Karnevalová královna (17.2. - 22.2.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Padátek 347. Včera jsem zapomněla usadit 4JC na plochu...ojojoj, já hlava dubová, ale již vše napraveno.
    Hra již šlape. začátek pomalý, problémový, ale již vše OK.
    Hodně zdaru ;)
     
  2. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Já mám prohlížeč Google Chrome a týden hra nefunguje,musím hrát v Edge.
     
  3. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Mě hra funguje zřejmě i proto že jsem začala se zpožděním - preventivně - jinak košů 447. to by myslím šlo
     
    maribeja, burds a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, u mně hra běží v pohodě..[​IMG] Saguaro s JC.
    Hraji v Chromu
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak ono to začalo fungovat řádně přibližně 15 minut po oficiálním začátku akce... nicméně se nabízí otázka, proč to nejde hned napoprvé?
    Padátek mám momentálně 450, částečně vlivem 4 JC, ale především zřejmě v důsledku aktivace podpory vyskakování v řádcích ve stonku (Kristýnka mi říkala, že má 293 padátek - přitom má rovněž 4 JC, ale nemá ty řádky, protože méně plánuje a aktivuje všechny někdy ráno před sklizní dekorací).
    Ono je to ale jedno, těch 450 padátek představuje cca 40% potřebného množství a 293 padátek odpovídá 26%. Vzhledem k tomu, že do konce akce je spousta času, nemusel by s padátky být problém. Když tak nasadím lablab pokrácený z 19 hodin na 9:51 (Tiki maska, voda, hnůj, 2 řemeslné výrobky) a ten sklidím 2x. Pokud jsem ze tří ploch (a to jsem tam měl i krátké XXL stromy) získal 450 padátek, tak bych teoreticky mohl získat 2 krát nějakých 350 padátek, čili by to mohlo znamenat přísun 450+350+350=1150 padátek, a to je více jak 100% potřebného množství (59 x 19 = 1121).
    Všem přeji hodně štěstí na Kole (já ho tentokrát neměl), přehršel padátek a hlavně přesnou ruku při chytání dárečků od Královny!
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Začínat na mobilu je na infarkt, ale někdy to prostě jinak nejde. Chci mít, než dorazím domů, aspoň rozpěstováno.
    Padátek mám zatím 355ks.
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ze startu akce nešla, ale pak se rozjela. Asi potřeboval kočár královny namazat. Nebo že by zaúřadoval vítr? Každopádně padátek 325 kousků s 6 muzikanty, z pobyšky na všech plochách. Jo a KŠ zatím nedalo nic zajímavého. Třeba zítra. Večer točit nebudu nebo při mém štěstí dostanu bonus na 6 či 12 hodin někdy v osm večer. To už skoro spím.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D napoprvé v pohodě a příspěvky známých opět nezklamaly, jak hra vázne tak srší oheň a síru, blesky a hromy, ale když jim hra šlape a jsou pěkné odměny, tak ticho po pěšině.
    257 košíků, nálepka doma.
    Edit: u vodopádů nehraju, tak je padátek méně.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Trocha se zpožděním,padátek 485 ks.:)
    Se ztoho nepotento!8)
    Jináč jedu jen na 110 polích u vodopádů. Na plantáži a v pralese sem zasel čajot. Rozjedu to pořádně až zejtra.:)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jana5252 - zdravím, funkce obnovení farmy je k dispozici při zakoupení prémia. Vše o prémiu najdeš zde - ..:: Prémium ::..
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Padátek 104 z jedné plochy lablabu a stromů okolo ploch dalších aj s prozatímníma dárkama přes plot. Se z toho nepotento, po půl paté sklízím první rozpěstování, zkusím před tím poškládlit vehikl, mám celých 25 PL. Prozatím za zelené vydal 2x +1 na šest hodin, tož bysem měla na pohopole, kdyby se uráčil se 100% 8)

    EDIT: nedal, třikrát nabídl, vydal místo toho běžné hlouposti...
     
    Naposledy upraveno: 17/2/22
  12. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj,
    ako sa vám páči výsledný riadok v nebi ? :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Já teda 185 padátek,ale v pralese mám jen stromy a 1 JC,u vodopádů mám stromy a zvěř,no a plantáž dala nejvíc,byl Saguaro.Tak uvidím co a jak dál.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No z akčniho kvítí na plantáži bez JC 33 košů,žádná sláva,tak se soustředím na padátka a budu zatím pěstovat akční jen na plantáži.Probudím Johny a nějak to dopadnexD
     
  15. Ledvinka01

    Ledvinka01 Pisálek fóra

    Na hru jsem se moc těšila. Hraju chvíli, tak je pro mě vše nové.
    Nejde mi dodávat do úkolu STEZKA SLADKOSTÍ.... je to tím, že jsem na bahama jen 55 level?
    Děkuji za radu.
    Ledvinka01
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ledvinka01 - ahoj, dostupnost akce: Farma level 14, odemčená Bahamarama.

    Už máš napěstované potřebné množství akční rostliny a nasbíraná padátka na plnění dílčích částí tohoto doprovodného úkolu ?
     
    Ledvinka01 a maribeja tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) taky mě nešlo nastartovat, ale stačilo chvilku počkat, jsem zatím protočila kolo štěstí a padlo 2x+1 se 100%, no a potom to jelo v pohodě. Že je to na bahamce Jacky s bonusy ušetřím a SH dám během bonusů z kola, možná ještě nějaký přijde :p
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    povinné jazdy mám za sebou, budem pobehovať s košom ďalej, na Bahamke aj tak neni do čoho pichnúť, nech sa vám darí;)

    [​IMG]
     
  19. Ledvinka01

    Ledvinka01 Pisálek fóra

    Ještě ne, myslela jsem , že to tam můžu dávat postupně. Děkuji za info
     
  20. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Danka,já Ti dám povinné jazdy,já se teprve chystám na odpíchnutý hopskok:D,a vzhledem k tomu celodenímu vichru se obávám ,že mě to odvane max do pelechu.
    apropo,má někdo spočítané akční do úkolu?děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.