Karnevalová královna (16.2. - 22.2.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Úkol dokončen , stonek je tam kde má být a jedeme dál , ona se hodí každá maličkost !:inlove:
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Dávala jsem si pozor, abych nemlela, ale splnila doprovodný úkol. To se mi jednou zadařilo. :p KŠ dalo jen +1 na 6 hodin. Jela jsem na všech plochách a jen voda + MJS. Košíky padaly rovnoměrně, takže mi to vyšlo tak akorát.
    U minihry se mi zdá, že trochu přiškrtili kohoutek - někdy jiných odměn než nezdravých sladkostí bylo více než poskrovnu.
    Nicméně pěstuji dál a pár jízd si ještě dám.
    Hezkou neděli všem.
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hotovo a končím, kdybych neměla 2x zlatý bonus 100% a jednou vytočený 100% do stodoly tak to nedohraju, vyčerpala jsem asi 2000ks SH[​IMG]
     
  4. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Nikdo nás nenutí, abychom akci plnili.......
    Ano to je pravda,akci jsem dokončil a bohužel i přepěstoval akční tak jsem tu lakotku ještě prohnal.
    Ale pokud budou takové akce neustále odrbávat tak za chvilku se nevyplatí takové akce dělat,tím pádem nebudu kupovat pomocníky na celý měsíc ani SH. Kdo prodělá? My asi těžko.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tato akce se nevyplatila dělat pro to, co vyhodí královna, ale kvůli řádku to stálo za to ;)šlo to rychle
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nehotovo, nejsou koše, pěstuju bez vodopádů, tam mám dekorace. Přes 8000ks akční na poslední úkol mám, ale z ní moc nepadá, tak noc to jistí.
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] Ahoj, tak jsem před chvílí dodělala poslední doprovodný úkol v družstvu, tak i já mohu říci ... mám hotovo a tudíž vše, co jsem chtěla ;). Cíl splněn, dál nepěstuji. Mám cca 3000 ks akční navíc, tak počkám až dopadají padátka a ještě párkrát pochytám, co hodí královna. Akce se mi líbila a když sečtu vše, co mi královna naházela (sice to žádné zázraky nebyly), tak kapka ke kapce a docela fajn :);).

    Všem, kdo mají hotovo gratuluji a těm, co pokračují přeji mnoho farmářských úspěchů. Hezké odpoledne všem :)
     
  8. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Dokončeno 66 her,jinak nepokračuji.Pro skromnu daných SK a SH a hafo BZ na baha,banánů nemá cenu se s takovými odměnami zabývat.Banánů přes 8500ks a levlů za kterých nic není nemá cenu počty navyšovat.
    Opět křeččí past z bedny,lepší jak několikáté padající listí.Strom na FL nikde.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/23
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Odpoledne jsem získala Větev na Stonek a v podvečer jsem dotáhla na bednu Piccolo. Podařilo se mi totiž včera večer při protáčení 40 Párty lístků vytočit bonus 100 % úrody do stodoly na 24 hod.
    Nu, v Družstvu jsem už tedy úkol splnila. Tak pokud napadají Bonbonové koše, ještě nějaké odměny zkusím od Královny odchytat. Přiznávám, že mě to tentokrát moc nebaví. Uvidím, jak dlouho budu mlít, jestli spíš nebudu pěstovat do stodoly...

    Časomíra do konce akce 73 hod.
     
  10. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Jupí rostlinky ve stodole a už zbývá jen 100 padátek a hotovo:D Pikolka bude doma v šuplíku.

    ***upravena velikost písma (povoleno je max size 5).
    Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/23
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    S královskou opicí jsem odjezdila 34 her, víc nemám; padátek už mám přespočet, pěstuju na poslední úkol v družstvu a konec je v nedohlednu. Do ukončení akce to snad doklikám, ten řádek chci, ale ne až tak moc, abych použila kapky, když kolo nedá bonus. A s kolem už netočím, protože bych bonus nevyužila naplno... to je zapeklitá akce, toto xD
    Gratuluji všem hotovsonům i finišujícím a doufám, že to taky zvládnu :)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/23
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Udělám řádek + pikolku. Družstvo tentokrát oželím. Zelené kapky šetřím a vrtulky taktéž. Všechno mít nemusím. Gratuluji rychlíkům.
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Kráľovná to nie je.Je to iba obyčajná komparzistka v kostýme,ktorá rozhadzuje sladkosti a ešte na tých šetrí.Ale piccolka mi dala darček aj za tú strapatú madam v kočiari:
    [​IMG] a tak už sú tri! ;) [​IMG] Taká malá kompenzácia.
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tvoje rozhodnutí, ale bylo výhodnější získat koše plněním úkolů v družstvu než mletím ve mlýně. Méně pěstování.
    Hotovo, zatím 70 jízd s opičkou ;).
    Peto, mám co dohánět, mám jen jeden :cry:, přeji dál hodně štěstí.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/23
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Překvapivě mám hotovo.KŠ se urvalo a hodilo po mně dvakrát +1do stodoly a tak mám odehráno 63 her.
     
  16. 007lala

    007lala Pilný autor

    Dokončila jsem už o víkendu, ale tak nějak ze setrvačnosti a taky trochu z radosti, že se něco děje na Baha, pěstuju lážo plážo dál. Odměny není třeba diskutovat, dřív jsem se na královně slušně předzásobila SH a SK na několik akcí dopředu, teď honím prakticky jen BZ. Škoda, že jich nepustili stejně, jako TBZ, když jsou v levelech nad 200 potřeba tak nehorázný počty na postup do další úrovně. Zatímco TBZ leží po poměrně snadném dosažení lvl 800 v šupleti. Jsem jen zvědavá, co po takovém množství bonbónů řekne má zubařka.
     
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce hotová již v sobotu. Včera večer jsem zasadila bednu a dnes na mě vykoukl florenovník. Tolik radosti přeji všem. Pacientky na pokoji myslely, že mám záchvat.
     
  18. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akce hotová už včera. Jen honím padátka, kytky pěstuji ted už pomalu a zlehka. Ještě si několikrát zachytám, no když už její veličenstvo dorazilo. ;)

    Peto a davidson : Gratuluji :D
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak asi poslední ale mám to.

    [​IMG]
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    smoulinku, nejsi poslední, já musím ještě čtyřikrát sklidit. Mno, to bude o fous, když se nic nepokaňhá. Asi plesknu do zlatého slotu rostlinný bonus se 100%, ať mám večer hotovo a můžu odehrát minihry, zítra na to už nebudu mít čas, u tučňáka na telefonu si na to netroufnu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.