Karnevalová královna (16.2. - 22.2.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Karnevalová královna ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 16.2.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 22.2.2023 ve 22:00 hod.
    Dostupnost akce: Farma level 14, odemčená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Královnu mám ráda, akorát se pěstuje na bahamce a tam to nebude padat ;). Řádek slušný, jdu do akce s oběma farmama
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádně retardovaná královna je opět tady.
    Na základní část je potřeba 18.700 ks kytek.
    Dál už asi ani nemá cenu pěstovat.:wuerg:
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ach jaj , kde su tie casy ked to bola Kralovna co rozdavala , teraz je to ubohost co dava
    Časový limit hry je 12 sekund.Start je zpožděn o 2 sekundy. ma to vobec zmysel hrat ? absolutne kratky cas na nachytanie niecoho lepsieho , a same sladkosti -no tak to ani neriesim . hnat sa pre 8 florenov a jednu piccolo bednu , pre mna nema vyznam , z tajomna vypadnu same listovky , takze vazne rozmyslam , ze sa na to vykakavkujem .
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Na to že se pěstuje na celé baha to není tak hrozné ani těch padátek není moc 1045.
     
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Paráda,že se pěstuje na celé Bahamce.Myslím si,že by neměl být problém to dodělat na pohodu.Tak ať se daří farmáři.;):);)
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som sa tešil na kráľovnu,ale kde sa hrabe na tú prvú.Sadí sa na celej Bahame tak do akcie idem:D:D.
     
  8. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    mně vyšlo 30.000 ks kytek - 60her x 500 ks = 30.000
     
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    babča2011 Je lepší dělat doprovodný úkol, tam je toho míň a dostaneš 65 košů.
     
  10. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    babča2011, vyplatí se Ti dělat úkol ;), tam získáš květované koše levněji :)
    edit: .macca. byl rychlejší :D

    Zisk z úkolu: 65 květovaných košů. Je na ně potřeba celkem 18 700 růží, a 1 045 padátek.
    No uvidíme jak to bude padat o_O
     
  11. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    dík, příště budu pozornější
     
  12. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    Do akce jdu, je dobré že je to na celé baha, tak ať se daří :D
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tahle dáma jde zcela mimo mne. Dám si pauzu.
     
  14. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    No uvidíme ako to pôjde, riadok teda za mňa nič moc. Tak budem dúfam, že bude aspoň rozhadzovačná. A nie po Mikulášsky, sladkostí už bolo dosť ;)
    Ozaj, prečo takto nechodí Mikuláš? Mali by sme v rukách čiapky a chytali by sme tu čokoládku, tu uhlie :p
     
  15. maribeja

    maribeja Stará škola

    do akce jdu ,když je to na celé baha bude to rychlejší
     
  16. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem nejdřív váhala, jestli špatně nečtu, že se sází na celé BAHA.... A on je to fakt... takže super....
    S chutí do toho a půl je hotovo a na Farmičku můžu dát konečně zvířátka... už mi to tam řídne xD
    Děkuji za výpočty a všem kdo jdou do akce přeji pěkné výhry :)
     
  17. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    az teraz som si vsimla akciu, takze zajtra zacnem neskor. sadit na padatka mozem az vecer, takze budem musiet chvilku pockat kym sa to dopestuje. nebudem si minat tazko napadane SH :D :D
     
  18. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Na královnu se těším,co nám bude zase vyhazovat.Vždyť je to zábava.Tak Přeji všem plné koše! ;)xD
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce jdu určitě ;). Nevynechávám žádnou akci a každá odměna, ač pro někoho nic neznamená (každý má své nároky), je pro mne plus :p. A řádek se mi také líbí ;). Pěstování na bahamce mi vyhovuje, málo-kdy se tam něco děje, tak aspoň trocha zpestření :). A uvidíme, co nám královna nahází a jak moc bude náročné chytání. Takže ano, zítra hned, jak přiběhnu z práce, jdu do toho, i když nééé hned po 14 hod, ale menší zpoždění nevadí ;). Všem, kdo se do akce pustíte s radostí a cílem, přeji hodně úspěchů a hlavně fajn hru .... vždyť jak píše rosnička007 ... je to zábava.
    Hezké odpoledne všem :):)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pripravu uz som zacala robit,zatial vyhadzujem z pola vsetko z coho padatka nebudu padat xDxDxD Vecer zasadim a kedy zacnem tak to je vo hviezdach xD z roboty pridem asi o 18h. a ci sa mi zadari vbehnut na farmu v robote tak to ani srnka netusi,ale to sa zmakne ;):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.