Karnevalová královna (16.2. - 22.2.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    burds moc gratuluji a snad nedošla modrá pastelka i na další pikolka, .. mám ji nachystanou abych pomohla xD :p

     
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    akooo, nie ze by som bola nevdacna, ono kazdy bod skusenosti a kazdy peniazok je fajn... no ta kralovna je dajaka moc lakoma. sa mi zda, ze minuly rok vyhadzovala lepsie veci... neviem to porovnat s tou prvou, no aj tak mi pride strasne biedna.
     
  3. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Královna je pěkná držgrešle. Co hra, to 1 SK, víc ani chlup. To samé bedny. Jediné, co padá, jsou baha body. Těch je dost. Obyč body taky nic moc, tak si říkám, jestli jsem kvůli tomuhle měla bourat celou bahu
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak mi z pikolka vypadl vílí pramen :sleepy: no aspoň bude co dodávat do stonečků.

     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já zatím tak to,snad v pondělí to dopadne. Mě padátka jdou ale já jsem den točil Lablab a akční snad dám taky,ještě pulku.

    [​IMG]
     
  6. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ahoj, tuhle akci "jedu" jen kvůli řádku do stonku, ten za to stojí. Pikolka je bonus navíc. Královna je každým rokem lakomější, a lakomější, nic od ní dávno nečekám... :cry:
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes jsem zase u PC, tak jsem dokončila úkol a ještě nějaké košíky umlela, celkem to vyšlo na 75 chytání. Nepočítala jsem, co jsem vše dostala, SK, SH, ponožky a vrtulky padají po pár kusech, bedny občas 1-2. Ale chybělo mi do dalšího levelu na Baha přes 100 miliónů a královna mi pomohla k postupu. Ještě něco napěstuji, ale už jen na jedné ploše.
     
  8. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj
    chci se zeptat, jestli vám královna hází aspoň někdy květinové koše . Pamatuju si, že kdysi v minulosti nějaký koš občas hodila. Letos mi zatím nehodila ani jediný...
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tribeca*Borghski ve FAQ nic takového uvedeno není, takže květinové koše v minihře opravdu nepadají. ;)
     
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak karnevalová královna je tentokrát fakt lakomá, samé bonbóny, SK a SH opravdu poskrovnu a farmářské mince, no to je bída, škoda
     
  11. evinana

    evinana Expert fóra

    jj, je trochu lakomá, ale nějaký ten dárek přeci jenom dává. Úkol hotov, něco navíc pro mletí je také tak pochytám co půjde a stačí. Baha už jede v normálu. Piccolka dala tanec v listí
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Obě farmy se obohatily o 70 bonbónových košů plných dárků. Nemá cenu tady rozebírat zda je královna lakomá či nikoliv - první ani následující se už nikdy nepřiblíží, tak proč si na ni stále stěžovat. Nikdo nás nenutí, abychom akci plnili. Domnívám se, že ten, kdo potřeboval získat několik mega bodů na Baha - určitě byl spokojený a hráči, kteří nezažili první příchod královny jsou jistě vděční za to co od ní získají.
    Přeji krásný sobotní večer i když tady celý den leje, co naděláme, aspoň bude snad dost vody. Mějte se!!
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nestíhám a nestíhám nic:(:p:cry:Kytek málo, košů málo a to se snažím a snažím:cry:
    Jsem na 23 hře:sleepy:
     
  14. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Dopěstováno, hry odehrané a Baha zas opět v normálu.
     
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Já jsem sice získala několik mega bodů na BAHA, ale co mi je to platné, když jsem již hoodně dlouhou dobu level 800 a RT neřeší co dál. Takže dar nedar. Bylo by fajn, kdyby to začali řešit. Aspoň by to potěšilo.
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Doprovodnú úlohu mám za sebou.Odohraných hier mám 66 ešte niečo do zajtra nameliem a skončím;):D:D.
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Chtěla jsem se zeptat, jestli se dát více, než 60 chytání... a -Kuteno- už mi odpověděl ;)

    Aktuálně jsem na 34 odchytaných... nemelu. Plním úkol v Družstvu a chytám do získaných košíků odtamtud. Aha, a teď když to přepočítávám, tak je to právě těch 66 košů.
    Tak uvidím, jak mi to půjde dál...
    Na odměny... no, jak už tu někdo psal, tu první a druhou Královnu, která byla velice přející, už tyto odměny nedoženou...

    Časomíra do konce akce 97 hod.
     
  18. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    S krákovnou sem skončil včera,ale z picola mám radost,vypadnul Jackův dárel:D
     
  19. maribeja

    maribeja Stará škola

    Akci jsem dokončila stačil mně na to doprovodný úkol v družstvu,dál už nebudu hrát ,raději si doplním stodolu.Těm kdo ještě hrají přeji akci dokončit.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám před dokončením třetí úkol. Těch osm tisíc akční do čtvrtého je jak noční můra, chybí mi dvě sklizně denně. No, nějak se s tím popasuju, ten řádek se mi tuze líbí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.