou ruku:)
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezký dík všem :) audience u královny konečně skončila, šlechtění mi zkrátilo čekání na košíky z lablabu, který ještě zraje, královna mi hodila bednu s neon medvídky a jeden dílenský bonus, kterých mám docela dost :( no stromkových se mi

    nedostává. Tak přebytku akčního kytí jsem se zbavila a u příští madam si poctivě všechno propočítám, ať ji za ty její úžasné odměny zbytečně nepřekrmuji xD


    [​IMG]

     
  11. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Že já truhlík jsem si nejdřív nezjistila,že královna je chudá jak kostelní myš.Takhle jsem zbytečně použila párty lístky i SH.Jsem si myslela jak napěstuju tuny akčního a pak se u královny napakuju a ne.Pár bedýnek a šlus.Takže jen pikolka a končím.....první královna to byla dáma.....:)
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Dotaz,fakt je správně,že řádek je v ostatních?!? Neměl by být spíše v rostlinné kategorii? Nebo je hlavní ,nepoužitelný bonus na padátka?!? Opravdu si myslí někdo v RT,že se budu v té haldě smetí přehrabovat a hledat všechny padající řádky v různých kategoriích?:wuerg:
     
  13. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Skali, to mám, normální dárky se mi nezobrazují, pouze tyto speciální
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 - zkusím ještě něco vysondovat, když tak dám vědět ;)

    PS: nemůžu to teď vyzkoušet, ale zkusila bych zavřít to okno Entrem, pokud se ti to zase stane
    PS 2: vyzkoušeno, tato okna by měla jít zavřít klávesou Enter
     
    Naposledy upraveno: 19/2/22
    -Jara05- a činčilka12 tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky na nový stonek koukám jak jojo 8) a je to mišmaš, že akce na bahamce má ve stonečku "vyskočení všech předmetů, kromě polí na bahamce", ale vyšší výnos kytí z farmičky vrazit mezi bonusové větve ... ještě asi někdo nevystřízlivěl z Valentýna či co xD
    Že tygr baští chilli papričku jsem si zvykla, ale hledat nelogicky přidané větve bude problém :p


     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Potřebuji ještě 3500 kytek,sklidím 2*za den. Z jedné sklizně mám 600 kytek, takže to nestihnu. Bourat nic nechci. Dojedu po stonek a Piccolo oželím. Stejně mi z posledních tří vypadli medvědí kámoši.;):p
     
    ldivacka, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj, napíšu to do reportu ;)
     
    radyn.m, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  18. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra


    Děkuji!!! Tak aspoň takto :)
    Přesně! Člověk si musí vybrat, který bonus z JEDNOHO stonku využít. To je ale bordel :pxD
     
    Skali, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    71 her, poslední jízdy více SK a chemie, jinak sladkosti, už pojedu jen setrvačností.
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    18. hra... ale ta královna mi přijde dost škrt -.-
     
    -Jara05-, evainfo a ldivacka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.